„Kūrybinės dirbtuvės“ - su rankdarbių aistruoliais

 (1)
Liepos 13 dieną pirmą kartą įvyks savanoriškas renginys - „Kūrybinės dirbtuvės“.
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jį organizuoja tinklaraštis dievinu.lt. Renginio metu bus galima ne tik susitikti su įvairių sričių meno atstovais, bet ir patiems išbandyti save. Diskusijų prie arbatos ir kavos metu bus suteikta galimybė rasti bendraminčių, užsiimančių rankdarbiais bei gauti daug naudingos informacijos.

„Lietuva neatsilieka nuo užsienio šalių, todėl ir čia tinklaraščiai jau vertinami kaip reklamos ir prekės ženklo žinomumo didinimo priemonė. Tačiau didžiausias dėmesys skiriamas mados ir maisto tinklaraščiams, o rankdarbių kūrėjai lieka nuošalyje. Todėl tinklaraštis, rašantis apie „pasidaryk pats“ projektus, nutarė suvienyti visus, su rankdarbiais ir menu susijusius žmones į vieną bendruomenę. Geriausiai tam tinkantis suvienijimo būdas – „Kūrybinės dirbtuvės“, - teigia tinklaraščio įkūrėja Viktorija Kovriga.

„Kūrybinės dirbtuvės“ - su rankdarbių aistruoliais
© Organizatorių nuotr.

Vienas iš pagrindinių „Kūrybinių dirbtuvių“ tikslų - mokytis iš kitų žmonių patirties. Todėl šios dirbtuvės skirtos kiekvienam, neįsivaizduojančiam savo gyvenimo be meniškos veiklos.

Pirmųjų dirbtuvių tema - popietė su macarons. Jų metų dieviškojo deserto iš Prancūzijos – macarons – paslaptis atskleis Jekaterina Rymonienė, „Saldi Magija“ desertų kūrėja. Kūrybinių dirbtuvių organizatoriai mokys daryti dovanų dėžutes.

Pirmosios „Kūrybinės dirbtuvės“ kūrybingų asmenybių lauks jau liepos 13 d., sekmadienį, nuo 14 val. Odminių g. 8, Vilniuje. Kūrybinių Dirbtuvių organizatoriai taip pat primena, kad dalyviams būtina atsinešti savo priemones, kurios bus naudojamos kuriant rankų darbo dėžutes.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Kviečia sukurti ir išausti savo dizaino rankinę

Nauja erdvė Vokiečių gatvėje suburs baltiško dizaino gerbėjus.

„Stebuklas“: geriausias metų filmas sugrįžta į Lietuvos kino teatrus

Jau nuo šio penktadienio, birželio 22-osios, Lietuvos žiūrovai turės dar vieną galimybę didžiuosiuose šalies ekranuose išvysti režisierės Eglės Vertelytės tragikomediją „Stebuklas“, triumfavusią šių metų „Sidabrinės gervės“ apdovanojimuose.

Joninių ritualai, kurie sujungia vienišas širdis

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė. Ilgiausia metų diena ir trumpiausia naktis nuo seno siejamos su mitologiniais slėpiniais, ritualais ir burtais.

MO muziejaus prakalbintos Vilniaus skulptūros pradeda ketvirtąjį sezoną

2015 metais MO muziejus pristatė Vilniaus kalbančių skulptūrų projektą. Šiemet ketvirtasis sezonas atidarytas su nauju, šešioliktu pašnekovu – Lietuvos banko iniciatyva prakalbintu Vladu Jurgučiu.

Ketvirtąjį Pažaislio muzikos festivalio savaitgalį – išskirtiniai talentai

Ketvirtasis Pažaislio muzikos festivalio savaitgalis lydimas skaičiaus keturi – ketvirtoji savaitė, keturi koncertai, keturios išskirtinės koncertų erdvės.

Apie kūrybos laisvę ir didelės scenos baimę

Septintojo „Kūrybinio impulso“ išvakarėse Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras šokio bendruomenės atstovus pakvietė į atvirą diskusiją „Jaunųjų choreografų ugdymas: teatro misija ir objektyvios galimybės“.

LNOBT savo šimtmetį planuoja švęsti nauju „Traviatos“ pastatymu

Baigiančio sezoną Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro generalinis direktorius Jonas Sakalauskas surengė spaudos konferenciją aukščiausiai iškilusioje teatro aikštelėje – po žydru dangumi ant skardinio stogo.

Spektaklis Vilniaus Katedros aikštę pavers futbolo aikštele

Naktį iš penktadienio į šeštadienį vyksiančios Kultūros nakties metu vilniečius ir miesto svečius stebins ypatinga premjera.

Jurgita Murauskienė: nuostatos ir rėmai – tik mūsų galvose, o festivalyje stengiamės juos griauti

Jau vos po kelių savaičių dvidešimt ketvirtasis Kristupo vasaros festivalis kvies sostinės gyventojus ir svečius į susitikimus su įdomiausiais pasaulio muzikais ir po bažnyčių skliautais, ir po vasaros dangumi, ir gamtos apsuptyje. Apie artėjantį festivalį kalbėjomės su jo meno vadove Jurgita Murauskiene.

„Sidabrinė gervė“ žada būti įdomus, šviesus ir linksmas reginys

Rytoj, birželio 13-osios vakarą, visi, besidomintys Lietuvos kultūriniu gyvenimu ir neabejingi šventiškoms ceremonijoms su ryškiais šalies veidais, kviečiami žiūrėti nacionalinio kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ tiesioginę transliaciją.