Štai kodėl princas Harry ir Meghan Markle turėjo grąžinti didžiąją dalį savo vestuvių dovanų

Manoma, kad jų vertė – daugiau nei 7 milijonai svarų sterlingų.

Įprasta gyvenimą kartu pradedantiems jaunavedžiams dovanoti tai, kas palengvintų jų buitį ar pradžiugintų vestuvių dieną. Vis dėlto karališkosios vestuvės turi savas taisykles. Prieš savo vestuvių dieną, princas Harry ir Meghan Markle prašė jiems nieko nedovanoti, o vietoj to paaukoti pinigų vienai iš jų pasiūlytų labdaros organizacijų.

Meghan Markle ir princo Harry vestuvių svečiai
Meghan Markle ir princo Harry vestuvių svečiai
Vida Press

Nepaisant to, įvairūs verslo atstovai nepakluso šiam prašymui ir, siekdami gauti viešumo, į Keningstono rūmus atsiuntė savo prekių ženklų dovanų už daugiau nei 7 milijonus svarų sterlingų.

Kadangi naujoji Sasekso hercogienė yra žinoma dėl savo puikaus stiliaus, o jos vilkimi drabužiai bei pasirinkti aksesuarai akimirksniu apskrieja žiniasklaidos priemones ir tampa hitais, kompanijos tikisi, kad atsiuntusios savo gaminius, gaus taip norimo viešumo ir sulauks sėkmės.

Vis dėlto tokiems planams nelemta pavykti. Karališkoji pora paprasčiausiai negali priimti tokio tipo dovanų. Viskas dėl griežtų saugumo taisyklių.

Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle
Vida Press

Štai dar prieš vestuves buvo apibrėžtos gairės, draudžiančios į vestuvių šventės vietą patekti su krepšiais ar mobiliaisiais telefonais. Be to, svečiams buvo nurodyta, kad dovanos negali būti įneštos į Šventojo Džordžo koplyčią arba Windsoro pilį, kur vyko šventė.

Kaip skelbia portalas „Express“, Keningstono rūmai išleido pranešimą, skelbiantį, kad jokia dovana negali būti priimta, jei įtariama, kad ji buvo siųsta dėl komercinių tikslų. Remiantis karališkuoju protokolu, priimtos gali būti tik tos verslo atstovų dovanos, kurios yra suvenyrai, skirti tam tikrai progai ar oficialiam vizitui pažymėti.

Taip pat, dovanos, atsiųstos Jungtinėje Karalystėje gyvenančių asmenų, kurių asmeniškai nepažįsta nė vienas karališkosios šeimos narys negali būti priimtos nuogąstaujant dėl tos dovanos siuntėjo motyvų, nebent tai būtų tam tikri maisto produktai ar gėlės (bet ir šie negali kainuoti daugiau nei 150 svarų sterlingų).

Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle
Vida Press

Tiesa, šios griežtos taisyklės negaliojo karališkųjų vestuvių svečiams. Be kitų dovanų, jie laimingajai porai dovanojo įvairių namų apyvokos daiktų, kurie pravers dekoruojant naujuosius namus – šiuos princui Harry ir M. Markle padovanojo karalienė. Tai – dar viena karališkoji tradicija, dosnioji Elizabeth II būstu apdovanojo ir princą Williamą bei Kate Middleton, kai šie susituokė 2011-aisiais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis