5 dalykai, kuriuos veido trenerė rekomenduoja atlikti kasdien

Norite šventes pasitikti ne tik graži, bet ir pailsėjusi, švytinčiu veidu bei akimis? Tad sekime instrukcijomis, kurias moteris.lt skaitytojoms perduoda veido masažo trenerė Viktorija Baltramiejūnienė.

1. Susidraugauti su veidu. Gydytojas psichoterapeutas docentas Eugenijus Laurinaitis, duodamas interviu socialiniam projektui „Myliu savo veidą“, patarė išmėginti puikų pratimą, kurio esmė yra atsisėsti priešais veidrodį ir pusvalandį apžiūrinėti savo veidą, žvelgti sau į akis. Toks pratimas padeda priimti, pamilti, pamatyti savo veide kai ką daugiau negu tik išvaizdą.


2. Galvos masažas. Mano giliu įsitikinimu, veidas yra: galva, pečių juosta, dekoltė zona, veido ovalas, kaklas. Visoms šioms dalims reiktų skirti dėmesį. Tad jeigu visus metus prižiūrėjote tik veido ovalą, skirkite dėmesio galvai, kuri prieš šventes būna įsitempusi. Pasiimkite bet kokį aliejų ir įtrinkite juo galvą. Chaotiškais judesiais su geru įspaudimu išjudinkite visa skalpą. Neturi skaudėti, bet aktyvi stimuliacija yra būtina! Savimasažo trukmė neturi būti mažesnė kaip 3-5 min.


3. Nušveisti lūpas. Nežinau, kaip Jūs, aš lūpų reguliariai nešveičiu. Bet savimasažo metu būtinai jas patepu aliejumi, kartais išmasažuoju (lengvas šveitimas). Tačiau tikra tiesa yra ta, kad lūpos be galo mėgsta šveitimą, kuris ne tik atnaujina jų odą, bet ir suaktyvina kraujotaką, leidžia neprarasti lūpoms jų formos, ir tiesiog maloniai pakutena nervus aplink. Jūsų lūpos tikrai nusipelnė šventės bent kartą per metus. Pasiimkite bet kokį aliejų (alyvuogių, kokosų, migdolų ar pan.) sumaišyk su kavos tirščiais arba smulkintomis kruopomis (žirnių, grikių, avižų) ir keletą minučių lengvais judesiais įtrinkite atpalaiduotas lūpas. Toks lūpų SPA padės lūpdažiui lygiai ir gražiai padengti lūpas, tad šventinį vakarą atrodysite pritrenkiančiai!


4. Palepinti kaklą. Iki Naujų metų dar yra laiko, tad galėtumėte prisiversti gerti pakankamai vandens ir nakčiai gausiai patepti kaklą labai riebiu kremu. Kremas gali būti skirtas veidui arba tai galėtų būti net ir kūno kremas (geros sudėties). Netaupykite ir jau po savaitės man mintyse padėkosite!


5. Patrinti ausis. Nuostabus dalykas – trinti, maigyti, masažuoti ausis. Ir kuo dažniau. Daugybė biologiškai aktyvių taškų ir jų aktyvavimas yra puiki ausų senėjimo prevencija. Tikrai taip, ausys ir zona prie jų išduoda veido amžių, o ir sunkūs auskarai kartais stipriai patampo ausų spenelius. 5 minutes pakankamai stipriai delnais patrinkite ir pirštais patampykite (į viršų) ausis. Paraudimas bus, bet jis greitai praeis, o ausys pasijus kaip po generalinės tvarkos. Juk kartą per metus – galima ir net reikia!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis