Astrologė Rasa: didysis metų horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui

Astrologė sako, kad 2015-uosius galima drąsiai vadinti persilaužimo ir rimtų, tačiau teigiamų pokyčių metais.

Šių dienų populiariausi straipsniai:
- Kokie maisto produktai gali sukelti vėžį?
- J. Statkevičiaus kolekcijos papuošalus jau galite apžiūrėti iš arti (FOTO)
- J. Statkevičiaus Maroko įkvėpta kolekcija: erotiška, ryški, gniaužianti kvapą (FOTO)
- Apie Dukano dietą iš pirmų lūpų. Tomos istorija

- Elvyra (57 m.): mėgstu ryškias spalvas ir drąsius pokyčius
- Tortas „Snickers“

Astrologinė 2015 metų prognozė Avinui

Shutterstock nuotr.

Šio zodiako ženklo atstovams 2015 metai žada būti kupini įdomių įvykių. Viskas turėtų klostytis lengvai ir be didelių pastangų.

Tam turės įtakos tai, jog pirmąją 2015 metų pusę didžiosios sėkmės ir plėtros planeta Jupiteris Avino ženklo atstovus įtakos palankiu ir harmoningu aspektu. Todėl labai tikėtina, kad turėsite daug ir puikių galimybių savo pozityviu ir nuoširdžiu užsispyrimu atskleisti trykštantį potencialą.

Kitaip sakant, pirmasis metų pusmetis – tai tas metas, kuomet visos durys jums bus atviros, visi slapčiausi norai pildysis. Taip taip, visi norai. Todėl linkiu galvoti apie ką svajojate, nes galite gauti viską.

Šiuo laikotarpiu jausite padidėjusį norą siekti užsibrėžų tikslų, norėsite pasiekti tas aukštumas, apie kurias tyliai svajojote. Nė neabejokite – jums tikrai seksis.

Net patys pasyviausi Avinai šiuo laikotarpiu negalės nustygti vietoje. Tokiu metu pasyvumas bus nenaudingas, netgi griežtai draudžiamas. Vidinis pokyčių siekis skatins jus pasitikėjimo kupinam šuoliui į išsvajotas aukštumas.

Taip pat tikėtinos ryškios permainos visame ir, žinoma, kaip Avinams patinka, – čia ir tuoj pat.

Šiuos pojūčius turėtumėte pajusti su pavasario pradžia. Ši galinga jėga reikalaus iš jūsų eiti ten, kur dar niekada nebuvote, daryti tai, ko dar niekada nedarėte, elgtis taip, kaip dar nesielgėte iki šiol.

Žinoma, labai gali būti, kad priskaldysite malkų savo užsidegimu. Tačiau tai yra niekai su patirtu pasitenkinimu ir džiugesiu.

Iš esmės, pirmąjį 2015 metų pusmetį Avinams reiktų labiau ilsėtis, nei imtis naujų darbų. Patartina kaupti jėgas, kurti ateities planus. Rekomenduotinos savaitgalio kelionės į užsienį, poilsis sodyboje ir pan.

Metams įsibėgėjus, prašuoliavus aktyviam pirmajam pusmečiui, ateis ramybės ir padarinių likvidavimo metas. Viskas, ką nuveikėte pirmąjį metų pusmetį, pateiks rezultatus. Jie gali būti tiek teigiami, tiek ir neigiami. Juk entuziazmo apimti kišite nosį net ten, kur nereikėjo…

Taigi, vis tik reikėtų įjungti logiką griebiant viską ir tuoj pat, nes kas liks po to irgi turėsite kapstyti patys.

Puikių metų, mielieji. Tegul tai bus jūsų pasiekimų metai!

asmeninisastrologas.lt

Astrologinė 2015 metų prognozė Jaučiui

Shutterstock nuotr.

Pirmąjį 2015 metų pusmetį prisiminkite, jog neskubėjimas ir stabilus gyvenimo ritmas yra labai komfortabilu, ir jums labai norėtųsi tokioje būsenoje būti nors visą amžinybę. Ir jeigu turėsite galimybę, tai būtinai ja pasinaudokite ir pailsėkite. Jums puikiai tiks užmiesčio sodyba, kurortas. Žodžiu, tinka bet kas, tik nelikite mieste. Tokiu būdu padėsite savo protui nusiraminti ir išvengsite tam tikrų konfliktinių situacijų, tykojančių namuose. Atminkite, jog vėliau pailsėti galimybių vargu ar rasite. Ir taip bus dėl to, jog pirmųjų pavasario mėnesių įvykiai pareikalaus jūsų asmeninio įsikišimo, o aplinkos situacija gali būti labai įtempta ir neleis nuobodžiauti ar tinginiauti.

Tikėtina, jog 2015 metais Jaučiai rimtai spręs gyvenamosios vietos/būsto problemą.

Tie, kas neturi asmeninio būsto, tikėtina, turės puikių galimybių šią situaciją pagerinti. Turintiems savo namus žvaigždės žada rimtą remontą. Lengvai atsikratykite to, kas jau paseno, išlaisvinkite erdvę naujiems daiktams.

2015 metų vasarą, kuomet Saturnas keis judėjimo kryptį ir keliems mėnesiams sugrįš į Skorpiono zodiako ženklą, Jaučių entuziazmas aprims. Tačiau tai – trumpam.

Atminkite: jei tuo metu netikėtai grįš praeities problemos, tai bus tarsi perspėjimas, jog metas užbaigti neatliktus darbus. Pasistenkite vasaros mėnesiais atsikratyti visko, kas seniai atgyveno ir reikalauja apsivalymo. Nesvarbu kas tai – seni daiktai ar seni santykiai, nebeturintys jokių perspektyvų. Tai padės lengviau judėti į priekį.

Likusius 2015-ųjų mėnesius jums teks spręsti savo finansinius klausimus. Gali būti situacijų, jog pritrūksite reikiamos sumos norimam daiktui įsigyti. O ir kreditą įsigyti nebus lengva.

Iš esmės ateinantys 2015 metai Jaučiams bus gyvenimo prasmės paieškų metai. Prasmė bus randama įvairiai: vieni ims šlietis prie religinių tiesų, kiti gyvenimo prasmę suvoks tik santykiuose su artimu žmogumi, treti – per meną ar mistiką. Žodžiu, kiekvienam sava tiesa ir visai nesvarbu, kad ji nepanaši į kaimyno.

Visokeriopos sėkmės jums, mielieji!

Astrologinė 2015 metų prognozė Dvyniams

Shutterstock nuotr.

2015 metus Dvyniams galima įvardinti būsiant dvilypius, koks yra pats Dvynių zodiako ženklas. Ateinančius metus galima dalinti į dvi skirtingas kategorijas: pirmoji – energinga ir maištinga, antroji – rami ir kvepianti namais.

Pimasis metų pusmetis bus reikšmingas tuo, jog išaugs jūsų susidomėjimas galimybe pakeliauti, išvykti. Tam įtakos turės harmoningas Jupiterio Liūte aspektas į Dvynių zodiako ženklą.

Taip pat jausite poreikį ir norą atskleisti visą savo charakterio įvairiapusiškumą: judrumą, komunikabilumą ir energingumą, lengvumą bendrauti ir lengvabūdiškumą. Žodžiu, turėsite galimybę išvykti į kelionę, apie kurią tik pasvajojote.

Dar viena aktuali pirmo 2015 metų pusmečio tema bus susijusi su asmeniniu autotransportu. Ši mintis, labiau tikėtina, kils tiems, kas atsisakys kelionių ir išvykų, o geriau rinksis komfortabilaus automobilio įsigijimą. Žodžiu, ateinantys metai jums žada galimybę įsigyti aukštos kokybės, komfortabilų automobilį, juolab pinigų tam tikrai pakaks.

Tie, kurie iki šiol važinėja senučiu automobiliu, degs noru jį pakeisti į naują plieno žirgą.

Antrąjį metų pusmetį, kai azartas kelionėms išblės, Dvyniams prabus natūralus noras pabūti tyloje, jaukioje ir komfortiškoje namų aplinkoje. Ir šito niekas iš jūsų nesitikės.

Netikėtas potraukis šeimos vertybėms ir savo namų jaukumui, kas yra nebūdinga šio ženklo atstovams, tikrai nustebins visus aplinkinius.

Tokiu metu gerokai pasitaisys pašliję santykiai su namiškiais, tėvais, sutuoktiniu, broliais ar seserimis.

Taip pat tie Dvyniai, kurie neturi savo asmeninio gyvenamojo būsto, užsinorės jį įsigyti. O tie, kurie turi, sumanys savo namus pagražinti, atnaujinti, suremontuoti.

Ir dar. Antros metų pusės pabaigoje tikėtinas šeimos pagausėjimas. Taigi, jei tai tikrai yra jūsų planuose – atverkite plačiai langus, gandrai žada užsukti į svečius.

Gerų jums kelionių ir įspūdžių !

Astrologinė 2015 metų prognozė Vėžiui

Shutterstock nuotr.

Ateinantys 2015-ieji Vėžiams žada nuostabų laikotarpį, siūlantį permainas, apie kurias kiti tik gali pasvajoti.

Labai atsakingai galima teigti, jog tai bus persilaužimo metai, po kurių jūs arba liksite gyventi savo susikurtame iliuzijų pasaulyje, arba pagaliau atsakysite į nepatogius klausimus ir užbaigsite nesėkmių ratą.

2015 metais jūs turėsite galimybę išsilaisvinti nuo dogmų ir svetimos įtakos, kurie jus kausto ir neleidžia judėti į priekį.

Likimas žada jums galimybę – jūsų laisvė jūsų pačių rankose. Ir nors to nemokamai negausite, bet kokios pastangos atsipirks šimteriopai.

Jau 2015 metų pradžioje Vėžiai pasijus tarsi zodiako karaliai. Visuomeniniame gyvenime turėtų viskas klostytis puikiai. Vėžiai kurs planus kaip pagerinti savo materialinę padėtį, karjeroje galimas ryškus augimas ir kilimas.

Kaip jau žinote, Vėžiai – šeimos žmonės ir artimieji jiems yra pirmoje vietoje, todėl socialinė sėkmė ir materialinis priteklius vargu ar jiems suteiks tiek daug džiaugsmo.

Tačiau neverta ignoruoti visų galimybių, kurias jums pateiks likimas, neverta visas savo jėgas kreipti į šeimos narių problemų sprendimą.

Per pirmąjį 2015-ųjų pusmetį Vėžiai turės puikią galimybę padėti materialinės gausos pamatus keliems metams į priekį, tačiau su sąlyga – kad tai sferai bus skiriamas visas dėmesys, o asmeniniai santykiai bus atidėti vėlesniam laikui. Vėžiams reikia tik įžvelgti tas galimybes ir imti jomis naudotis. Viskas turėtų tekėti lengvai ir be didelių pastangų.

Tiems, kas nori pakeisti savo darbo vietą, būtinai turi susirasti gerai apmokamą vietelę.

Tie, kas nori pasiekti karjeros aukštumų, turės pademonstruoti ryžtą ir beatodairišką veržimąsi į priekį.

Antrame 2015 metų pusmetyje karjera ir finansai nebebus taip aktualūs.

Nuo rugpjūčio Vėžiai gali pajusti kelionių poreikį. Gali kilti noras aplankyti giminaičius, gyvenančius kitame mieste. Jums tai suteiks puikių emocijų.

Taip pat antra metų pusė palanki įsigyti automobilį ar vairuotojo pažymėjimą. Ir jeigu pirmąjį metų pusmetį viską darėte teisingai, tai padaryti jums nebus jokių trukdžių.

Astrologinė 2015 metų prognozė Liūtui

Shutterstock nuotr.

Ateinančiais 2015 metais Liūtus drąsiai galima pavadinti zodiako laimingaisiais. Viską, apie ką svajojate, galima bus įgyvendinti pačiomis jums palankiausiomis sąlygomis. Tam įtakos turės tai, jog Jupiteris – didžiosios laimės ir sėkmės bei plėtros planeta – iki rugpjūčio judės Liūto zodiako ženklu. Tačiau ir kitos planetos turės teigiamą poveikį zodiako karaliams.

Taigi, daug netikėtų ir palankių galimybių laukia Liūtų.

Reiktų nepamiršti, jog nieko šiaip sau nėra duodama, taigi 2015 metais Liūtai visko gaus pagal savo nuopelnus.

Pirmąjį metų pusmetį šio zodiako atstovai pasijus labiau atsipalaidavę, drąsesni ir ryžtingesni, gebantys duoti atkirtį bet kokioms gyvenimo negandoms.

Labai tikėtina, jog jausite norą būti kuo daugiau matomi: eiti į visus renginius, lankytis pramogų įstaigose, žodžiu, bus noras sužibėti ryškiausia žvaigžde, kurios spindesio neįmanoma užgožti.

Jūsų populiarumas augs, beje, labai greitai. Tie Liūtai, kurie iki šiol gyveno gan kuklų ir asketišką gyvenimą, netikėtai pajus didelį poreikį viską pakeisti. Žodžiu, tikėtinos radikalios Liūtų gyvenimo permainos.

Tie zodiako atstovai, kurie yra meno srities dalis, pokyčius ir kilimą pajus labiausiai – gali sulaukti populiarumo ir tapti žinomi.

Antrąjį 2015 metų pusmetį, kai Jupiteris persikels į Mergelės zodiako ženklą, Liūtai susirūpins materialine savo gyvenimo puse. Būtent šios srities stabilumu. Galimi nauji ir įdomūs darbo projektai, kurie patenkins jūsų materialinius poreikius.

Vasaros mėnesiais, kai Saturnas jūsų zodiako atstovų šeimai turės neigiamos įtakos, derėtų labiau pasirūpinti savo šeima. Daugiau laiko skirti šeimos šventėms, piknikams ir atostogoms kartu.

Liūtams nerekomenduotina atlikti jokių būsto remonto ir atnaujinimo darbų, nes, tikėtina, prireiks daug pastangų, o rezultatas nedžiugins. Taip pat nerekomenduotina pirkti – parduoti nekilnojamąjį turtą. Tų klausimų sprendimą atidėti rudeniui.

Astrologinė 2015 metų prognozė Mergelei

Shutterstock nuotr.

2015 metai Mergelėms žada būti didžių permainų metai. Visi metai – tai tarsi laukimas ir pasiruošimas, po to – veiksmas.

Pirmąjį metų pusmetį šio ženklo atstovai jaus socialinio aktyvumo stoką, jiems labiau norėsis leisti laiką ramioje ir tylioje aplinkoje. Norės gyventi atsiskyrėlio gyvenimą. Dėl šios priežasties mieliau rinksitės vienatvę.

Tačiau dėl to nesijausite vieniši ar užmiršti. Netgi priešingai, mėgausitės tyla ir ramybe. Vis dažniau rinksitės geros knygos kompaniją nei triukšmingą draugų būrį. Tai jums bus tarsi susikaupimo, praeities analizės laikas. Žodžiu, metų pradžioje labiau svajosite, kursite planus ir analizuosite kylančias idėjas. Visa tai reikalinga tam, kad susikauptumėte ir pasiruoštumėte ateinančioms permainoms.

Metų pradžioje galite pastebėti padidėjusį jautrumą kitų bėdoms. Tačiau būkite atsargūs ir idėmūs, įsijausdami į kitų bėdas ir problemas. Tuo laikotarpiu jums būdingas absoliutus tikėjimas gali baigtis apgaule, dėl to, jog negebėsite adekvačiai vertinti kitų žmonių veiksmų.

Šuo metu idealu sustiprėti ir atgauti prarastas jėgas. Būtinai pailsėkite, jokiu būdu neatsisakykite atostogų.

Antrąjį 2015 metų pusmetį, kai būsite atgavę jėgas ir sustiprėję, imsitės aktyvių veiksmų ir planų bei tikslų įgyvendinimo. Nuo rugpjūčio Mergelės taps aktyvios.

Jūsų pasiekimai taps matomi, gali išaugti visuomeninis populiarumas. Tuo metu palanku siekti asmeninių bei karjeros ambicijų, pademonstruoti aplinkiniams, kam esate gabūs.

Labai didelė kelionių ir išvykų į užsienį tikimybė. Norėsite mėgautis svetimomis kultūromis ir jų istorija, kažką atrasti naujo ir praplėsti savo pasaulėžiūrą.

Tikėtina, jog galite imtis bendros veiklos su užsieniu ir užsieniečiais, arba gal net užsienyje sutiksite savo meilę.

Išnaudokite visas galimybes, jos pasitarnaus netolimoje ateityje.

Astrologinė 2015 metų prognozė Svarstyklėms

Shutterstock nuotr.

2015 metai Svarstyklių zodiako ženklo atstovams žada būti labai sėkmingi. Gyvenime įvyks daug pozityvaus pokyčio, apie kuriuos svajojote paskutinius metus.

Pirmąjį 2015 metų pusmetį vertėtų tikėtis pokyčių, susijusių su jūsų artimiausia aplinka. Jūs tapsite labiau bendraujantys, besidomintys. Tuo laikotarpiu jūsų bendravimo ratas gerokai išsiplės. Taps įdomu viskas ir norėsite žinoti dar daugiau. Galite susipažinti su žmonėmis, kurie ateityje taps artimais draugais ar draugėmis, tačiau gali būti ir taip, jog kažkuris artimas draugas nustos su jumis bendrauti. Bet tas pokytis tik į gera, nes į jų vietą ateis tinkami jums žmonės.

2015 metų pradžia – aktyvus laikotarpis, žadantis ryškias permainas. Jį geriausia skirti jūsų populiarumo didinimui bei žinomumo siekiui. Tokiu metu turėsite galimybę padidinti savo pajamas, galite imtis savo projekto realizacijos, pradėti savo verslą, nes jėgų ir galimybių tikrai turėsite.

Dėl to, kad pasiektumėte savo tikslų, pakaks priimti palankias aplinkybes, nereikės nertis iš kailio, viskas klostysis tarsi savaime.

Tikėtina, jog nemažai svarstyklių 2015 metais pakeis gyvenamąją vietą. Galite jausti potraukį išsikelti gyventi į kitą miestą. Juolab, kad visų metų eigoje jums bus palankūs bet kokie persikraustymai.

Didžiausią dėmesį ateinančiais metais vertėtų skirti santykiams su giminaičiais. Galite pajausti tam tikrą santykių atšalimą, pasijusti nesuprasti ir nepalaikomi. Pasistenkite priimti artimus be noro juos keisti, ir santykiai ims gerėti.

Vasarą reiktų skirti dėmesio savo finansams. Nors metai žada geras pajamas, tačiau antrąjį pusmetį stipriai išaugs išlaidos. Tai reiškia, kad galite patirti finansinių sunkumų. Būtina kontroliuoti išlaidas, kad rudenį išvengtumėte skolų ir galėtumėte realizuoti savo projektus.

Antrąjį metų pusmetį, kuomet aktyvūs gyvenimo pokyčiai baigsis, Svarstyklės gali pajusti nuovargį, todėl verta skirti laiko tylai ir ramybei, poilsiui, kad atstatytumėte dvasines ir fizines jėgas.

Sėkmės ir pasiekimų!

Astrologinė 2015 metų prognozė Skorpionui

Shutterstock nuotr.

2015 metai Skorpionams bus pozityvių permainų, prasidėjusių 2014 metais, tęsinys. Pirmąjį 2015 metų pusmetį išaugs jūsų socialinis aktyvumas, populiarumas, žinomumas. Tai bus matoma pačiose įvairiausiose sferose: profesinėje, versle ir karjeroje.

Galite pajusti garbės troškulį, pripažinimo siekį. Tačiau būkite ypač atsakingi. Neteisingas savo pasiekimų pateikimas gali susilaukti visiškai priešingos aplinkinių reakcijos. Stenkitės būti saikingi ir santūrūs.

Nežiūrint į tam tikrus neigiamus aspektus didžioji šio zodiako atstovų dalis sulauks sėkmės.

Taip bus todėl, kad jau nuo metų pradžios Skorpionai taps labiau pasitikintys savimi, nuolat jausite galimybes atkreipti į save dėmesį ir sužibėti darbe. Pirmąjį metų pusmetį turėsite puikias galimybes įgyti populiarumo ir užimti išsvajotą vadovaujančią poziciją.

2015 metų pirmąjį pusmetį palanku spręsti bet kokius klausimus, susijusius su svarbių dokumentų pasirašymu. Šiuo metu bus galimybė vesti naudingas derybas ar pasirašyti sutartį, kurie ateityje gali tapti jūsų vizitine kortele ir padės kilti socialiniais laiptais.

Visų pasiekimų pasekmė – finansinių įplaukų padidėjimas iš profesinės srities. Turėsite galimybę įsigyti prabangos daiktų, aksesuarų.

Antrąjį 2015 metų pusmetį reiktų visas jėgas skirti visų idėjų realizacijai. Turėsite galimybių įgyvendinti asmeninį projektą ar pradėti savo verslą.

Tuo pačiu užmegsite naujas pažintis, būsite socialiai aktyvūs. Vasarą skirkite laiko savo įvaizdžio formavimui, savivertės stiprinimui. Galite pajusti stiprėjantį dirglumą, nervingumą. Dėl to jums būtų naudinga pailsėti.

2015 metų rudenį sužibėsite gebėjimu kitus motyvuoti ir užvesti. Būkite atsargūs, įtakodami kitų žmonių gyvenimus, nes tokiu būdu tarsi prisiimate atsakomybę už jų likimus. Ir nevaidinkite visagalio.

Nepamirškite, jog esate tik žmogus ir negalite visko iki smulkmenų numatyti.

Astrologinė 2015 metų prognozė Šauliui

Shutterstock nuotr.

Zodiako optimistams Šauliams 2015 metai gali pateikti daug staigmenų. Tačiau atsipalaiduoti nereikia, nes tos staigmenos gali būti toli gražu ne tokios, kokių tikitės. Sėkmės garantu 2015 metais Šauliams bus kantrybė, darbas ir sveikos ambicijos. Tik tokiu būdu bet kokios naujos metų pradžios bus vaisingos. Ateinančiais metais kitais pasikliauti negalima. Atėjo laikas prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą patiems. Metų eigoje jums teks suvokti, jog atsakomybė už savo gyvenimą tenka tik jums. Viskas, kas vyksta jūsų gyvenime, priklauso nuo jūsų pačių ir tik nedidelis procentas – nuo aplinkybių, kurių didžiąją dalį sukuriate irgi patys.

Taigi, 2015 metais rekomenduotina kurti aiškius planus, viską atlikti tinkamu laiku. Tik tokiu būdu išvengsite klaidų ir pasieksite norimų rezultatų.

2015 metais daugelis Šaulių pajus potraukį tolimoms šalims. Netikėtai pastebėsite, jog sunku nusėdėti vienoje vietoje ir dvasia trokšta naujų pokyčių. Tačiau šia galimybe galės pasinaudoti, deja, tik nedidelė dalis šio zodiako atstovų. Taip bus dėl to, jog padidėjusi atsakomybė už vykstančius įvykius ir patį save pririš ilgam. Žinoma, jei pavyks ištrūkti, tai grįšite žvalūs ir kupini jėgų. Bet, nors ir trumpam atitrūkę nuo namų, atminkite, jog problemas reikia spręsti, o ne bėgti nuo jų.

Pirmąjį metų pusmetį bus palanku spręsti mokymosi, aukštojo mokslo, kvalifikacijos kėlimo klausimus. Tie Šauliai, kurie jau yra įgyję aukštąjį išsilavinimą, gali suvokti norą pakeisti jau turimą profesinę orientaciją. Tie, kas neturi aukštojo mokslo baigimo diplomo, pajus kaip svarbu yra išsilavinimas, todėl norės pakelti arba atnaujinti savo žinių lygį.

Antrąjį metų pusmetį, kai jausitės kupini jėgų, ryžto, pasitikėjimo savo jėgomis, drąsiai imkitės karjeros reikalų sprendimo. Būtent šiuo metu jūsų šansai išaugs, jums verta siekti aukštos visuomeninės pozicijos, užimti vadovo poziciją ar tiesiog tapti populiariu.

Ypač palankūs paskutiniai 2015 metų mėnesiai žada būti kūrybinių profesijų atstovams. Visuomenė tikrai įvertins ir pripažins jūsų talentus.

Gerų metų!


Astrologinė 2015 metų prognozė Ožiaragiui

Shutterstock nuotr.

Metų pradžioje daugelis Ožiaragių gali pajusti polinkį vienatvei, socialinio aktyvumo sumažėjimą. Galima šį laikotarpį įvardinti kaip būtinybę padaryti išvadas apie praėjusius metus ir sukurti naujus planus. Šitiems dalykams būtina vienatvė ir laikas, nes tik tokioje aplinkoje rasite teisingus atsakymus.

Didelę metų dalį šio ženklo atstovai skirs savianalizei ir savo vidinio ‘‘aš‘‘ suvokimui bei darbui. Todėl visus metus jums būtina linksmintis, ilsėtis. Nes įsisukę į kasdienių reikalų ratą galite pamiršti pasirūpinti savimi.

Pirmąjį metų pusmetį Ožiaragiams reikės spręsti savo finansinius reikalus. Sėkmė jums garantuota tokiu atveju, jei šį klausimą spręsite nestandartiniu būdu.

Taip pat 2015 metų horoskope yra nuorodų į tai, jog pirmąjį metų pusmetį galite įsigyti stambų pirkinį, paimdami paskolą. Tačiau tai nepakenks jūsų biudžetui, galite pasilepinti ir netaupyti.

Antrąjį metų pusmetį pajusite nuovargį nuo kasdienių rūpesčių ir reikalų, todėl panorėsite pasiduoti nuotykių troškuliui.Tam puikiai tiks kelionės į užsienį. Tai suteiks daug pozityvumo.

Kai kuriems Ožiaragiams 2015 metų antrąjį pusmetį teks pasirūpinti išsilavinimo klausimais. Galite pajusti didelį poreikį papildyti savo žinias. Kvalifikacijos kėlimo kursai, aukštojo mokslo baigimo žinios pasitarnaus jums ateityje siekiant karjeros, todėl neatsisakykite šio malonumo.

Naujų atradimų jums!

Astrologinė 2015 metų prognozė Vandeniui

Shutterstock nuotr.

2015 metai Vandeniams žada būti aktyvūs. Turėsite puikių galimybių pakeisti gyvenimą taip, kaip jums norisi. Galima drąsiai teigti, kad Visata suteiks jums galimybę savo pačių rankomis sukurti ateitį.

Pirmąjį 2015 metų pusmetį Vandeniams bus aktualūs partnerystės, santykių klausimai. Tai puikus metas santykių užmezgimui ir gerinimui. Turėsite galimybių susipažinti su jums reikiamais žmonėmis, kurie bus pasiruošę jums padėti, palaikyti, taip pat pradėti bendradarbiauti. Jūsų socialinis aktyvumas gerokai išaugs, ir ne tik profesinėje srityje, bet ir asmeniniame fronte. Sulauksite aplinkinių dėmesio, jūsų talentai bus pastebėti ir pripažinti.

Tai puikus metas savo idėjų realizavimui kartu su partneriais, kolegomis ar bendraminčių grupėmis. Bet kokius reikalus reikėtų pradėti poroje su kažkuo, net jei kalbama apie kažką neįprasto ir nestandartinio. Savo kelyje sutiksite tuos žmones, kurie jums padės, patars, kaip įgyvendinti savo idėją. Žodžiu, nė vienos dienos be bendravimo ir kontaktų. Tokia aktyvi žada būti Vandeniams pirmoji 2015 metų pusė.

Taip pat yra nuorodų į tai, jog metų pradžioje galimas romantiškas įvykis. Iki vasaros vidurio turėtumėte sutikti savo meilę, su kuria norėsis susisaistyti santuokos saitais. Jei nesate vienišas, santykiai, tikėtina, pereis į kitą lygį.

Nuo 2015 metų rugsėjo socialinis aktyvumas sumažės, bus sunkiau įgyvendinti planus ir projektus.

Antrąjį 2015 metų pusmetį Vandeniams taps aktualūs paskolų, kreditų, finansinės pagalbos klausimai. Iš esmės Vandeniai gali tikėtis, jog šio laikotarpio metu jų finansinės įplaukos padidės. Tačiau tai, iš dalies, bus susiję su kitais žmonėmis, o ne dėl jūsų asmeninių pastangų. Taip pat galite pajusti išaugusį azartą. Norėsis patirti naujų emocijų, išmėginti kažką nauja. Didelis dėmesys bus skiriamas laimėjimams loterijoje. 2015 metais Vandenius lydės sėkmė, todėl verta sąmoningai rizikuoti: pvz.; investuoti į akcijas.

Gražių jums santykių ir azarto!

Astrologinė 2015-ųjų prognozė Žuvims

Shutterstock nuotr.

2015 metais Žuvų laukia permainos. Jos bus tokios, jog priešingai nei jums įprasta, imsite žiūrėti į pasaulį kitaip, tarsi plačiai atvertomis akimis.

Žodžiu, metų bėgyje Žuvims bus būdingas susikaupimas, susilaikymas, noras užbaigti pradėtus darbus bei pasiekti rezultatų. Galima sakyti, jog jumyse prabus darboholikas ir karjeristas, kuris ilgą laiką snaudė, o dabar reikalauja darbo, ir kuo daugiau!

Pirmąjį 2015 metų pusmetį Žuvims bus aktualūs darbo ir karjeros klausimai. Jums bus lengva rasti sielai artimą darbą. Ir tai bus jūsų svajonių darbas. Šituo metu svarbu skirti dėmesį bendradarbiavimui su kolegomis, kolektyve. Tai gali būti nelengva, bet būtent kolegos turės didelės įtakos jūsų svajonių darbo paieškoms.

Jeigu dabartinė darbo vieta jus tenkina, ir neketinate ieškoti kitos, tai 2015 metų pradžioje galite sulaukti pakilimo pareigose. Žinoma, pasikeitus pareigoms, ryškiai išaugs darbo apimtys. Be abejo, naujos pareigos arba darbo vieta pozityviai įtakos jūsų materialinį gerbūvį. Vienas perspėjimas: nepamirškite savęs visiškai atsiduodamas darbui. Būtina pailsėti. Jums labai tiks poilsis sanatorijoje.

Antrąjį metų pusmetį Žuvų didžiąją dėmesio dalį trauks partnerystės santykiai. Jau 2015 metų rudenį tikėtini romantiški santykiai.

Toms Žuvims, kurios jau turi porą, norėsis daugiau dėmesio iš partnerio pusės, labai tikėtina, jog jo tikrai sulauksite nepriklausomai nuo nieko. Metų horoskopas sako, jog jeigu jūsų partneris pagailės jums dėmesio, tai labai dėl to pasigailės. Taigi, reikalaukite.

Toms Žuvims, kurios neturi antrosios pusės, laukia puiki galimybė sutikti savo antrąją puselę, ir tokiu būdu pripildyti savo asmeninį gyvenimą. Juolab, kad turėsite galimybę rinktis: kandidatų gali būti keli. Vertinkite savo išrinktąjį remdamiesi moralinėmis ir dvasinėmis vertybėmis. Tada pasirinkimas bus teisingas.

asmeninisastrologas.lt

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis