I. Šimonytė apie eiles gauti sustiprinamąjį skiepą nuo COVID-19: nėra taip, kad neliks vakcinų

Premjerė Ingrida Šimonytė teigia, kad, atsiradus galimybei anksčiau pasiskiepyti stiprinamąja vakcina nuo COVID-19, natūralu, kad norinčiųjų tai padaryti skaičius išaugo. Vis dėlto, susidarius eilėms, premjerė priežasties nerimauti nemato. Anot jos, vakcinų užteks visiems.


„Reikia suprasti, kad tą patį norą tuo pačiu metu gali turėti ne vienas žmogus ir nereikia savo noro kažkaip prioretizuoti prieš kitų žmonių norus. Resursai visada riboti, jeigu 100 tūkst. žmonių bando užsiregistruoti tą pačią dieną, akivaizdu, kad 100 tūkst. žmonių paskiepyti per vieną dieną nėra įmanoma", – antradienį LRT radijui sakė I. Šimonytė.

 

„Natūraliai, kai atsirado galimybė skiepytis anksčiau nei po pusės metų, kai kas suskubo tą daryti, yra šiokia tokia spūstis, bet šiaip labai didelio skirtumo, ar užsiregistruosite skiepytis šiandien, ar po kelių dienų, nėra. Nėra taip, kad neliks vakcinų“, – sakė I. Šimonytė ir pridūrė, kad laukti eilėse ilgai nereikės.

 

„Manau, kad reikia susiplanuoti savo darbotvarkę ir tikrai tos eilės visi sulauksime, juolab kad laukti tikrai ilgai nereikės. (...) Kalbame apie žmones, kurie yra mobilūs, darbingi, moka naudotis technologijomis, tai tikrai nėra kažin koks sudėtingas dalykas susirasti sau tinkamą laiką ir jam užsiregistruoti. Tikrai nebūtina to padaryti čia ir dabar“, – teigė premjerė.

 

ELTA primena, kad norintieji gauti sustiprinamąją vakcinos nuo COVID-19 dozę nuo šio trečiadienio tai gali padaryti anksčiau: laukti reikia nebe 180, o tik 120 dienų po viso vakcinų kurso. Sustiprinamąją dozę galima gauti bet kuriame iš maždaug 50-ies vakcinavimo punktų. 

 

Augant besiskiepijančiųjų „Litexpo“ vakcinacijos centre srautams, vilniečiai prašomi iš anksto užsiregistruoti Karštosios linijos telefonu 1808 arba internetu 1808.lt. Atvykusieji be registracijos turėtų įsivertinti, kad dėl didelio besiskiepijančiųjų srauto pradžioje bus aptarnauti užsiregistravę vilniečiai, perspėjama savivaldybės pranešime.

 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis