Trečioji projekto dalyvė Jurga: lieknėdama esu išbandžiusi viską, išskyrus tabletes su kirmėlėmis

„Aš galiu save vadinti lieknėjimo eksperte“, – prisipažįsta 40 metų kaunietė Jurga. Šiuo metu moteris sveria 77 kilogramus, tačiau šie skaičiai, pasak jos, yra jos didelės valios ir pastangų rezultatas.

Visos Jurgos šeimos moterys – mama, sesuo sveria daugiau nei 100 kilogramų. Lieknėjimo projekto dalyvė įsitikinusi, kad apkūnumas yra užkoduotas jos genuose.

Nuo pat paauglystės Jurgita nuolat turėjo riboti maistą. Vėliau, jau subrendusi, vos išgirdusi apie kokį nors naują lieknėjimo būdą, stengdavosi jį išbandyti.

Projekto organizatorių nuotr.

„Aš esu išbandžiusi viską, kas yra legalu ir nelegalu. Tikriausiai vienintelis dalykas, kurio nesiryžau vartoti, tai skandalingųjų lieknėjimo tablečių su kirmėlėmis. Todėl kai sužinojau apie šį projektą, pasakiau sau, kad turiu čia dalyvauti. Man labai smalsu išbandyti „Nutriless“ produktus. Įdomu, kaip į juos reaguos mano organizmas“, – kalbėjo Jurga.

Moteris jau pradėjo laikytis ypač mažo kaloringumo „Nutriless“ plano. 10 dienų ji valgys tik pakaitinį maistą – vanilinį ir šokoladinį kokteilius bei kreminę vištienos sriubą.

„Daugiausiai vieno produkto dietos esu laikiusis tris dienas. Gėriau įvairias sultis, tačiau ilgai neištvėriau. Šiek tiek jaudinuosi ar pavyks pažaboti alkį, bet esu labai užsispyrusi ir turiu tikslą, todėl tikiu, kad viskas bus gerai“, – vylėsi moteris.

Projekto organizatorių nuotr.

Jos tikslas yra sverti 68 kilogramus. Jurga supranta, kad per tris savaites to pasiekti tikrai nepavyks, tačiau viliasi, kad iki vasaros įveiks 70 kilogramų ribą.

„Man svarbu būti lieknai. Tegul kas ką nori, tas tą sako, bet aš žinau, kad nuo to, kaip atrodai ir kaip jautiesi priklauso viskas: darbas, santykiai su aplinkiniais, meilė, pinigai. Aš pastebiu, kad kai tik priaugu kilogramų, nebenoriu niekur eiti. Paskui susiimu ir vėl jaučiuosi gerai“, – pasakoja Jurga.

Nuo buvusių projekto dalyvių moteris skiriasi tuo, kad yra ne tik vyresnė, bet ir vegetarė. Jurga yra išbandžiusi ir žaliavalgystę, tačiau šis mitybos būdas jai netiko. Po trijų mėnesių moteris grįžo prie ne tokios radikalios mitybos.

Projekto organizatorių nuotr.

Susitikęs su Jurga mitybos specialistas Artūras Sujeta įspėjo, kad moters lieknėjimo kelias nebus labai lengvas. Tai, kad Jurga yra išbandžiusi daugybę lieknėjimo būdų yra ženklas, kad jos organizmas yra pratęs prie nuolatinių pokyčių.

„Jeigu Jurgą palyginti su kitomis dviem dalyvėmis, tai jos turėjo žymiai didesnį liekėjimo potencialą. Pirmiausiai, jos buvo jaunesnės, o, kaip žinia, vyresniame amžiuje, kai keičiasi hormonų sistema, atsikratyti antsvorio yra sunkiau. Antra, Jurgos organizmas į pasikeitimus reaguos lėčiau, todėl, kad jis jau, galima sakyti, yra užgrūdintas patiriamo streso, kai kalorijų kiekis sumažėja“, – paaiškino specialistas.

Asmeninių trenerių portalo „Sporto birža“ įkūrėja Vlada Musvydaitė su Jurga buvo susitikusi vasarą, kai moteris dalyvavo jos organizuojamoje sveikatingumo stovykloje. Tuo metu moteris svėrė dar daugiau – 80 kilogramų.

Projekto organizatorių nuotr.

„Dar turiu nuotrauką su Jurga. Ji turi savimi didžiuotis, nes tikrai yra užsispyrusi ir valinga. Įprastai dalyvėms skirdavau per dieną nužingsniuoti po 10 tūkstančių žingsnių, bet žinau, kad jai ir 20 tūkstančių nėra riba. Tai, kad Jurga yra labai aktyvi – didelis privalumas. Tikiuosi, kad jai pavyks pasiekti savo užsibrėžtą tikslą, įveikti 70 kilogramų ribą iki vasaros“, – sėkmės dalyvei linkėjo V.Musvydaitė.

Užsakymo nr.: PT_69662280

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis