Per tris savaites įspūdingai sulieknėjusi Živilė nesiliauja stebinusi

„Šias nuotraukas skiriu tiems, kurie sakė, kad vos pasibaigus projektui vėl sustorėsiu“, – gera nuotaika spinduliuoja pirmoji projekto „Aš galiu sulieknėti“ dalyvė Živilė. Lygiai prieš mėnesį ji dalyvavo projekto finale, kur pasipuošė 38 dydžio suknele iš naujausios „Ivo Nikkolo“ kolekcijos.

Projekto pradžioje 72 kilogramus svėrusi dalyvė per tris savaites, laikydamasi mažo kaloringumo „Nutriless“ mitybos plano, sulieknėjo iki 66,6 kilogramų, o po projekto praėjus lygiai mėnesiui jos svarstyklės rodo jau 64 kilogramus.

Projekto pradžioje
Projekto organizatorių nuotr.

„Man tai – idealus svoris. Nebeturiu tikslo sulieknėti labiau, tačiau dabar visą laiką stebiu savo svorį. Jeigu tik pamatau, kad svarstyklės rodyklė kyla aukštyn, vėl susiimu. Nebenoriu grįžti ten kur buvau. Puošiuosi, nebevengiu aptemptų suknelių, o parduotuvėse matuojuosi tik M dydžio drabužius. Jaučiuosi nuostabiai“, – sako Živilė.

Moteris džiaugiasi, kad dalyvavimas projekte pakeitė ne tik jos, bet ir visos šeimos gyvenimą. Žmonos pėdomis pasekė ir jos vyras Mantas. Iš pradžių skeptiškai žmonos pastangas sulieknėti vertinęs vyras, dabar pats griežtai laikosi „Nutriless“ mitybos režimo. 160 kilogramų sveriančiam vyrui jau pavyko atsikratyti įspūdingo kilogramų skaičiaus, tačiau savo istoriją vyras pažadėjo papasakoti šiek tiek vėliau, kai pasieks užsibrėžtą tikslą.

Projekto organizatorių nuotr.

„Mūsų namuose nebeliko batono, duonos, majonezo, kečupo. Vartojame tik linų sėmenų ir alyvuogių aliejų, negaminame nieko ir iš įprastų miltų, vietoje jų naudojame kukurūzų miltus. Dabar šaldytuve nebėra jokių nereikalingų, nesveikų produktų, jokių pagundų. Valgome vištieną, žuvį, daug daržovių, taip pat košes, kurių anksčiau negalėdavome pakęsti“, – pasakoja moteris.

Živilė ne tik atidžiai renkasi ką valgyti, bet ir laikosi mitybos režimo, prie kurio priprato lieknėjimo projekto metu. Valgyti ji stengiasi iki 5 kartų per dieną, kas 3-4 valandas.

„Jeigu žinau, kad nespėsiu pavalgyti, visuomet su savimi turiu „Nutriless“ kokteilį. Taip nepraleidžiu valgymo, gaunu reikiamą kalorijų kiekį ir neišalkstu tiek, kad paskui, grįžusi namo nusiaubčiau šaldytuvą. Man šis lieknėjimo projektas buvo labai gera pamoka. Žinote, kai ateini į pirmąją klasę ir išmoksti abėcėlę, taip ir aš išmokau gyventi sveikiau“, – šypsosi Živilė.

Projekto organizatorių nuotr.

Moteris ir toliau stengiasi per dieną nužingsniuoti ne mažiau kaip 10 tūkstančių žingsnių. Negana to, tris kartus per savaitę ji bėgioja po 5 kilometrus, o savaitgaliais įveikia ir 10 kilometrų. Taip pat Živilė pamėgo kalanetikos mankštas, kurias atlieka prisijungusi prie asmeninių trenerių portalo „Sporto birža“.

„Iš aplinkinių sulaukiu ne tik daug komplimentų, kad puikiai atrodau, bet ir pavydžių replikų. Dažniausia jų – klausimas kada baigsiu laikytis dietos? Bet aš jos nebesilaikau! Mano tikslas dabar yra išlaikyti pasiektą svorį ir nebeapsileisti. O tiems, kurie sakė, kad vos pasibaigus projektui pradėsiu ryti ir sustorėsiu, siunčiu nuoširdžiausius linkėjimus ir padėką, kad mane dar labiau motyvavo“, – juokiasi Živilė.

Moteris pasakoja, kad jų šeimos pavyzdžiu pasekė labai daug draugų. Ne vienas jos pažįstamas taip pat pasiryžo lieknėjimo kelionei su „Nutiless“ produktais.

Projekto organizatorių nuotr.

„Šį savaitgalį ruošiamės susitikti su seniai matytais draugais. Skambina mano draugė ir klausia, ką paruošti vakarienei. Paprašiau ko nors sveiko. Ji yra puiki kulinarė, todėl net neabejoju, kad paruoš ką nors labai skanaus, bet mažai kaloringo. Labai smagu, kad draugai palaiko ir patys stengiasi maitintis sveikiau“, – sako moteris.

Živilė džiaugiasi, kad dalyvavimas projekte buvo vienas geriausių jos sprendimų. Pagaliau žiemos šventes ji pasitiks be nuolatinio pasiteisinimo: sulieknėsiu kitais metais. Moteris įsitikino, kad nėra geresnio žodžio, nei „Dabar!“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis