10 dienų be įprasto maisto – dydžiu mažesni drabužiai

„10 dienų gyvenau be įprasto maisto ir negaliu patikėti, nejaučiau nei silpnumo, nei nuovargio ar irzlumo“, – dešimtąją projekto „Aš galiu sulieknėti!“ dieną džiūgavo jo dalyvė Živilė. Moteris lygiai 10 dienų vartojo tik pakaitinį maistą – „Nutriless“ mažo kaloringumo kokteilius ir kreminę vištienos sriubą.

Živilės 10 dienų mitybos planą galite rasti čia.

Živilė pasakoja, kad labiausiai ją nustebino energijos antplūdis. Ji yra bandžiusi laikytis įvairių dietų net kelis kartus, tačiau visi bandymai buvo nesėkmingi. Moteris pradėdavo jaustis pikta, irzli, pavargusi, trūkdavo jėgų ką nors daryti, todėl greitai vėl grįždavo prie sau įprasto meniu.

Projekto organizatorių nuotr.

„Vis dar negaliu patikėti, bet per šias dešimt dienų išblizginau kiekvieną savo namų kampą. Vonios kambarys, langai – viskas blizga, stalčiuose, spintose – ideali tvarka. Mano vyras stebėjo ir niekaip nesuprato, iš kur tas darbštumas. Galiausiai, kai pradėjau tvarkyti ir jo garažą pajuokavo, kad toks mitybos rėžimas man tikrai į naudą“, – nusijuokė Živilė.Projekto pradžioje 72 kilogramus svėrusi moteris po dešimties dienų mato džiuginančius skaičius – 68,2 kilogramus. Živilė dar nematavo, tačiau jaučia, kad ženkliai sumažėjo ir kūno apimtys. Šis pokytis geriausiai matyti, kai apsivelka senus drabužius. Per siūles veržę ir braškėję drabužiai dabar ant kūno gula beveik idealiai.

Projekto organizatorių nuotr.
„Nutriless“ VLCD režimas, kurio 10 dienų laikėsi Živilė, ypatingas tuo, kad specialūs produktai subalansuoti taip, kad su kiekvienu valgymu žmogus gautų apie 110 kalorijų. Moterims yra rekomenduojami 5, vyrams – 6 „Nutriless“ VLCD valgymai kas 3 valandas. Taip per dieną lieknėjantis žmogus gauna tik 560-730 kalorijų vietoje įprastų 2000-2500.

Projekto organizatorių nuotr.

Skandinavijoje tai yra vienas populiariausių metodų svoriui mažinti bei kontroliuoti, kurio efektyvumas įrodytas daugybe išsamių studijų ir stebėjimų. Laikantis šio mitybos režimo, kiekvienas valgymas yra suderintas taip, kad organizmas gautų visas reikalingas maistines medžiagas, tarp kurių baltymai, skaidulos, angliavandeniai, platus spektras vitaminų ir mineralų, tačiau suvartotų mažiau kalorijų.

Per 10 dienų Živilė iš viso:

* Išgėrė 30 stiklinių šokolado ir vanilės skonių „Nutriless“ kokteilių.
* Suvalgė 20 lėkščių kreminės vištienos sriubos.
* Išgėrė daugiau nei 20 litrų vandens.
* Iš viso nužingsniavo daugiau kaip 100 tūkstančių žingsnių.
* Atliko įvairias sudėtingumo kalanetikos ir pilateso mankštas.

Projekto organizatorių nuotr.

Nuo šiandien mitybos specialistas Artūras Sujeta padidino Živilės meniu kalorijų skaičių ir pridėjo papildomų produktų. Pagal naują planą moteris maitinsis keturias dienas, paskui jis dar bus papildytas. Pirmas keturias dienas suvartojamų kalorijų kiekis neviršys 900 kcal.

Projekto organizatorių nuotr.

Dar vienas produktas, kuris pradžiugino Živilę – traškūs „Nutriless“ batonėliai, kuriuos mitybos specialistas rekomenduoja valgyti po pasivaikščiojimų ar kitos aktyvesnės fizinės veiklos. Jie padeda atstatyti prarastų angliavandenių balansą.

Projekto organizatorių nuotr.

Papildytą keturių ateinančių dienų mitybos planą galite rasti čia:

Projekto organizatorių nuotr.

Užsakymo nr.: PT_69338416

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis