Kodėl moterys vengia gerokai vyresnių vyrų

Vyrai mieliau bendrauja su gerokai jaunesnėmis merginomis ar, blogiausiu atveju, savo bendraamžėmis.

Populiariausi šių dienų straipsniai:
- Kokias nagų formas ir lakavimo tendencijas šį sezoną vertėtų pamiršti
- Vėžį įveikęs 18-metis Paulius: išmokime gyventi šia diena
- Savaitės horoskopas: pradžia skamba labai optimistiškai
- A. Diržiūtės triumfas Berlyne: J. Statkevičiaus suknelė ir apdovanojimas iš N. Portman rankų
- Kitokie balandėliai

Pažinčių svetainės flirtas.lt organizuotas tyrimas atskleidė, kad vyrai į vyresnes moteris dažniausiai dairosi, kol yra jauni. Tyrimas taip pat atskleidė, kad skirtingo amžiaus moterų grupėms patinka kitokio amžiaus vyrai. Jaunos merginos ieško vyresnių, o vyresnės žvalgosi į jaunesnius galimus partnerius.

„Vyrai ir moterys skiriasi tuo, kad pastarųjų dėmesys su amžiumi kinta – nuo vyresnių prie jaunesnių. Vyrai visada domisi tik jaunesnėmis merginomis. Santykinai, kuo toliau, tuo jaunesnes merginas ir moteris jie bando suvilioti. Ypač vidurio amžiaus krizės metu, kai jie susidomi žymiai jaunesnėmis merginomis. Moterys šį laikotarpį išgyvena santūriau – joms svarbiau nauja patirtis, o ne partnerio amžius“, – sako pažinčių svetainės flirtas.lt rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas

Jo teigimu, abi lytys pragmatiškai vertina antrosios pusės amžiaus vertę. „Jaunos retai žvalgosi į jaunesnius ar net bendraamžius, nes šie neturi sukaupę nei patirties, nei kapitalo. Joms įdomūs keliais metais vyresni vaikinai, nes su gerokai vyresniais jos jau nesijaučia turinčios bendrų interesų. Paprastai dešimt metų vyresni vyrai joms atrodo kaip iš kito laikmečio ir ilgalaikiai santykiai užsimezga labai retai“, – teigia A. Vrubliauskas.

Tokiais atvejais rimtiems santykiams kelią užkerta merginų baimė, kad vyresni vyrai jau bus viską patyrę. Dailioji lytis yra iš prigimties smalsesnė, joms gera išmėginti, ko dar nebuvo nepatyrusios. Dar daugiau – jos nori įspūdžiais dalintis, nes taip užmezgamas artimesnis ryšys. Jos jaučia, kad gerokai vyresni vyrai gali deramai jų atradimų neįvertinti“, – teigia A. Vrubliauskas.

Vyrai beveik nekreipia dėmesio į amžiaus skirtumą – statistiškai jiems svarbiausia, kad mergina būtų jaunesnė. „Tokiam vyrų elgesiui yra sugalvota daugybė paaiškinimų, tačiau jų visų pamatas yra vienas. Vyrai myli akimis, o moterų grožis ir amžius yra stipriai susiję. Ši taisyklė galioja viengungiams ar išsiskyrusiems vyrams. Kai jie atranda savo išrinktąją, amžius pasidaro nebesvarbus“, – aiškina pažinčių svetainės atstovas.

Jaunesnėmis merginomis labiausiai domisi 40-45 metų amžiaus vyrai, sulaukę vidurio amžiaus krizės. Kartais ji gali užsitęsti dar penkmečiu, tačiau stipriausias ir labiausiai jaučiamas jos poveikis yra 43 metų sulaukusiems vyrams. Tuomet jie gali bandyti sužavėti 20 ar net 25 metais jaunesnes merginas.

Moterims vidurio amžiaus krizė taip pat pasireiškia po 40 gimtadienio, tačiau ji joms tetrunka 2-5 metus. Daugiausiai moterų ir stipriausius simptomus išgyvena sulaukusios 44 metų amžiaus. Jos taip pat ieško jaunesnių partnerių, bet ne taip intensyviai kaip vyrai.

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis