Kaip įrengti darbo vietą, kad jus lydėtų sėkmė

Biuro baldų išdėstymas turi įtakos Jūsų darbo sėkmei.

Populiariausi šių dienų tekstai:
- Redakcija bando: raudoni lūpdažiai
- Savaitės horoskopas: tarp pareigos ir asmeninių reikalų
- Imbiero šalutiniai poveikiai
- Laimėkite naująjį veido valymo prietaisą
- Obuolių pyragas su „Rududu“

Pagrindinis radiostezijos uždavinys kuriant interjerą prekybos patalpose ar biuruose - sudaryti sąlygas energetiniams srautams taisyklingai judėti patalpose, formuoti tinkamiausią aplinką klientams, stabilumą biuro darbui.

Baldų išdėstymas ir išmatavimai - vienas iš svarbiausių biuro aspektų. Geras baldų išdėstymas pagerina darbų našumą ir dalykinę sėkmę.

Darbuotojams savo darbo vietose patartina sėdėti nugara į viršininką, - nors jis ir kitoje pastato dalyje. Sėdėjimas veidu į vadovą ar bendradarbius beveik visada sukelia konfliktus. Nesėdėkite veidu ir į ilgą koridorių. Taip pat į kampus - nesvarbu, ar tai sienos, kolonos, baldų, elektroninės, ar technologinės įrangos kampas. Bet kurio elemento kampai skleidžia neigiamą energiją, sukeliančią ligas ir nesėkmes.

Būnančius kampų veikimo zonose jus apims abejingumas, jūs nuolatos neteksite energijos, nustosite domėtis savo darbu.

Visada stenkitės sėdėti taip, kad prieš jus būtų laisva erdvė. Jei prieš jūsų darbo vietą yra siena, patraukite nuo jos darbo stalą, sudarydami dalelę laisvos erdvės, kurioje galėtų judėti energetiniai srautai.

Shutterstock nuotr.

Stenkitės sėdėti nugara į pagrindines sienas - tai garantuoja įtakingų ir vadovaujančių asmenų paramą jūsų darbuose. Nesėdėkite nugara į langą, nes nė vienas iš jūsų planų ar projektų nebus realizuotas, jums truks kolegų paramos, net tie darbai, kurie buvo sėkmingai pradėti, susidurs su neįveikiamomis kliūtimis ir sunkumais. Todėl pasukite darbo stalą stačiu kampu.

Niekada nesėdėkite nugara į atviras knygų spintų lentynas - jos veikia kaip peiliai į nugarą, ši padėtis viena iš blogiausių energetiniu požiūriu: jums nuolat skaudės galvą ir didelė tikimybė nuolatos būti apgaudinėjamam. Niekada nesėdėkite veidu į laiptus, nesvarbu, ar jie veda į viršų, ar į apačią - tai irgi viena iš blogų energetinių padėčių: jūsų gyvenimas ir darbo rezultatai nuolatos blogės.

Išeitis - pakeisti darbo vietą biure. Netvarkingai apkrautas ir blogai apšviestas stalas negali generuoti teigiamos energijos, tad darbo aplinką visada laikykite švarią ir tvarkingą. Baigiantis darbo dienai būtinai sutvarkykite darbo stalą - niekada nepalikite jo apkrauto. Be to, ant jo niekada neturi būti nebaigto gerti gėrimo ar valgyto maisto.

Nesėdėkite prie sienos vietose, kuriose yra ventiliacijos angos – tai sukelia galvos skausmus ir nuovargį, kartu nukenčia darbingumas. Jei galite, ant darbo stalo, kairėje pusėje, pasidėkite vazelę su gyvomis gėlėmis - jos stimuliuos energetinį jūsų aktyvumą. Už nugaros patartina pakabinti paveikslą su kalnų peizažu, - jis simboliškai rems jus ir didins pasitikėjimą savimi darbe. Atkreipkite dėmesį, kad peizaže nebūtų vandens elementų.

Sėkmei pelnyti ir tvirtinti Azijos bei Amerikos žymiausių bankų ir korporacijų patalpose žymiausių fengšui meistrų patarimu įrengiami akvariumai su auksinėmis žuvelėmis. Jų vieta kiekvienu atveju turi būti nustatoma padedant radiostezininkui. Akvariumas neturi būti nei per mažas, nei per didelis, jame turi erdviai gyventi apie devynias žuveles, nuolatos tekėti vanduo, mat tekėdamas jis pritraukia į patalpas teigiamą energiją. Jei užsiimate verslu, apšvietimą akvariume įrenkite taip, kad plaukiojančių žuvų šešėliai mirgėtų ant lubų. Tai garantuoja aktyvią prekių apyvartą įmonėje, didina parduodamų prekių, o kartu - ir firmos pelną.

Amerikos ir Tolimųjų Rytų verslininkai akvariumuose laiko atogrąžų vandenų žuvį aroveną, kuri kitaip dar vadinama fengšui žuvimi. Tai labai brangi žuvelė - ją nusipirkti tegali turtingas žmogus.

Biure sekretorės stalas negali būti tiesiai prieš įėjimo duris.

Apšvietimas ir spalvinės gamos - itin svarbūs faktoriai kuriant akiai malonų interjerą jūsų biure, prabangią aplinką. Erdvės jutimas ir įmonės interjero įspūdis tiesiogiai priklauso nuo apšvietimo – esant blogam apšvietimui net geriausias interjeras atrodys nuobodus ir neįdomus. Apšvietimas negali būti vien interjero elementas, jis daro ir psichologinį efektą, nes leidžia žmogui jausti kontrastą, daiktų formas, spalvas ir struktūrą, paskirtį bei vertę.

Įmonės vadovo kabinetas turi užimti geriausią vietą biure. Tai paprastai kampinė, labiausiai nutolusi nuo pagrindinio įėjimo, biuro patalpa. Kuo arčiau biuro centro vadovo kabinetas, tuo mažesnę įtaką jis turi pavaldiniams. Pačios blogiausios vietos biuruose yra prie pagrindinių durų. Žinokite, kad geriausia vieta kiekvienam darbuotojui parenkama individualiai. Atminkite, kad biuras - ne namai, o kolegos - ne šeimyniškiai, todėl turite vengti konfliktinių situacijų su kolegomis ir vadovais.

Racionaliai mąstantis žmogus sunkiai nori priimti radiostezijos patarimus, netiki jų efektingumu, tačiau gausūs pavyzdžiai užsienio šalyse ir darbo vietų bei patalpų pertvarkymas ir koregavimas mūsų šalies įstaigose neginčijamai įrodo radiostezijos metodų naudą gerinant darbų kokybę, didinant įmonių pelningumą ir jų vadovų verslumą.

„iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis