Arbatų šešetukas, kurios padeda kovoti su nemiga

Visą naktį skaičiuojate avis? Milijonai žmonių turi problemų dėl aštuonių valandų reikalingo miego neturėjimo, dėl ko gali pasireikšti problemos pradedant miego sutrikimais ir tęsiant ligos ar streso sukeltais veiksniais. Jūs jaučiate, kad išbandėte viską, norėdami gauti šiek tiek miego, bet ar esate išbandę arbatą?

Kai kuriuos žmones ramina šiltų geriamųjų skysčių ritualai prieš miegą. Laimei, yra daugybė arbatos, kurios gali padėti jums greičiau pasinerti į sapnų karalystę. Žemiau pateiktos arbatos turi tinkamų ingredientų, padedančių geriau miegoti naktį. Taigi, atloškite nugarą atgal, atsipalaiduokite ir gurkšnokite šias arbatas.


Valerijonų arbata


Oksidantas – besiplečiantis valerijonas yra žinomas dėl stipraus natūralaus raminančio poveikio ir miego kokybės gerinimo. Jis sumažina laiką, per kurį užmiegate. Taip pat padeda nuo skausmo, nemigos ir nervingumo.

Gurkšnokite šio augalo arbatos prieš miegą. Tik būkite atsargūs, nepadauginkite, nes per didelis šios arbatos vartojimas (ne daugiau kaip dvi savaites) gali sukelti priklausomybę. Taip pat gali turėti įtakos kai kuriems vaistams ar papildams miego ir cholesterolio kiekiui. Prieš geriant valerijonų arbatą, pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu.


Ramunėlių arbata


Ši tradicinė žolelių priemonė, nuo seniausių laikų, buvo naudojama kovai su nemiga, nerimu, stresu ir kitomis sveikatos problemomis. Miego pagalba skatinamas mieguistumas, tuo pačiu padeda ramiai nuraminti ir pilvą. Tyrėjai teigia, kad ši saldžioji arbata padidina cheminę medžiagą, atpalaiduojančią nervus ir raumenis, veikiančius kaip lengvas raminamasis. Užpilkite ir palaikykite ramunėlių žiedus bent 10 minučių prieš geriant.


Katžolės arbata


Katžolė gaminti arbatai buvo naudojama šimtmečius. Tai dalis mėtų šeimos, kur kulinarinis katžolės naudojimas yra panašus su kitų mėtų panaudojimu. Arbatoje yra organinis junginys, kuris padeda kovoti su nemiga, skatina atsipalaidavimą ir mieguistumą. Katžolės pupelių arbatą galite rasti specialiosios arbatos ir sveikatingumo maisto parduotuvėse.


Pasifloros arbata


Ši žolelė puikiai tinka žmonėms, kurie jaučia nerimą ir yra prislėgti įvairių minčių. ingredientas pasižymi anti-nerimo nauda. Pasiflora paprastai yra derinama su kitomis raminančiomis žolelėmis. Gerkite puodelį valandą prieš miegą, kad galėtumėte geriau miegoti. Tyrėjai mano, kad didelis tam tikrų cheminių elementų poveikis esantis augale veikia jūsų nervų sistemą sukeldamas nuovargį.


Žalioji arbata


Nors visos arbatos yra sveikos, žalia arbata yra viena iš sveikiausių ir seniausių pasaulyje vartojamų arbatų. Arbatoje esanti aminorūgštis taninas, sumažina stresą ir pagerina miegą.


Apynių arbata


Jūs tikriausiai girdėjote apie apynius, susijusius su alaus gamybos procesu: tai padeda sukurti kartųjį gėrimo skonį. Tačiau apyniai – moteriškos gėlės iš apynių augalų – nėra skirti tik alaus gamybai. Apyniai turėjo ilgą istoriją vaistažolių medicinoje, kuriais buvo gydoma daugybė negalavimų. Apynių arbata gali padėti sušvelninti stresą, ramina nervus ir atpalaiduoja jūsų kūną. Tai puikus gėrimas prieš miegą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis