Esu vedusio vyro meilužė ir jis prašo pagimdyti vaiką. Ką daryti? Psichologės komentaras

Kai perskaitai, negali patikėti, kad žmonės taikstosi su tokiais dalykais. O gal tai - meilė?

Šių dienų skaitomiausi straipsniai:
- 4 vaikus turinti gydytojų šeima: vieną vaiką auginti sunkiau
- Šokėja R. Židonytė: jei galėčiau atsukti laiką atgal...
- Šeimos relikvijos - turtas ar grėsmė jūsų laimei?
- E.Rainys: baisiausias dalykas - priderintas jaunikis
- Orkaitėje kepti bulvių švilpikai

Moteris.lt sulaukė merginos, pavadinkime ją Giedre, laiško. Sudėtingą situaciją paparašėme pakomentuoti psichologės Justinos Zelionkaitės.

„Man 26 metai, susitikinėju su 7 metais vyresniu vyru beveik metus. Praėjus keliems mėnesiams nuo mūsų draugystės sužinojau, jog jis 9 metus gyvena su kita moterimi, 4 metai - santuokoje. Moteris už jį vyresnė 7 metais, bendrų vaikų jie neturi, tačiau yra dukra iš moters pirmos santuokos, jai - 18 metų. Santykių nenutraukiau, tai padaryti sunku, nes nuoširdžiai šį žmogų myliu. Dabar jis pradėjo kalbėti, jog norėtų susilaukti su manimi vaikų, bet kaip ir neplanuoja palikti žmonos. Pasak jo, nesvarbu, kaip susiklostys mūsų santykiai ateityje, vaiku jis visada rūpinsis ir visada man padės. Aš ir pati jau noriu vaikelio, tad nustojom saugotis. Žinau, kuo rizikuoju - bus kaip bus. Bet man labai įdomu, kaip jis isivaizduoja: kad jo žmona niekada gyvenime nesužinos, jog jis turi vaiką su kita? Ir kas vyksta jo galvelėje? ko galiu iš jo tikėtis?“
Giedrė

Psichologės komentaras

Jūsų papasakota situacija yra labai sudėtinga, pilna melo, neaiškumų ir vilties. Kadangi Jūs pasiryžusi taikytis su šia situacija - toleruoti draugo dvigubus santykius - tikėtina, kad jausmai tam žmogui iš tikrųjų egzistuoja. Tačiau ar tas, kurį taip nuoširdžiai mylite ir dalinatės su kita moterimi, taip pat nuoširdžiai myli ir Jus?

Jūs man užduodate keletą klausimų, į kuriuos turėtų atsakyti Jūsų draugas. Visgi galime pasvarstyti ir paspėlioti... Pirmiausia, iš kur Jūs žinote, kad jo žmona nežino apie jo romaną? Juk gali būti, kad ji, kaip ir Jūs, yra dar viena itin tolerantiška moteris, kuri pasiryžusi dalintis savo meilės objektu su kita. Antra, paprastai vyrai, kurie turi meilužes „toli negalvoja“. Jie mėgaujasi šia minute ir tikisi, kad viskas visada klostysis gerai ir taip, kaip jie nori.

Ko Jūs galite tikėtis iš tokio vyro? Nieko! Jis Jums asmeniškai nieko nežada. Vienintelis pažadas yra rūpintis Jūsų bendru vaiku, jei toks atsirastų. Tačiau žinant, kaip jam sekasi laikytis santuokos metu ištartų pažadų, didelių garantijų, kad šie žodžiai kada nors virs darbais, nėra. Apskritai visa situacija, taip pat Jūsų ir Jūsų draugo pasisakymai, kuriuos parašėte, byloja apie laikinumą ir abejotiną bendrą ateitį. Todėl: arba susitaikykite su šiuo laikinumu ir nežinomybe, arba pradėkite labiau mylėti save ir kurkite pastovesnius, daugiau įsipareigojimų turinčius santykius su kažkuo kitu. Sėkmės.

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.


Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis