„Kūrybinės dirbtuvės“ - su rankdarbių aistruoliais

 (1)
Liepos 13 dieną pirmą kartą įvyks savanoriškas renginys - „Kūrybinės dirbtuvės“.
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jį organizuoja tinklaraštis dievinu.lt. Renginio metu bus galima ne tik susitikti su įvairių sričių meno atstovais, bet ir patiems išbandyti save. Diskusijų prie arbatos ir kavos metu bus suteikta galimybė rasti bendraminčių, užsiimančių rankdarbiais bei gauti daug naudingos informacijos.

„Lietuva neatsilieka nuo užsienio šalių, todėl ir čia tinklaraščiai jau vertinami kaip reklamos ir prekės ženklo žinomumo didinimo priemonė. Tačiau didžiausias dėmesys skiriamas mados ir maisto tinklaraščiams, o rankdarbių kūrėjai lieka nuošalyje. Todėl tinklaraštis, rašantis apie „pasidaryk pats“ projektus, nutarė suvienyti visus, su rankdarbiais ir menu susijusius žmones į vieną bendruomenę. Geriausiai tam tinkantis suvienijimo būdas – „Kūrybinės dirbtuvės“, - teigia tinklaraščio įkūrėja Viktorija Kovriga.

„Kūrybinės dirbtuvės“ - su rankdarbių aistruoliais
© Organizatorių nuotr.

Vienas iš pagrindinių „Kūrybinių dirbtuvių“ tikslų - mokytis iš kitų žmonių patirties. Todėl šios dirbtuvės skirtos kiekvienam, neįsivaizduojančiam savo gyvenimo be meniškos veiklos.

Pirmųjų dirbtuvių tema - popietė su macarons. Jų metų dieviškojo deserto iš Prancūzijos – macarons – paslaptis atskleis Jekaterina Rymonienė, „Saldi Magija“ desertų kūrėja. Kūrybinių dirbtuvių organizatoriai mokys daryti dovanų dėžutes.

Pirmosios „Kūrybinės dirbtuvės“ kūrybingų asmenybių lauks jau liepos 13 d., sekmadienį, nuo 14 val. Odminių g. 8, Vilniuje. Kūrybinių Dirbtuvių organizatoriai taip pat primena, kad dalyviams būtina atsinešti savo priemones, kurios bus naudojamos kuriant rankų darbo dėžutes.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Eugenijus Chrebtovas: aukščio baimę padeda įveikti mintys apie raibuliuojantį ežerą

Kas bendra tarp Giuseppe‘s Verdi operos „Don Karlas“ ir aukščio baimės? Išvydę režisieriaus Günterio Krämerio „Don Karlo“ pastatymą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre žiūrovai to nebeklausia. O kai kurie solistai su aukščio baime šiame spektaklyje grumiasi iki šiol.

Įtempto, įtraukiančio filmo centre – šeimos santykiai skyrybų proceso metu

Dalijamės Edvino Pukštos Paryžiuje darytu interviu su atidarymo filmo „Sūnaus globa“ režisieriumi Xavier Legrand‘u ir pagrindine aktore Léa Drucker.

Į Vilnių atvyksta Boriso Eifmano spektaklis, skirtas Piotrui Čaikovskiui

Choreografui Borisui Eifmanui Lietuvoje reklamos nebereikia: šalies baleto gerbėjai puikiai atsimena čia jo statytus spektaklius „Raudonoji Žizel“ ir „Rusiškasis Hamletas“.

Mikė Pūkuotukas ir jo draugai įsikurs Klaipėdoje

Kovo mėnesį Klaipėdos dramos teatre – spektaklio visai šeimai premjera: režisieriaus Pauliaus Tamolės „Pūkuotuko pasaulis“ pagal to paties pavadinimo britų rašytojo A. A. Milne‘o pasaką.

„Post futurum“ fotografo Ožio akimis

Nuo ko Dievas ir Šėtonas pradeda kurti operą? Nuo reklamos. Chorui dainuojant „paparaciai, po paraliais“, į sceną išpuola jis – praeito šimtmečio fotografas su armonikėlę primenančia kamera ant išdidaus trikojo. Visgi būsimosios operos kūrėjams pozuoti greitai nusibosta, ir Dievas pramogaudamas paverčia fotografą Ožiu.

Šeimos finansų valdymo klaidos: kaip jų išvengti?

Jau šeštus metus padedu žmonėms (šeimoms) efektyviau organizuoti savo šeimos ar asmeninius finansus. Susiduriu su skirtingais žmonėmis, kurių veikla, pajamos, supratimas, požiūris ir patirtis labai skirtingi. Ir vis tik — visi jie turi vieną bendrą bruožą — finansų valdymo iššūkį šeimoje.

Spektaklio „Autonomija“ aktoriai apie režisierių ir vaidmenis

Kovo 9 ir 10 dienomis Jaunimo teatre įvyks pirmoji pavasario premjera – vengrų režisieriaus Árpádo Schillingo spektaklis „Autonomija“.

MOTERS premjeroje – šešiems „Oskarams“ nominuota stilinga drama „Nematomas siūlas“

Ką veiksite kovo 8 d.? Žurnalas ir portalas MOTERIS kviečia į kiną – į išskirtinę stilingos romantinės ir labai moteriškos dramos „Nematomas siūlas“ premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Dizainerė Agnė Kuzmickaitė: kurdama signatarų aprangą įkvėpimo sėmiausi iš archyvinių nuotraukų

Kiek opera gali būti šiuolaikiška ir stilinga? Tai įvertinti operos gerbėjai galės jau rytoj. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre laukiama šimtmečio premjeros — valstybės atkūrimo šimtmečiui dedikuoto kūrinio “Post Futurum”. Jam kostiumus sukūrė ryškiausia šio meto šalies drabužių dizainerė Agnė Kuzmickaitė.

Nacionalinis diktantas vėl kviečia į lietuvių kalbos šventę

Šiemet norintys pasitikrinti lietuvių kalbos žinias vėl kviečiami rašyti Nacionalinį diktantą. Jau vienuoliktą kartą organizuojamas Nacionalinis diktantas šiemet vyks penktadienį, kovo 2-ąją. 11.00 val. diktantas bus transliuojamas per LRT radiją ir internetu.