Svečius pasitiko įspūdinga programa – auksu tviskančios, atgyjančios žmonių skulptūros ne tik stebino, bet ir įtraukė į kūrybines užduotis bei žaidimus. Renginio atmosferą kūrė legendinio Vilniaus didžėjaus Tomo Boo muzika, o vakaro kulminacija tapo jo ir Giedrės Kilčiauskienės pasirodymas.
Renginio metu svečiai turėjo progą pirmieji paragauti specialiai barui sukurtų vardinių baro kokteilių – skoniai ir pateikimas buvo kruopščiai apgalvoti, atskleidžiant kiekvieno gėrimo išskirtinumą. Juos lydėjo burleskos šokėjos Mortos pasirodymas – tarsi gyva aliuzija į legendomis apipintą burtininkę Anastasiją, kadaise gyvenusią šioje istorinėje vietoje.
Naujoji erdvė siekia griauti mitą, kad viešbučių barai skirti ne visiems. „Astorija Aperitivo Bar“ kviečia visus, ieškančius kokybiškų gėrimų, stilingos atmosferos ir aukšto lygio aptarnavimo. Čia vyks įvairūs renginiai, baras taps puikia vieta verslo susitikimams, vakariniams pasibuvimams ar atsipalaidavimui su artimaisiais.
Orientuotas į pietų Europos aperityvo kultūrą, baras kviečia mėgautis elegantiška aplinka ir išskirtiniais gėrimais visos dienos metu – nuo rytinio kavos puodelio iki vakarinio kokteilio prieš renginį, ar pasivaikščiojimą senamiesčiu.