Kodėl kiaušiniai yra vienas iš geriausių maisto produktų metant svorį

Jeigu rezervuoji kiaušinius savaitgalio vėlyviems pusryčiams ar priešpiečiams, turi sužinoti vieną paslaptį: jie kaip tik gali būti tas raktas kuris atvers duris į svorio metimo sėkmę.

Štai kodėl turėtum valgyti daugiau kiaušinių, kad numestum daugiau kilogramų.

1. 2008-ųjų metų tyrimas atskleidė, kad nutukę žmonės numetė daugiau svorio ir sumažino liemens apimtis, kai pusryčiams valgė 2 kiaušinius (vietoje riestainių), nors abu pusryčius sudarė toks pat kalorijų kiekis.

2. Jie yra pilni baltymų. Tavo pusryčiai turėtu būti pilni baltymų, kad būtum soti iki pat pietų. Tiesą sakant, daugybė specialistų teigia, kad per pusryčius turėtum suvartoti bent 20 gramų baltymų, kad jaustum sotumą ir pagreitintum medžiagų apykaitą. O geros naujienos yra tokios, kad rytais suvalgydama 2 kiaušinius esi teisingame kelyje – mat vienas kiaušinis turi apie 6 gramus baltymų.

3. Sveikas ir patogus pasirinkimas. Kai jau mirštate iš bado ir būtina kažką dėti į urzgianti skrandį, kietai virtas kiaušinis gali būti greitas, mažai kalorijų turintis užkandis, kuris pasotins jus iki sekančio valgymo. Vienas kietai virtas kiaušinis (78 kalorijos) ir obuolys (80 kalorijų) ir gausite maistingą užkandį.

Yra daugybė sveikų ir kūrybiškų kiaušinių receptų, kurie gali būti pagaminami iš anksto, taigi šitaip galėsi ir toliau laikytis teisingo kelio, ir nesvarbu kaip skubi rytais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis