Norime, kad mūsų kuriami interjerai būtų raktas, geriausiai atrakinantis naujų namų emocijas

Interjero sprendimai tarsi loginis žaidimas atrakina namų šeimininko pasaulį – jo pomėgius, gyvenimo pasiekimus, atidžiau apsidairius galima rasti ir užuominų apie ateities planus.

Visuminius interjerus projektuojanti studija „Cle de Maison“ kruopščiai dėlioja pačias mažiausias dizaino detales, kad kartu su namų istorija būtų taikliai atrakintas ir šeimininko pasakojimas sau bei svečiams.


Lietuvoje vis dar naujiena


Nors užsienyje visuminiai (turn-key) interjerai yra dažnas ir klientų mėgstamas sprendimas, lietuviai, kurdami savo namų aplinką, vis dar yra atsargūs ir paskutinius štrichus, parinkdami smulkias interjero detales, dėlioja savarankiškai. Pasak „Cle de Maison“ partnerės ir komercijos vadovės Indrės Žemaitytės, interjero projektai Lietuvoje neretai baigiami pakabinus užuolaidas, tačiau dažnas klientas neįvertina, kokia aibė pasirinkčių jį užgrius ieškant trūkstamų namų dekoro elementų.



Iš studijos „Cle de Maison“ archyvo (autoriai – Lukas Gricius ir Leonas Garbačauskas)



Dalis savo namus įsirengiančių žmonių mėgsta kūrybinį ieškojimo procesą, tačiau tai – ne kiekvienam artima veikla. „Jei projektuojamas ne visas interjeras, pasibaigus projektams sulaukiame daug klientų skambučių – pasiklydę pasirinkimų gausoje žmonės konsultuojasi, rinkdamiesi indus, patalynę ar rankšluosčius, ieško patarimo, kaip teisingai išdėlioti namų aksesuarus. Drauge gludiname subtiliausius namų dizaino klausimus, kuriuos padeda atrakinti visuminis interjeras“, – apie išbaigto rezultato paieškas pasakoja Vaida Žemaitytė, interjero dizainerė, „Cle de Maison” įkūrėja.


Atviriausi visuminio interjero projektams dažniausiai yra klientai, norintys įsirengti nebe pirmą būstą – jie supranta viso iki smulkmenų apgalvoto ir įgyvendinto interjero privalumus. Taip pat svarbu, kad klientas pasitikėtų dizainerio sprendimais ir renkant sienų spalvą, ir namų kvepalus, patalynę ar rankšluosčius. V. Žemaitytės teigimu, gilias dizaino tradicijas puoselėjančiose šalyse įprasta, kad interjero dizaineris dalyvauja kiekviename namų dizaino kūrimo etape. Projektą jis pradeda siūlydamas bendrą interjero kryptį, o baigia išrinkdamas kiekvieną namų erdvę geriausiai papildančius smulkius dekoro elementus.



Iš studijos „Cle de Maison“ archyvo (autoriai – Lukas Gricius ir Leonas Garbačauskas)



„Visuminis interjeras – lyg paveikslas, kuris baigiamas menininko autografu. Jį sukūrus, šeimininkas atrakina duris į naujus namus, kuriuose jis gali iškart mėgautis komfortišku gyvenimu. Svarbiausia užduotis mums – įrengti interjerą, kuris atrakintų šią ypatingą emociją – naujų namų, naujo gyvenimo etapo potyrį“, – sako V. Žemaitytė. „Cle de Maison“ – pirmoji tokią emociją ir potyrį kurianti visuminio interjero studija Lietuvoje.



Iš studijos „Cle de Maison“ archyvo (autoriai – Lukas Gricius ir Leonas Garbačauskas)



Raktas į naujas idėjas – naujas vardas


Prieš 5-erius metus projektuoti interjerus V. Žemaitytė pradėjo viena, o, augant įmonei, didėjant projektų kiekiui ir klientų reiklumui, „Cle de Maison“ ėmė kurti visuminius interjerus. Tuomet prie Vaidos prisijungė ir sesuo Indrė, šiandien ji atsakinga už interjero studijos verslo plėtrą. Dabar su baldų ir šviestuvų gamintojais „Cle de Maison“ bendrauja tiesiogiai, sparčiai plečiamasi į užsienį. „Klientams Lietuvoje ir užsienyje norime pasiūlyti dar platesnį paslaugų ir interjero idėjų spektrą, o prekių ženklas turi spėti kartu su augančia studija, todėl, iki šiol veikę „Interjero pasakos“ vardu, dabar prisistatome kaip „Cle de Maison“. Ši pranzūziška frazė, išvertus į lietuvių kalbą, reiškia – „namų raktas“. Norime, kad mūsų kuriami interjerai būtų raktas, geriausiai atrakinantis naujų namų emocijas“, – prekių ženklo pokyčius pristato I. Žemaitytė.



Iš studijos „Cle de Maison“ archyvo (autoriai – Lukas Gricius ir Leonas Garbačauskas)



Klientui komfortą dovanojantys estetiniai atradimai ir funkcionalūs interjero sprendimai – ilgo interjero studijos komandos darbo rezultatas. Kiekvienas projektas individualus, taigi paromis rengiami techniniai brėžiniai, lankomos statybų aikštelės, lyginamos baldų bei šviestuvų parinkimo alternatyvos. Be galo svarbu užtikrinti naudojamų medžiagų ir produktų kokybę, taigi „Cle de Maison“ komanda stebi partnerių gamybos procesus. „White-glove – viena svarbiausių paslaugų, kurią siūlome klientui, nes pasirūpiname logistika, sandėliavimu, pristatymu, baldų sumontavimu“, – interjero kūrimo užkulisius atskleidžia I. Žemaitytė.



Iš studijos „Cle de Maison“ archyvo (autoriai – Lukas Gricius ir Leonas Garbačauskas)



Techniniai interjero projektavimo sprendimai dažnai yra nepastebimi, tačiau Londone, Prancūzijos Rivjeroje, kituose užsienio miestuose ir Lietuvoje įsikūrę „Cle de Maison“ klientai greitai atpažįsta jau raktiniu tapusį modernios klasikos stilių, būdingą studijos kuriamiems interjerams. Garsiausių pasaulio dizainerių įkvėpta V. Žemaitytė vos pradėjusi karjerą žinojo, kad kurs būtent šio stiliaus interjerus. Keliaudama „Cle de Maison“ komanda mielai renkasi šio stiliaus viešbučius ir restoranus, modernios klasikos interjerą V. Žemaitytė norėtų sukurti ir savo namuose, svečius jis pasitinka ir naujoje „Cle de Maison“ studijoje, esančioje Vilniaus širdyje. Interjero studijai augant, modernios klasikos sprendimus papildė naujojo art deco stiliui būdingi elementai. „Esame vienintelė studija, kurianti šio stiliaus interjerus Lietuvoje, puikiai pažįstame modernios klasikos subtilybes ir džiaugiamės galėdami jas perteikti klientų namuose. Svarbiausia kurti tai, kas įdomu ir artima pačiam dizaineriui, ypatinga namų emocija tuomet atrakinama geriausiai“, – įsitikinusi V. Žemaitytė.


https://www.cledemaison.lt/lt/interjero-dizainas

Užsakymo nr.: PT_61035

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis