Kaip per 10 dienų susigrąžinti taliją?

„Mano talija tikrai yra čia!“, – pirmąją projekto dieną stilistę Agnę Gilytę tikino projekto dalyvė Agnė. Po dešimties dienų tuo įtikinėti nebereikia – moters talija iš tiesų išryškėjo. Projekto pradžioje 80 kilogramų svėrusi Agnė dabar džiaugiasi 75,6 kilogramų svoriu.

10 dienų ji vartojo tik pakaitinį „Nutriless“ maistą ir kasdien išgerdavo apie du litrus vandens. Taip pat Agnė stengėsi nužingsniuoti po 10 tūkstančių žingsnių ir atliko „Sporto biržos“ mankštas.

Per 10 dienų Agnė iš viso:

* Išgėrė 30 stiklinių šokolado ir vanilės skonių „Nutriless“ kokteilių.
* Suvalgė 20 lėkščių kreminės vištienos sriubos.
* Išgėrė daugiau nei 20 litrų vandens.
* Iš viso nužingsniavo daugiau kaip 100 tūkstančių žingsnių.
* Atliko įvairias sudėtingumo kalanetikos ir pilateso mankštas.

Projekto organizatorių nuotr.

Nuo šiandien jos mitybos planas jau yra papildytas ir kitais maisto produktais. Pirmąsias kelias dienas Agnės mitybos racionas neviršys 900 kalorijų, vėliau palaipsniui kalorijų skaičius bus didinamas iki 1200. Agnė taip pat kelis kartus per dieną ir toliau vartos „Nutriless“ produktus. Po treniruočių ji galės užkandžiauti sveikais batonėliais ir atsigaivinti mažo kaloringumo „Nutriless“ sulčių-jogurto gėrimu.

Projekto organizatorių nuotr.

Pagrindinis tikslas – pasiektas. Agnės organizmas gavo pirmąjį postūmį, dabar jos laukia kita užduotis – užtvirtinti gerus įpročius ir išmokti maitintis reguliariai, sveikai ir atsakingai, taip pat – daugiau judėti.

Video apie Agnės jau nueitą 10 dienų kelią svajonių suknelės link galite pamatyti čia:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis