Lieknėjimo iššūkiui ruošiasi trečioji projekto dalyvė!

Pirmadienį sužinosite, kaip atrodys antroji projekto „Aš galiu sulieknėti!“ dalyvė Agnė su išrinktąja suknele.

Prieš beveik tris savaites moteris pradėjo liekėjimo kelią. Pirmąsias dešimt dienų ji vartojo tik pakaitini maistą – „Nutriless“ kokteilius ir kreminę vištienos sriubą bei gėrė daug vandens.

Tą laiką Agnė jautėsi kaip ant sparnų – kilogramai sparčiai krito, talija ryškėjo. Tačiau į mitybos planą įvedus ir kitus įprastus mažo kaloringumo produktus susilpnėjo projekto dalyvės motyvacija. Ji nebesilaikė asmeninių trenerių portalo „Sporto birža“ įkūrėjos Vlados Musvydaitės rekomendacijų sportuoti ir pirminio mitybos specialisto Artūro Sujetos sudaryto mitybos plano.

Ar Agnei pavyko išlaikyti svorį stabilų? Ar numesti kilogramai nesugrįžo? Ar išrinktoji suknelė nebus per ankšta? Į šiuos klausimus atsakysime jau pirmadienį.

Atsisveikindami su Agne pasitinkame dar vieną dalyvę, 40-metę kaunietę Jurgitą. Apie ją ir jos gyvenimo istoriją papasakosime plačiau kitą savaitę, o visus, kurie nori ryžtis pokyčiams, kviečiame prisijungti prie naujos dalyvės ir siekti savo tikslų.

Projekto organizatorių nuotr.

Jurgita, kaip ir kitos dvi projekto dalyvės, nuo pirmadienio pradės laikytis 10 dienų itin mažo kaloringumo plano. Lieknėjimo planą rasite ČIA. Vėliau jai bus sudarytas didesnio kalorijų kiekio 11 dienų mitybos planas.

Dviejų dalyvių, Živilės ir Agnės patirtis jau parodė, kad „Nutriless“ metodas yra itin efektyvus būdas išjudinti organizmą iš sąstingio. Per pirmąsias 10 dienų Živilės svoris sumažėjo nuo 72 kg iki 68,7 kg, Agnės – nuo 80 iki 75,6 kg. Ar ši strategija pasiteisins ir Jurgitai? Sekite naujienas ir viską sužinosite!

Užsakymo nr.: PT_69622476

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis