Ką lieknėjanti Agnė valgė vietoj gimtadienio torto?

„Tai buvo pirmasis mano gimtadienis be torto“, – nusijuokia aštuntąją dieną lieknėjanti Agnė.

Draugus sukvietusi į šventinę vakarienę restorane vietoje sočios vakarienė ji pasirinko vandens stiklinę su citrina. Moteris dėl to neliūdi, atvirkščiai, pirmadienio rytą ji gavo puikią dovaną – svarstykles, kurios vietoje 80,1 kg rodė 76,5 kg!

„Per visą vakarą restorane sugurkšnojau litrą vandens su citrina ir vis tiek buvo smagu. Supratau, kad svarbiausia gera kompanija ir praleistas laikas kartu, o valgis nėra jau toks reikšmingas. Vartodama „Nutriless“ pakaitinė maistą nesijaučiu alkana, todėl visai neliūdėjau, kad negaliu valgyti kartu su draugais“, – pasakojo Agnė.

Projekto organizatorių nuotr.

Po vakaro restorane draugai sugalvojo, kad reikėtų užsukti ir į visą parą dirbančią greitojo maisto užkandinę. Moteris pati nuvežė kompaniją ten ir, kol draugai kirto mėsainius bei skrudintas bulvytes, ji gurkšnojo kavą be cukraus.

„Kai pasieki puikių rezultatų, nesinori visko sugadinti per vieną dieną. Be to supratau, kad valgį anksčiau labai susiedavau su emocijomis. Šį savaitgalį pamačiau, kad nebūtina kimšti visko, kas papuola po ranka vien todėl, kad jausčiausi laiminga“, – šypsosi moteris.

Sekmadienį jos laukė dar vienas titaniškas iššūkis. Šeimyna nusprendė gaminti cepelinus, todėl paprašė ir Agnės pagalbos.

„Dalyvavau gamybos procese nuo A iki Z. Valgėme visi kartu, tik aš, vietoje cepelinų, valgiau „Nutriless“ vištienos sriubą, kurios vertė vos 122 kalorijos. Tiesa, užuodusi spirgučius nebeiškenčiau ir sriubą pagardinau krapais ir petražolėmis“, – pasakoja lieknėjimo projekto dalyvė.

Po jai neįprasto savaitgalio be naktinių užkandžiavimų Agnė pabudo žvali ir jausdama malonaus lengvumo pojūtį.

Projekto organizatorių nuotr.

„Dingo ta būsena, kai ryte atsikeldavau sunki ir ištinusi. Jau ir vyras pastebėjo, kad apimtys stipriai pasikeitė. Pagaliau pradėjo ryškėti talija, o iš spintos pradėjau traukti mėgstamus drabužius. Kai pastangos neina veltui, motyvacija siekti savo tikslo tik didėja. Dabar jau tikrai žinau, kad aš galiu sulieknėti“, – džiaugiasi Agnė.

Užsakymo nr.: PT_69516848

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis