Kaip per tris savaites tilpti į dydžiu mažesnę suknelę – Jurgos lieknėjimo kelias. VIDEO

„Aš tikrai negalvojau, kad man pavyks tilpti į šią 38 dydžio suknelę“, – fotosesijos metu prisipažino projekto „Aš galiu sulieknėti!“ dalyvė Jurga.

Projekto pradžioje 77 kilogramus svėrusi moteris su stilistės Agnės Gilytės jai parinkta suknele iš naujausios Ivo Nikkolo kolekcijos jautėsi kaip ne sava. Po trijų savaičių iki 72,5 kilogramų sulieknėjusi Jurga spinduliavo moteriškumu ir elegancija.

Projekto mitybos specialistas Artūras Sujeta džiaugėsi trečiosios dalyvės valia. Jai lieknėti buvo sunkiausia, nes Jurga yra išbandžiusi daugybę dietų ir lieknėjimo metodų, todėl jos organizmas jau yra pratęs prie patiriamo streso ir kilogramai nekrenta taip greitai, kaip norėtųsi.

Projekto organizatorių nuotr.

Asmeninių trenerių portalo „Sporto birža“ įkūrėja Vlada Musvydaitė pagyrė, kad Jurgos nereikėjo versti sportuoti. Sporto specialistė tikino, kad dar patikrins ar projekto dalyvė nepriaugs svorio ir toliau sieks savo tikslo – peržengti išsvajotą 70 kilogramų ribą.

Stilistė Agnė Gilytė, kuri šiuo metu laukiasi antrosios atžalos pasakojo, kad projekto dalyvėms rinkusi kiek per ankštas sukneles, panašią strategiją taikys ir sau. Ji turi vadinamuosius kontrolinius džinsus, kurie padės objektyviai įvertinti savo formas po gimdymo ir bus puiki motyvacija neapsileisti.

Jurgos trijų savaičių pokyčius galite pamatyti šiame video.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis