Nuo 42 dydžio iki 38 – vos per tris savaites

Pirmąją projekto „Aš galiu sulieknėti!“ dieną 32 metų Živilė susirūpinusi žiūrėjo į veidrodį. Matuodamasi 40 dydžio dailią suknelę iš naujausios Ivo Nikkolo kolekcijos moteris jautė, kaip drabužis braška per siūles. Stilistės Agnės Gilytės verdiktas nedžiugino. Dviejų dukrų mamai tinkamiausias drabužių dydis buvo 42.

Stiprus startas – 10 dienų tik pakaitinis maistas

Lieknėti pasiryžusi Živilė garsiai pažadėjo, kad po trijų savaičių 40 dydžio suknelė jai bus kaip tik. Projektui įpusėjus paaiškėjo, kad tai nebuvo tik tušti žodžiai. Po 10 dienų, kai moteris laikėsi ypač žemo kaloringumo „Nutriless“ mitybos plano, jos senieji drabužiai ėmė sparčiai laisvėti. Svarstyklės rodė nebe 72, o 68,2 kilogramus.

Projekto organizatorių nuotr.

„Pirmąsias dešimt dienų griežtai numatytu laiku, penkis kartus per dieną kas 3 valandas vartojau tik „Nutriless“ produktus – kokteilius ir kreminę vištienos sriubą. Jokio kito maisto – nė kąsnio. Taip pat gėriau po beveik du litrus vandes per dieną. Man pačiai netikėčiausia buvo tai, kad visą tą laiką jaučiausi puikiai – jokio silpnumo, irzlumo ar kitų blogų pojūčių. Atvirkščiai, energijos turėjau tiek, kad net vyras stebėjosi, kas čia man pasidarė“, – juokiasi projekto dalyvė.

Projekto organizatorių nuotr.

10 dienų Živilė kasdien vidutiniškai suvartodavo apie 600 kalorijų. Jos 10 dienų mitybos planą galite rasti čia. Taip pat moteris kasdien nueidavo po 10 tūkstančių žingsnių ir atlikdavo kalanetikos mankštas. Mitybos specialistas Artūras Sujeta sako, kad jeigu visą šį laiką Živilė būtų laikiusis įprastų dietų, kaip pavyzdžiui, vien tik sulčių, varškės, grikių, daržovių ar pan. jos savijauta nebūtų tokia gera.

„Palyginimui, jeigu Živilei reikėtų tokį kalorijų skaičių surinkti iš maisto, tai būtų trys pakeliai varškės arba 100 gramų anakardžio riešutų per visą dieną. Tai – labai mažas maisto kiekis, todėl neabejoju, kad taip maitintis 10 dienų būtų labai sunku. „Nutriless“ produktai, kuriuos vartojo Živilė, yra praturtinti visomis organizmui reikalingomis maistinėmis medžiagomis, tarp kurių yra baltymų, skaidulų, angliavandenių, taip pat platus spektras vitaminų ir mineralų, todėl viso projekto metu ji jautėsi išties gerai “, – paaiškina mitybos specialistas.

Antrasis etapas – naujiems mitybos įpročiams užtvirtinti

Po dešimties dienų Živilės mitybos planas buvo papildytas įprastais sveikais produktais bei „Nutriless“ batonėliais ir jogurto-sulčių gėrimu. Taip pat du-tris artus per dieną moteris ir toliau vartojo jau pamėgtus „Nutriless“ kokteilius ir kreminę vištienos sriubą. Antrojo etapo 11 dienų Živilės mitybos planą galite rasti čia.

Antrojo etapo metu moteris padidino ne tik suvartojamų kalorijų skaičių, bet ir fizinį aktyvumą. Ji ir toliau rinko 10 tūkstančių žingsnių per dieną, taip pat atliko „Sporto biržos“ mankštas. Asmeninių trenerių portalo įkūrėja Vlada Musvydaitė neabejoja, kad po šio projekto Živilė sulauks ir kitų moterų klausimų, kaip jai tai pavyko.

Projekto organizatorių nuotr.

„Matau, kad per tą 21 dieną Živilė labai pasikeitė. Džiaugiuosi kartu su ja, kad ne tik tirpo kilogramai, bet ir didėjo Živilės motyvacija gyventi sveikiau. Ji pajuto sporto naudą, nes reguliariai mankštinantis kūnas greičiau tvirtėja, o linijos – dailėja. Labai tikiuosi, kad ji ir toliau eitų šiuo teisingu keliu“, – kalbėjo V.Musvydaitė.

Živilė patenkinta savo pasiektu rezultatu, tačiau moteris jau užsibrėžė kitą tikslą. Ji ir toliau kartu su kitomis projekto dalyvėmis laikysis mitybos režimo. Ji iki Kalėdų nori ne tik išlaikyti pasiektą svorį, bet ir atsikratyti dar kelių kilogramų.

„Yra žmonių, kurie grubiai sako, kad nereikia tiek ėsti ir nereikės paskui lieknėti. Tačiau į tokias kalbas aš nekreipiu dėmesio. Iš tiesų daugelio mūsų gyvenime būna etapų, kai apsileidžiame, o paskui grįžti į vėžias būna sunku. Dabar supratau, kad priemonių yra, reikia tik turėti tikslą ir noro jo siekti“, – kalbėjo Živilė.

Pasiekti rezultatai – džiugina

Viso projekto metu Živilės sveikatą prižiūrėjo ir rekomendacijas teikė mitybos specialistas A.Sujeta. Visi moters duomenys projekto pradžioje ir pabaigoje buvo užfiksuoti kūno sudėties analizatoriumi „T Scan“ dietos klinikoje „Dietos sistema“.

Projekto organizatorių nuotr.

Per tris savaites Živilės liemens apimtis sumažėjo 9 centimetrais, viršutinė klubų dalis – 7 centimetrais, šlaunis – 5 centimetrais.

Projekto organizatorių nuotr.

Riebalų masė sumažėjo 3,5 kilogramų, o kūno masės indeksas pakito nuo 25,5 iki 23,6. Moteris džiaugiasi pagaliau atradusi lieknėjimo metodą, kuris iš tiesų pasiteisina.

Projekto organizatorių nuotr.

Živilė savo išsikeltą tikslą pasiekė su kaupu. Ji žadėjo, kad tilps į 40 dydžio Ivo Nikkolo suknelę, o baigiamosios fotosesijos metu džiaugėsi idealiai ant kūno gulančiu 38 dydžio drabužiu. Taigi, moters spinta pasipildė ypač madinga ir elegantiška suknele, kuri Živilei primins apie jos nueitą kelią.

Projekto organizatorių nuotr.

Jau nuo pirmadienio lieknėjimo estafetę iš Živilės perims kita projekto „Aš galiu sulieknėti!“ dalyvė. Kas ji ir koks moters tikslas sužinosite jau visai netrukus. Sekite naujienas!

Fotogalerija:

Užsakymo nr.: PT_69441144

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis