Naujos lieknėjimo projekto dalyvės tikslas – nustebinti vyrą

„Kai susipažinau su vyru, svėriau 56 kilogramus. Dabar sveriu 80 kilogramų. Jis mane matė visokią ir myli tokią, kokia esu, tačiau jaučiu, kad atėjo metas svorio didėjimui pasakyti stop“, – sako 28 metų nauja projekto „Aš galiu sulieknėti!“ dalyvė Agnė.

Moteris prisipažįsta, kad jos mitybos įpročiai nėra pavyzdiniai. Jos pusryčiai dažniausiai prasideda jau įdienojus, pietauja Agnė kada turi laiko, o grįžusi po darbo sočiai prisivalgo. Miegoti ji eina vėlai, todėl dažnai užkandžiauja net ir po vidurnakčio.

„Jei kiti žmonės valgo picą su majonezu, tai aš, galima sakyti, valgau majonezą su pica. Nesilaikau valgymo režimo, valgau tai, kas patinka, o ne kas sveika ir nuo pat mažens nemėgstu sporto. Žinau, kad čia nėra kuo girtis, bet noriu būti sąžininga tiek sau, tiek prieš tas moteris, kurios seka projektą ir stebi, kaip sekasi jo dalyvėms“, – kalbėjo moteris.

Projekto organizatorių nuotr.

Sporto salėje susitikusi su pirmąja projekto „Aš galiu sulieknėti!“ dalyve ir išgirdusi jos sėkmės istoriją Agnė įgavo dar daugiau motyvacijos ir pasitikėjimo savo jėgomis. Moteris neabejoja, kad jeigu atsikratytų tiek svorio, kiek pavyko Živilei – ji tikrai patikėtų, kad vėl gali būti tokia, kaip anksčiau.

„Noriu nustebinti savo vyrą – tai būtų mano medaus mėnesio dovana jam. Susituokėme vasarą, tada vilkausi tokią suknelę, kad tik kuo labiau viską maskuotų. Dabar artėjančioms šventėms norėčiau pasipuošti tokia suknele, kokia man tikrai patinka, o ne kokią, į kurią įtelpu“, – prisipažįsta Agnė.

Projekto organizatorių nuotr.

Jau nuo pirmadienio ji pradės laikytis ypač mažo kaloringumo „Nutriless“ mitybos režimo. 10 dienų Agnė vartos tik „Nutriless“ kokteilius ir kreminę vištienos sriubą. Po to dar 11 dienų moteris laikysis specialiai jai sudaryto mitybos plano.

Norintiems sulieknėti – tai puiki proga prisijungti prie Agnės ir siekti savo tikslų. Viskas ką jums reikia padaryti – tiesiog pradėti. Jeigu nenorite dabar – padarykite tai nuo pirmadienio, kartu su Agne. Pirmojo etapo 10 dienų planą galite rasti čia.

Projekto organizatorių nuotr.

Užsakymo nr.: PT_69438296

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis