Ką apie vyro gebėjimus lovoje sako jo eisena, kalbėjimo, valgymo maniera. Saldainiuko testas

Kad sužinotumėt, koks jis lovoje, nebūtina su juo permiegoti. Yra ir daugiau patikimų ženklų, kurie leidžia prognozuoti jo seksualinį elgesį.

„Bučiuojasi jis prastai, bet meilužis gal bus visai neblogas?“ – svarstome kartais. Gal. Nors bučinys yra vienas iš patikimiausių seksualinio atitikimo rodiklių, pasitaiko atvejų, kai vertindamos tik pagal jį, apsirinkame. Tai, kaip vyras bučiuojasi, labai priklauso ir nuo jo seksualinės patirties ar buvusios partnerės pomėgių. Tačiau jei jis ne tik prastai bučiuojasi, bet dar ir vaikšto kaip buratinas ir negana to, jus erzina jo kūno kvapas, galite būti beveik tikra – mylėtis su juo bus tikra kančia.

Todėl bandydamos nustatyti vyro seksualinius gebėjimus, vertinkite jį bent pagal kelis kriterijus.

Valgymo maniera

Daugelio ekspertų teigimu, valgymo maniera – vienas patikimiausių rodiklių. Tarkim, jei jis mėgsta aštrius prieskonius, vadinasi, yra ugningas meilužis; jei patinka reti, įmantrūs patiekalai – toks pat rafinuotas, pilnas siurprizų bus ir lovoje. Jei vyras mėgsta tradicinę virtuvę, visą laiką renkasi tuos pačius patiekalus, didelių atradimų lovoje nesitikėkite. Tačiau galite džiaugtis tuo, kad bus ištikimas.

Dar svarbiau yra ne tai, ką vyras valgo, o kaip jis tai daro. Jei turi gerą apetitą ir mėgaujasi maistu, lovoje bus ištvermingas ir aistringas. Jei pusę valandos knebinėja šakute salotos lapą, taip pat vangiai domėsis ir jūsų kūnu. Jei valgo dideliais kąsniais ir ryja maistą net nekramtęs – manykit, kad jūsų seksas truks ne ilgiau 2 minučių. Su įžanga.

Skaitomiausi šioje rubrikoje:

- Kodėl vyrams (ne)patinka daryti kunilingą?

- Ką astrologija sako apie trauką arba kas prišaukia meilę

- Esu graži, daug uždirbanti, stipri moteris, tačiau rasti partnerio man niekaip nesiseka...

Valgo tvarkingai viską iš eilės ir iki galo? Nesitikėkite aistringo pasimylėjimo ant grindų ar lifte – pirmiausia jam reikia susilankstyti kelnes ir pasikabinti marškinius. Bet jei turėsite kantrybės išlaukti, jis taip pat tvarkingai atseikės jums tiek orgazmų, kiek pageidausite.

Būkite atsargios su vyru, kuris niekaip negali apsispręsti, ką valgyti – išsirenka vieną patiekalą, paskui užsigeidžia kito. Toks pat nenuoseklus bus ir sekse – šiam vyrui nieko nereiškia prieš pat jūsų kulminaciją atsitraukti nuo pagrindinio veiksmo tik tam, kad dar šiek tiek paglamonėtų jūsų kojų pirštus. Lovoje toks nenuspėjamas elgesys turi savo žavesio, tačiau vargu ar jis kada nors ryšis jus vesti.

Eisena

Tiesūs pečiai, dideli žingsniai, platūs rankų mostai – taip vaikšto vyrai, kurie žino, ko nori. Taip pat užtikrintai jie elgiasi ir lovoje, tad tikėtina, kad jums nereikės nieko galvoti, tik paklusti – viskas bus apgalvota už jus.

Tačiau jei vyras visuomet vaikšto pernelyg greitai ir ryžtingai, šiek tiek palinkęs į priekį, akys įsmeigtos viena kryptim, be jokio šaudymo aplink, lovoje didelio džiaugsmo galite ir nepatirti. Taip vaikšto vyrai, kurie yra aiškiai orientuoti į tikslą. Profesinėje veikloje tai labai šaunus bruožas, bet lovoje geresni tie, kurie moka mėgautis ir procesu. Net jei jo siekiamas rezultatas yra ne tik jo paties, bet ir jūsų orgazmas, ilgainiui tas orgazmo sureikšminimas jus gali pribaigti. Juk kokybiškas seksas – tai ne vien makšties spazmai.


Vyras, kuris vaikšto lengvai smuktelėjęs tarsi balionas, iš kurio kažkas išleido dalį oro, kojos pražergtos, rankos kišenėse, pečiai nuleisti, vadinasi, nori atrodyti atsipalaidavęs. Atsargiai – toks dažnai yra įsitikinęs, kad viską žino ir išmano, nors paprastai jo išmanymas nesiekia toliau abėcėlės.Dar blogesnis variantas yra tas, kuris vaikšto it su kuolu užpakalyje – nenatūraliai tiesus, judesiai kampuoti, visas įsitempęs – lovoje su juo patirsite daugiau streso nei malonumo. Dažniausiai taip vaikštantys vyrai turi daug kompleksų ir jiems labai sunku atsipalaiduoti. Tai, kas kitiems pavyksta natūraliai, jam yra darbas.

Kalba

Su mažakalbiais vyrais tenka gerokai pavargti per pasimatymą, tačiau lovoje jie paprastai būna visai neblogi meilužiai – tas, kuris moka girdėti, ką sakote, taip pat gebės išgirsti ir jūsų kūną. Be to, tie vyrai, kurie nelabai geba išreikšti jausmus žodžiais, linkę tai kompesnuoti veiksmais.

Aišku, jei vyras išvis nesugeba išlementi nė žodžio, veikiausia yra labai drovus arba tiesiog kvailas. Ir vienas, ir kitas atvejis lovoje nedžiugina.

Nieko gero nelaukite iš vyro, kuris pernelyg daug kalba, nuolat jus nutraukia, neleidžia įsiterpti. Tas, kuris nemoka klausytis, domisi tik savimi. Taigi ir lovoje jam bus svarbiausias jo pasitenkinimas. Be to, pernelyg gerai išvystyti kalbiniai gebėjimai gali rodyti, kad jo organizme kiek sutrikusi hormonų pusiausvyra – polinkis pliurpti labiau būdingas moterims.

Atsargiai su vyrais, kurie pernelyg daug kalba apie seksą. Dažniausiai tai reiškia, kad lovoje jo gebėjimai labai menki. Psichologai tai vadina kompensacija – kai žmogus bando paslėpti tai, ko jam trūksta. Tas pat, jei jis mėgsta pasakoti apie buvusias ar esamas savo sekso partneres – akivaizdu, kad taip nori susikurti visų geidžiamo meilužio reputaciją, taigi ir lovoje jam labiau rūpės, ar gerai jis pasirodė, o ne tai, kaip jaučiatės jūs.

Piktnaudžiavimas visokiais mažybiniais žodeliais ir malonybinėmis priesagomis rodo arba jo infantiliškumą, arba jo kiek menkinamą požiūrį į jus – jei patinka būti globojamai, toks vyras tiks, bet jai trokštate jaustis lyviavertė partnerė – ne.Bučiniai

Apibūdinti, kas yra geras bučinys, gana keblu. Vienoms patinka švelnūs pakštelėjimai, kitoms – gilūs prancūziški bučiniai. Tad ir reikėtų vadovautis savo pojūčiais. Jei bučiuojantis su vyru, norisi kuo greičiau nusukti lūpas šalin, nes jus erzina jo seilėjimasis, arba trukdo dantys, arba nežinote, kur dėti liežuvį – gali būti, kad jūs tiesiog vienas kitam netinkate.

Bučiniuose norma yra laikoma, jei vyras bučiuoja, o moteris leidžiasi bučiuojama. Bent jau santykių pradžioje. Jei yra atvirkščiai, tikėtina, kad ir lovoje turėsite vadovauti jūs. Vyras, kuris vos priglaudęs lūpas, bando liežuviu pasiekti jūsų tonziles, toks pat nekantrus bus ir lovoje – bandys užversti jūsų sijoną jau po pirmojo bučinio. Jei vyras bučiuodamasis suima ranka už pakaušio ar kaklo, apribodamas jūsų judėjimo laisvę, taip pat elgsis ir oralinio sekso metu. Jam patinka seksas su prievartos elementais.

Kvapas

Mūsų elgesį ar išvaizdos vertinimą neretai lemia tam tikri kultūriniai stereotipai, todėl ne visada teisinga jais vadovautis. Kas kita – kvapas. Pagal jį gamtoje patinai susiranda tinkamiausias pateles. Tyrimai rodo, kad šis kriterijus labai svarbus ir žmonėms, tačiau jie taip uoliai stengiasi nutrinti nuo savo kūno natūralų jo kvapą, kad priešinga lytis pernelyg lengvai pasiklysta.

Vyro kvepalų aromatas kalba tik apie jo skonį ir piniginės storį. Jei norite sužinoti, ar jums šis vyras tinka seksualiai, pasistenkite atsistoti šalia jo, kai jis yra švarus, bet dar nesikvepinęs. Gali būti šiek tiek suprakaitavęs, tuomet jo natūralus kūno kvapas jausis geriau. Jei jums patinka natūralus jo kūno ir prakaito kvapas, ko gero, tiksite vienas kitam ir lovoje, o jūsų palikuonys gims stiprūs ir sveiki.

Saldainiuko testasPats greičiausias būdas įvertinti vyrą, yra saldainiuko testas. Pavaišinkite vyrą saldainiu ir stebėkite, ką jis darys. Tik ne su saldainiu, o su jo popierėliu.

* Popierių sviedžia į šiukšliadėžę. Toks vyras moka atsirinkti, kas yra svarbu, tad galite mažiau jaudintis dėl savo aprangos detalių – jis sugeba matyti ir priimti jus tokią, kokia esate.

* Lanksto iš popierėlio origamį? Lovoje mėgsta neįprastas pozas, eksperimentus, yra estetas.

* Įsimeta popierėlį į kišenę? Išauklėtas tvarkingas berniukas, kuris gerai žino, kas dera, o kas nedera. Su tokiu jokiu būdu nesimylėkite per pirmą pasimatymą ir nedemonstruokite savo patirties.

* Glamžo popierėlį rankose, nenuspręsdamas, ką su juo daryti? Toks pat pasimetęs bus ir laikydamas rankose jūsų kūną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis