Celine Dion: René nori mirti ant mano rankų

Celine Dion buvo šalia savo vyro René Angélil nuo pat tada, kai tik paaiškėjo, kad jam – gerklės vėžys, tačiau moteris teigia neketinanti trauktis iki pat galo.

Dainininkė atvirai ir drąsiai papasakojo, kaip ji ir šeima kovoja su René liga bei paaiškino, kodėl po metų pertraukos grįžo į Las Vegasą koncertuoti.

Vida Press

„Iš pradžių nenorėjau ten būti, man to nebereikia. Supraskite mane teisingai – man labai patinka dainuoti žmonėms, tačiau aš taip pat turiu prioritetų,” – apie grįžimą į Las Vegasą sakė Celine USA Today. – Tačiau René mane išlaisvino. Aš gedėjau visus pastaruosius metus. Manau, kad kol kas su tuo susitvarkysiu. Kol kas. Tačiau, atėjus laikui, tai smogs visa jėga.”

Vida Press

„Dabar svarbiausia mano užduotis yra kartoti mano vyrui, kad mums viskas gerai. Aš pasirūpinsiu mūsų vaikais. O jis stebės mus iš kitur.”

René ir Celine susituokę jau 21-erius metus, o René vėžys nustatytas 2013 gruodį. Jam tai jau antra tokia diagnozė ir šįkart, panašu, kad ji bus lemtinga.

Vida Press

„Daugybę kartų klausėmė medikų, kiek jam liko gyventi – trys savaitės, trys mėnesiai? René nori žinoti. Tačiau daktarai teigia negalintys to pasakyti, ” – atskleidė Celine.

Vida Press

47-erių moteris prasitarė, kad René ir ji pastaraisiais mėnesiais daug kalbėjosi, tad jis pasidalino savo didžiausiomis ateities baimėmis ir viltimis.

Vida Press

„Sakydavau: „Bijai? Suprantu, papasakok man apie tai,” – prisipažino Celine. – O René man atsakydavo: „Noriu mirti ant tavo rankų.” Gerai, puiku, aš būsiu su tavim, tu mirsi man ant rankų.”

Vida Press

Pora susilaukė trijų atžalų – 14-mečio René-Charles’o bei keturmečių dvynukų Nelson’o ir Edžio. Celine išdavė, kad vyriausiajam sūnui dažnai yra sunku matyti tėvą tokios prastos sveikatos, o tuo tarpu „dvynukai tėvo kitokio nė neprisimena.”

Kol Celine nežino, kiek dar jai liko laiko būti su vyru, ji pasiryžusi parodyti jam, kad jis visada gali ja pasitikėti.

Vida Press

„Matant, kad kas nors taip stipriai kovoja, tai negali nepaveikti,” – svarstė ji. – Telieka du pasirinkimai. Matyti smarkiai sergantį savo vyrą ir suprasti, kad negali jam niekuo padėti. Tai tave tiesiog žudo. Arba tai matyti ir jam kartoti: „Aš su tavimi. Mes kartu. Aš čia. Viskas bus gerai.”

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis