Astrologas Vasanta Das: „Tikiu, kad kiekvienas mūsų širdyse turime begalinę galią mylėti, būti laimingi ir gyventi sklidini pilnatvės“

Gyvendamas įsitikinau – šiame pasaulyje niekas nevyksta veltui. Galbūt ši knyga – tai atsakas į Jūsų vidinius klausimus, kuriuos jau seniai puoselėjate savo širdyje?

Vasanta Das „Širdies pavasaris“

 


Leidyklos ALMA LITTERA nuotr.Rankose laikote Rytų išminties ir Vakarų psichologijos bei kaučingo sintezę, gimusią per ilgus Vasantos tyrinėjimų ir darbo su žmonėmis metus. Pastarąjį dešimtmetį Lietuvoje gyvenantis, kraštiečių itin vertinamas ir mylimas mokytojas šiandien šimtams žmonių padeda geriau pažinti save ir atrasti kelią į laimingą gyvenimą.


 „Tikiu, kad kiekvienas mūsų širdyse turime begalinę galią mylėti, būti laimingi ir gyventi sklidini pilnatvės“, – teigia autorius. Šioje knygoje jis dalijasi praktiniais Rytų išminties principais, padėsiančiais geriau suprasti ir pažinti save.


Vasanta paprasta, kiekvienam suprantama kalba pasidalins:


• Kodėl esame čia, kur esame, arba kas yra karminė „banko sąskaita“.

• Ar egzistuoja likimas, ar esame pajėgūs jį keisti.

• Kaip nustoti reaguoti į kasdienes smulkmenas ir tapti sąmoningais savo likimo kūrėjais.

• Kaip išsivaduoti iš „gyvenimas užknisa“ ir kitų įsitikinimų.

• Kaip rasti vienovę tarp savo troškimų ir vertybių, pasiekti pilnatvę ir kitas darnias sąmonės būsenas.

• Kaip įžvelgti tikrąją savo prigimtį, potencialus, unikalumą ir atskleisti juos visomis spalvomis.


„Gyvendamas įsitikinau – šiame pasaulyje niekas nevyksta veltui. Galbūt ši knyga – tai atsakas į Jūsų vidinius klausimus, kuriuos jau seniai puoselėjate savo širdyje?“


Vasanta Das – iš Meksikos kilęs vedų astrologas, gyvenimo kelio konsultantas, lektorius, bhaktijogas ir trijų vaikų tėtis. Pastarąjį dešimtmetį Lietuvoje gyvenantis, kraštiečių itin vertinamas ir mylimas mokytojas šiandien šimtams žmonių padeda geriau pažinti save ir atrasti kelią į laimingą gyvenimą.


Gimęs katalikų šeimoje, beveik dešimtį metų Vasanta praleido Indijos vienuolyne, kur gyveno ir mokėsi iš pasaulinio garso dvasinių mokytojų.


Būti Jūsų kelionės dalimi, kol skaitote šią knygą, brangus skaitytojau (-a), man yra tikra dovana ir privilegija. Meldžiu iš visos širdies ir linkiu, kad ši knyga padėtų Jums atsiminti ir įvertinti, kokią galingą dovaną turite – laisvą valią rinktis. Kad suvoktumėte, jog bet kurią akimirką galite pakeisti savo gyvenimą ir gyventi džiaugiantis sąmonės darna. Kad kiekvienas Jūsų atrastumėte tikrąją savo prigimtį ir atskleistumėte ją visomis spalvomis, visu grožiu. Kad pamatytumėte, kokie apdovanoti esate: bet kurią akimirką galite padaryti pasaulį laimingesne vieta gyventi.


Nota bene. Tai ne new age judėjimą propaguojanti knyga. Čia nebus kalbos apie mistines energijas ir abstrakčias tiesas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis