Kaip per tris savaites XL drabužius pakeisti į L dydį

Prieš tris savaites 28 metų serialo „Moterys meluoja geriau“ prodiuserė Agnė pradėjo savo lieknėjimo kelią. 80 kilogramų svėrusi moteris, paskutiniąją projekto „Aš galiu sulieknėti!“ dieną džiaugėsi 75 kilogramų svoriu ir puikiai gulančia 40 dydžio suknele iš naujausios Ivo Nikkolo kolekcijos.

Po 10 dienų – įspūdingi pokyčiai

Nors rezultatai – puikūs, Agnės lieknėjimo kelias nebuvo toks lengvas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Per pirmąsias 10 dienų moteris pasiekė įspūdingų rezultatų. Vartodama tik pakaitinį maistą – „Nutriless“ kokteilius ir kreminę vištienos sriubą bei per dieną išgerdama ne mažiau kaip du litrus vandens, Agnė kasdien netekdavo beveik po pusę kilogramo.

Projekto organizatorių nuotr.

Moteris per dieną nueidavo po 10 tūkstančių žingsnių ir namuose atlikdavo asmeninių trenerių portalo „Sporto birža“ įkūrėjos Vlados Musvydaitės paskirtas mankštas.

Po 10 dienų mitybos specialistas Artūras Sujeta papildė Agnės mitybos planą ir kitais įprastais mažo kaloringumo produktais. Tada ir įvyko lūžis. Puikų rezultatą pasiekusi projekto dalyvė apleido sportą, nesilaikė mitybos plano, todėl teko jį pakoreguoti. Svorio mažinimo strategija buvo pakeista į svorio kontrolės ir palaikymo. Agnė ir toliau vartojo „Nutriless“ produktus, kuriais ji užpildė tarpinius valgymus. Tai padėjo moteriai nepriaugti svorio.

Projekto organizatorių nuotr.

Rezultatas – jeigu per pirmąsias 10 dienų Agnės svoris nukrito nuo 80 iki 75,5 kilogramų, tai po likusių 11 dienų svarstyklės rodė lygiai 75 kilogramus.

Mitybos specialistas A.Sujeta sako, kad net ir tokie skaičiai – labai geras rezultatas. Tačiau jis neabejoja, kad jei tik būtų nepritrūkusi valios, Agnė be vargo būtų tilpusi ir į dar mažesnio dydžio suknelę.

Projekto organizatorių nuotr.

„Po pirmųjų dešimties dienų Agnės rezultatai buvo net geresni nei pirmosios projekto dalyvės. Matėsi tikrai geras potencialas. Skirtumas tik tas, kad pirmosios projekto dalyvės Živilės motyvacija ir užsidegimas kasdien stiprėjo, o Agnės atvirkščiai – silpnėjo. Tačiau tai yra natūralu, su motyvacijos mažėjimu susiduria labai daug lieknėti pasiryžusių žmonių“, – sako A.Sujeta.

Pati Agnė prisipažįsta, kad pirmosios 10 dienų jai buvo lengvesnės negu likusios 11. Kol vartojo tik „Nutriless“ pakaitinį maistą ir nereikėjo rūpintis kito maisto ruoša, kilogramai tirpo greitai ir motyvacijos užteko.

„Nieko naujo nepasakysiu, aš esu kaip tikriausiai 80 procentų moterų, kurios nori sulieknėti, bet vis ko nors pritrūksta: vienoms valios, kitoms laiko, dar kitos negali atsisakyti maisto. Bet aš pamačiau, kad galiu sulieknėti, todėl vieną dieną tikrai grįšiu prei savo tikslo“, – žadėjo Agnė.

Neišnaudojo sporto teikiamos naudos

Komentuodama Agnės pasiektus rezultatus sporto specialistė V.Musvydaitė buvo šiek tiek nusivylusi. Pasak jos, Agnė yra puikus pavyzdys, kaip galima sulieknėti ir be sporto, tačiau fizinis aktyvumas gali ženkliai pagreitinti lieknėjimo procesą.

Projekto organizatorių nuotr.

Lygindama Agnės ir pirmosios projekto dalyvės Živilės fizinį aktyvumą projekto metu V.Musvydaitė įvardija sporto naudą lieknėjantiems žmonėms: svoris krenta greičiau, tolygiau ir, svarbiausia, ima formuotis sveiko gyvenimo būdo įpročiai.

„Pirmoji projekto dalyvė Živilė man iki šiol siunčia savo nueitus žingsnius. Ji man buvo pažadėjusi, kad iki Kalėdų pasieks savo trokštamą svorį ir aš ja tikiu. Dėl Agnės pasiryžimo man projekto eigoje kilo abejonių. Ji nuoširdžiai prisipažino, kad niekada nemėgo sporto, gaila, nepamilo jo ir dabar. Tikiu, kad Agnė gali sulieknėti, tačiau jos kelias bus ilgesnis“, – įsitikinusi V.Musvydaitė.

Sporto specialistė neabejoja, kad jeigu Agnei būtų užtekę valios sportuoti, finalo dieną ji būtų atrodžiusi dar įspūdingiau. Žinoma, lieknėjant nereikia perlenkti lazdos, tačiau moteris iš tiesų turėjo labai didelį potencialą sulieknėti.

„Ir vis tik noriu pabrėžti, kad laimė yra ne kilogramuose. Jeigu Agnė jaučiasi gerai, aš ją nuoširdžiai sveikinu. Nes svarbiausia yra – vidinė būsena ir kaip mes jaučiamės kasdien. Agnė sau ir kitiems įrodė, kad jei turi tikslą ir jo sieki, visada turėsi rezultatą. Jeigu neįdėsi pastangų – tada niekas nesikeis“, – kalbėjo V.Musvydaitė.

Nori dažniau žiūrėti į veidrodį

Kad pasikeitė ne tik Agnės kūnas, bet ir vidinė būsena pastebėjo ir į projekto pabaigtuves moters papuošti atvykusi stilistė Agnė Gilytė. 40 dydžio suknelė iš naujausios Ivo Nikklolo kolekcijos atrodė, kaip siūta specialiai Agnei. Stilistė pastebėjo ir pasikeitusį projekto dalyvės žvilgsnį.

Projekto organizatorių nuotr.

„Matyti, kad pasikeitė Agnės požiūris į save. Ji dažniau šypsosi, labiau nori žiūrėti į veidrodį. Ir nebeliko to žvilgsnio žemyn, kai ji kalba apie savo kūną. Dabar Agnė žiūri į veidrodį ir nori save matyti. Be to, labai gražiai išryškėjo jos talija. Tai yra pati geriausia motyvacija“, – sako A.Gilytė.

Lieknėjimo projekto dalyvė Agnė patvirtina, kad iš tiesų projekto metu įgijo daugiau pasitikėjimo savimi. Didžiausias pokytis įvyko tada, kai ji suvokė, kad nieko nėra neįmanoma.

„Aš ilgą laiką galvojau, kad nieko nereikia imtis, nes jau nieko geriau nebus. Bet pasirodo, kad gali būti geriau, tiesiog reikia imti ir pradėti daryti. Neapsimetinėsiu ir nesakysiu, kad mano kelias buvo labai lengvas. Žinau, kad rezultatas galėjo būti ir geresnis, bet aš dar turiu laiko ir žinau, kad viskas bus gerai“, – šypsosi Agnė.

Dabar svarbiausias moters tikslas – išlaikyti pasiektą svorį ir palaipsniui jį mažinti iki užsibrėžto tikslo. Ar užteks valios ir pasiryžimo parodys laikas. Tačiau Agnė jau žino, kad gali sulieknėti. Ir tai – ne tušti žodžiai. Ji prisipažino, kad viską norėtų pradėti iš pradžių ir, šįkart sąžiningai.

Projekto organizatorių nuotr.

Per tris savaites jos svoris sumažėjo nuo 80 iki 75 kilogramų. Iš viso Agnė neteko 3 kilogramų riebalų kiekio, jos kūno masės indeksas pakito nuo 30,1 iki 28,3. Sumažėjo ir moters apimtys: liemens – 8 centrimetais, krūtinės – 7 centimetrais, viršutinės klubų dalies – 7 centimetrais.

Projekto organizatorių nuotr.

Lieknėjimo estafetę iš Agnės perima trečioji projekto dalyvė – 40 metų kaunietė Jurgita. Su šia lieknėti pasiryžusia moterimi supažindinime jau visai netrukus. O tie, kurie nori lieknėti kartu su Jurgita, dar gali spėti pasinaudoti 10 dienų „Nutriless“ lieknėjimo planu, kuris, kaip jau įrodė pirmosios dvi projekto dalyvės, iš tiesų yra puikus būdas išjudinti organizmą iš sąstingio ir be didelio vargo ar streso atsikratyti pirmųjų kilogramų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis