Sunkumai gimdo žvaigždes – įkvepiančios įžymybių sėkmės istorijos

Gyvenime apstu situacijų, kuomet mintyse ištariame „viskas baigta, daugiau nebegaliu“. Neretai tai būna momentai, kai iki sėkmės lieka vos vienas žingsnis.

Kartas tas žingsnis gali atvesti net į pasaulinę šlovę. Šios įžymybės lemiamą akimirką nepasidavė ir tai tapo įkvepiančiu pavyzdžiu. Dabar sunku patikėti, kad šioms žvaigždėms ne kartą teko patirti atstūmimą, neigiamą požiūrį, girdėti gero nežadančias prognozes.


Oprah Winfrey


Šios įstabios moters, TV žvaigždės ir aktyvistės gyvenimas tikrai nebuvo lengvas. Net ir tapus žvaigžde, ją persekiojo rasistiniai užgauliojimai, nemalonios replikos apie antsvorį ar seksualumą. Tačiau tai – niekis palyginus su vaikystėje patirtais išgyvenimais.Oprah
Oprah
Vida PressJi patyrė pasikartojantį seksualinį smurtą iš savo pusbrolio, dėdės bei šeimos draugo. Vos keturiolikos pastojo, pagimdė vaikelį, kuris po kelių savaičių mirė. Mergina nepalūžo, su pagyrimu baigė mokyklą, laimėjo koledžo stipendiją ir nenuilsdama siekė savo tikslo. Į TV olimpą ji užlipo nuo žemiausio laiptelio. Moteriai taip ir nepavyko susilaukti daugiau vaikų. Tačiau savo motinišką globą ji nukreipė ir daugybę lapdaringų projektų.


Stephenas Kingas


Karjeros pradžioje rašytojas gyveno skurdžiai. Drauge su sužadėtine (taip pat rašytoja) jie glaudėsi mažame namelyje ant ratų ir kartu dirbo daugybę menkai apmokamų smukių darbų. Gyveno taip varganai, kad turėjo skolintis drabužius savo vestuvių ceremonijai ir atsisakyti telefono, kurio kad ir nedidelių sąskaitų niekaip negalėdavo apmokėti.Stephenas Kingas
Stephenas Kingas
Vida PressStephenas gavo tiek daug neigiamų laiškų iš leidėjų, kad nusprendė juos kolekcionuoti. Prieš parduodant savo pirmąją istoriją „Stiklo grindys“ (honoraras buvo vos 35 doleriai) ji buvo atmesta 60 kartų. Net jo bestseleriu tapęs romanas „Carry“ iš pradžių nesulaukė pasisekimo. Tačiau netrukus autoriaus knygos ėmė sparčiai populiarėti, o honorarai pakilo iki 400 000 dolerių.Jimas Carrey
Jimas Carrey
Vida Press

Jimas Carrey


Kai būsimam komikui buvo keturiolika, jo tėvas neteko darbo ir šeima įklimpo į rimtus finansinius sunkumus. Jie buvo privesti gyventi sename furgone, kurį pasistatė dėdės sklype. Jau tada jaunuolis po pamokų keletą valandų dirbdavo fabrike taip padėdamas tėvams sudurti galą su galu.
Nuo pat vaikystės Jimas turėjo vaidybos ir komiko talentą. Nuolat pasirodydavo mokykliniuose vaidinimuose ir svajojo tapti pasauline žvaigžde. Šešiolikos jaunuolis metė mokyklą ir išvyko į Los Andželą, kur kasnakt važiuodavo į prabangų Mulholland Drive rajoną ir įsivaizduodavo save gyvenantį tarp žvaigždžių. Vieną tokių vakarų jis pats sau išrašė 10 mln. vertės čekį kaip įsivaizduojamą honorarą. Taip pat užrašė simbolinę datą – 1995 m. Padėkos diena.


Sutapimas, bet po keleto metų būtent tą dieną aktorius pasirašė kontraktą už filmą „Kvailas ir kvailesnis“, kurio vertė buvo būtent 10 mln. dolerių. Vienas žymiausių šių dienų komikų išsaugojo senąjį čekį ir jį per laidotuves įdėjo į tėvo karstą.


Sarah Jessica Parker


Būsima aktorė gimė varganoje šeimoje ir buvo jauniausia iš keturių vaikų. Tėvai išsiskyrė kai mergaitei buvo vos dveji. Mama ištekėjo antrą kartą ir susilaukė dar keturių vaikų. Sarah'os patėvis, sunkvežimio vairuotojas, būdavo nuolat išvykęs. Vyresnieji vaikai stengdavosi padėti mamai.Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker
Vida PressMergaitė buvo gabi šokiams ir muzikai, neretai dainuodavo gatvėse ir taip surinkdavo bent kiek pinigų bendram šeimos gerbūviui. Nepaisant sunkių gyvenimo sąlygų motina visada ragino vaikus domėtis menais, dalyvauti įvairiose konkursuose. Taip šeima atsidūrė Niujorke, kur Sarah drauge su broliu, dalyvavo vienos Brodvėjaus pjeses atrankoje. Sėkmė nusišypsojo abiems. Jaunoji aktorė stengėsi nepraleisti nė vienos atrankos. Kol galiausiai nusišypsojo sėkmė ir ji buvo atrinkta pagrindiniam kultinio serialo „Seksas ir miestas“ vaidmeniui.


Emily Blunt


Prieš tampant pasauline Auksiniam Gaubliui nominuota žvaigžde, ši aktorė turėjo rimtų bendravimo problemų. Mokykloje ji pratardavo vos kelis žodžius ir buvo ypatingai uždara. „Buvau protingas vaikas, daug ką norėjau pasakyti, bet tiesiog negalėjau. Tai mane persekiojo ilgus metus. Niekada nemaniau, kad galėsiu kalbėti viešai ar duoti interviu“, – taip tarpsnį nuo septynerių iki keturiolikos prisimena pati aktorė.Emily Blunt
Emily Blunt
Vida PressPadėtis ėmė keistis, kuomet vyresnių klasių mokytoja paskatino mergaitę lankyti mokyklos dramos studiją. Pradžioje Emily tam labai priešinosi, bet maži, epizodiniai vaidmenys mokyklos spektakliuose palaipsniui padėjo atsikratyti bendravimo komplekso. Vaidinamų herojų tekstai leido įveikti kalbėjimo baimę. Baigusi mokyklą mergina jau tvirtai žinojo savo kelią ir pasiekė neregėtos sėkmės.


J. K. Rowling


1994 metais tuomet dar niekam nežinoma Joanne turėjo rimtų asmeninių problemų: išsiskyrusi, viena auginanti vaiką, gaunanti skurdžią valstybės pašalpą ji vos sudūrė galą su galu. Taupydama elektrą moteris kavinėse rašydavo savo būsimą knygą. Ji taip skurdo, kad negalėjo įpirkti kompiuterio bei padaryti rankraščio kopijų. Tad pirmojo 90 000 žodžių rankraščio apie Harry Potterį egzempliorių moteris atspausdino sena spausdinimo mašinėle. Juos išsiuntinėjo leidėjams ir gavo dešimtis neigiamų atsakymų.J. K. Rowling
J. K. Rowling
Vida Press


Kol rankraščio neperskaitė vienos mažos Londono leidyklėlės vadovo aštuonmetė dukra. Jos įspūdžiai paskatino leidėją suteikti autorei šansą. Tai tapo neregėtos pasaulinės šlovės pradžia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis