5 priežastys, kodėl jūs vis dar neištekėjusi

Įprastai šis klausimas labiausiai neduoda ramybės mūsų mamoms ir senelėms, taip pat kolegoms ir neturintiems takto pažįstamiems, kartais jį užduoda mumis susižavėję vyrai. Tačiau kartais pačios nustebusios pažvelgiame į veidrodį ir susimąstome – iš tiesų, kodėl aš vis dar neištekėjusi.

- Savaitės ikona. D. Tamošiūnaitė: kaip pasikeitė jos stilius po didžiųjų grožio pokyčių
- L. Kazlauskienė: ką ji mano apie Lietuvos moterų stilių
- Kokiais burtais reikia pritraukti meilę, susirasti mylimąjį ir t.t.
- Stilistės patarimai, ką rengtis šventėms vasaros metu Jam ir Jai
- Pyragas su rabarbarais

Situacijos nevertiname, kai santuoka neįeina į mūsų prioritetus. Gali būti, kad nematote savęs žmonos vaidmenyje ir sąmoningai renkatės laisvę. Bet jei svajojate apie vyrą ir šeimą, o kandidatų į jaunikius nėra, reikėtų panagrinėti susiklosčiusios situacijos priežastis. Gali būti, kad kai kuriuose pateikiamo sąrašo punktuose atpažinsite save.

1.Bijote prisirišti.

Tai greičiausiai pagrindinė šiuolaikinių gražuolių vienatvės priežastis. Daugeliui netrūksta gerbėjų, tačiau jos neskuba susisaistyti santuokos saitais. Kaip sako komedijos „Merginos“ herojė: „Vienai geriau: noriu – chalvos suvalgau, noriu – sausainių.“ Akivaizdu, kad už to slypi baimė likti apgautai, išduotai. Teisybė – tikrai artimi santykiai neįmanomi be prisirišimo ir priklausymo nuo mylimojo, visada yra rizikos, kad tau gali sudaužyti širdį. Bet atsisakydamos rizikuoti mes tarsi iš anksto pralaimime, atimame iš savęs galimybę būti iš tiesų laimingos.

2. Jūs per daug neprieinama.

Sąmoningai ar nesąmoningai, bendraudama su vyrais užsidedate sniego karalienės kaukę, vaidindama neprieinamą ir griežtai išlaikydama atstumą. Iš pradžių gerbėjus tai intriguoja, bet palaipsniui net patys atkakliausi pavargsta siekti jūsų prielankumo, nes padaro išvadą, jog jūsų nedomina. Griežtos princesės įvaizdis žavus, tačiau nevertėtų apstatyti savęs neprieinamais bastionais, o vertėtų išmokti daryti žingsnius link jūsų dėmesio siekiančių riterių.

3. Laikotės įsikibusi praeities.

Liūdėti dėl prarastos meilės ir su skausmu prisiminti jums širdį sudaužiusį vaikiną – natūralu. Bet jei praeities vaiduokliai nuolat iškyla tarp jūsų ir naujų gerbėjų, o kiekvieną jūsų gyvenime pasirodžiusį vyrą skausmingai lyginate su buvusiu mylimuoju, rizikuojate dėl praeities netekti ateities. Neignoruokite savo išgyvenimų – greičiausiai kažkas buvusiuose santykiuose neduoda jums ramybės, todėl mintimis vėl ir vėl prie jų grįžtate. Kreipkitės į psichologą, pabandykite medituoti ar pan., kad pagaliau padėtumėte tašką tam tikrame savo gyvenimo etape ir atvertumėte širdį naujiems jausmams.

4. Nesiryžtate nutraukti perspektyvos neturinčių santykių.

Galbūt ištekėti jums trukdo santykiai, kuriuos jau seniai reikėtų nutraukti, bet vis pristingate ryžto – tai kaip lagaminas be rankenos, kurį gaila palikti, o nešti sunku ir naudos iš jo jokios. Amerikiečių psichologas Amiras Levine‘as pavadino tokius santykius „situationship“ (žodžių „situation“ ir „relationship“ darinys) – niekur nevedantys santykiai, kuriuos nutraukti sunku, tačiau būtina, jei norite patirti tikrą laimę.

5.Jums norisi dramų.

Jei santykiuose nuolat kyla audringi barniai su rankų laužymu, ašaromis, liūdesiu, liūdnų eilių skaitymu, o paskui – ilgos žinutės, priesaikos, ilgi santykių aiškinimaisi ir VĖL pykčiai, reikėtų sąžiningai sau atsakyti – jums juk patinka tokie amerikietiški kalneliai? Gal kaltas temperamentas, gal per sentimentalių melodramų prisižiūrėta, tačiau tikra meilė būtent tokia jums atrodo – su emocionaliais pakilimais ir nuopuoliais, aistringais monologais, specialiaisiais efektais, na, kaip teatre. Taigi jūsų išrinktaisiais tampa tie, kurie garantuoja jums tokį teatrą – savo nepastovumu, neištikimybe, polinkiu konfliktuoti.

Liūdniausia, kad kol jūs gaištate laiką (ir gadinatės nervus) šiam nesibaigiančiam spektakliui, lieka nepastebėti tie vyrai, kurie pasirengę nuoširdiems, giliems santykiams, bet jūs juos atstumiate, nes lyginant su jūsų nesibaigiančiomis dramomis, jie atrodo jums nuobodūs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis