Pasaulio muzikos meistrai į Lietuvą atvyksta pirmą kartą!

Balandžio 28 d. Lietuvos rusų dramos teatre pasinerkite į sakralios muzikos garsus ir tapkite unikalaus virsmo ceremonijos dalyviais. K. Kokopelli ir V. Nadishana dueto atliekama muzika – tai pasaulio muzikos ir šamaniškų tradicijų junginys, patenkinantis ir muzikos gurmanų, ir dvasinių ieškotojų poreikius.

Koncerto organizatorė, Psichologijos studijos “Menas būti” įkūrėja, psichoterapeutė Alicija Eiliakas pasakoja: “Kailash Kokopelli pirmą kartą sutikau Latvijoje. Teko dalyvauti jo koncerte ir gydančio garso dirbtuvėse. Likau sužavėta tuo, kaip giliai jis jaučią muziką ir garsą. Šis atlikėjas visame pasaulyje žinomas, kaip tiltų tarp įvairių kultūrų tiesėjas, muzikos šamanas, gydančių ceremonijų meistras bei menininkas-humanitaras. Drauge su juo koncertuosiantis Vladisvar Nadishana - iš Sibiro kilęs multiinstrumentalistas, kompozitorius ir garso dizaineris, kuriantis savo unikalų ir naujovišką požiūrį į pasaulinę “fusion” muziką – kūrybišką, šiuolaikinių technologijų pagrindu atliekamą skirtingų pasaulio muzikos tradicijų sintezę. Nekantrauju išgirsti ir pamatyti šį unikalų koncertą.”

Organizatorių nuotr.

K. Kokopelli groja unikaliu styginiu instrumentu, žinomu kaip Tritar arba Worldstick (pasaulio lazda). Grodamas pasauliui jis dovanoja “širdies dainas”, gydančias mantras, taip išreikšdamas kvietimą praktikuoti dainos jogą ir per dainavimą kurti vieningą energetinį lauką, kuriame vyksta tikri stebuklai. Be dainų ir muzikos, jis moko šventų šokių, skirtų taikai ir gydančios gyvybinės energijos judėjimui, kurie Švedijos Sanctuary Mystery mokykloje ir visame pasaulyje žinomi kaip KACHIMO arba Drago joga.

V.Nadashina groja daugiau nei 200 skirtingų pasaulio šalių instrumentų, instrumentus kuria ir pats. Nadishana išpuoselėjo unikalią grojimo kiekvienu savo instrumentu techniką ir savitą požiūrį į šiuolaikinį skaitmeninį garso redagavimą, kuris vadinamas “garso mikrochirurgija”.
1990 metais studijuodamas Sankt-Peterburge V. Nadishana savarankiškai ėmėsi mokytis groti gitara. Vėliau rimtai susidomėjo etnine muzika, pasigamino šiuos instrumentus: sitarą, mandolą, chanzy, buzuki, dambrelius, kou xiang, khomus, morsing, etninius perkusijos instrumentus (liežuvio būgną, hang, udu, rėminius būgnus, berimbau ir kitus), bansuri, kena, obertonines fleitas, kalyuka, zhaleyką, gayda, hu-lu-si, bawu, tsaaj nplaim. Kartu su inovatyviais Europos muzikais Nadishana sukūrė keletą hibridinių eksperimentinių instrumentų, tokių kaip futujara, hybrid kaval, dzuddahord, darbudu, pruzhingum, plastrimbaphon, rablorrum, ghostcatcher, pin-sansa, rod-spring gamelan ir banbang.

Organizatorių nuotr.

Koncertas dviejų dalių. Pirmoji – “Sacred World Music”, antroji – “Gydančio garso ceremonija”. Pastarąją papildys krištolo dubenų ir gongų garsai - gros gongų meistrė Alicija Eiliakas.

Koncerto laikas: 2016 m. balandžio 28 d. 19 val.
Koncerto vieta: Lietuvos Rusų dramos teatras, J. Basanavičiaus g. 13, Vilnius
Organizatoriai: UAB MG Projektai ir renginiai, Psichologijos studija “Menas Būti” (www.menasbuti.lt)

Bilietus platina: BILIETAI.LT : http://www.bilietai.lt/lt/event/29513.
Priimami grupiniai užsakymai. “Menas Būti” studijos draugams ir partneriams taikomos nuolaidos
Daugiau informacijos: info@menasbuti.lt

Užsakymo nr.: PT_71084926

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis