Požymiai, kaip suprasti, ko jam iš tavęs reikia – rimtų santykių ar tik sekso?

Oi, kaip dažnai tenka išgirsti – štai susitikinėjo moteris su vyru, nuėjo į kelis pasimatymus, tačiau po kelių kartu praleistų naktų jis dingo ir daugiau nebeskambina. Ką gi – vadinasi, iš pat pradžių vyriškis neplanavo rimtų santykių. O ilgalaikio ryšio ieškanti moteris gali guostis: na ir gerai, kad jis pasišalino taip greitai, nespėjęs sužeisti širdies.

Kitą kartą, norėdama išvengti tokio nusivylimo, turite išmokti atskirti rimtus santykius nuo trumpalaikio flirto, kuris pasibaigia lovoje, ir niekur neveda. Štai trumpalaikių santykių, grįstų tik sesksu, požymiai:

- Kas kartą susitikimas su tuo vyriškiu baigiasi seksu. Šiaip nemažai vyrų ir moterų sutinka su tokiu santykių modeliu, ir jie įsitikinę, kad ne viskas ne taip jau ir blogai. Tačiau - tuščios jų viltys. Tai – tiesiog seksas, ir nieko daugiau. Jei susitikimai vyksta išskirtinai tik vakare ar naktį, galite net neabejoti: rimtais santykiais čia net nekvepia. Jei vyras skambina moteriai 8 val. vakaro ar net vėliau ir teisinasi, kad anksčiau negalėjo, nes buvo pernelyg užimtas, tai tik reiškia, kad be sekso jam nieko daugiau ir nereikia.

- Jei vyras siūlo visą dieną praleisti namie, lovoje, ir toks laiko leidimo būdas vis kartojasi, vadinasi, jam reikia tik sekso. Juk už miegamojo durų egzistuoja visas pasaulis, ir jei jis juo nenori dalinti su jumis, vadinasi, rimtų santykių jis neplanuoja. Jei vyras nė karto nekalbėjo apie savo šeimą, draugus, nemanykite, kad jis koks superagentas. Tiesiog jis neketina jūsų įtraukti į savo gyvenimą. Tą patį galima pasakyti ir tada, jei jis nesidomi jūsų šeima ar draugais.

- Telefoniniai pokalbiai ir žinutės sukasi apie vieną temą – seksą? Žinokite - toks ryšys negali būti rimtas, nes čia visa ko pagrindas – tik seksualiniai santykiai. Partneriai susitikinėja tik ten, kur galima užsiimti seksu. Jei vyras kviečia tik į savo namus arba pats atvyksta pas draugę – jis tai daro dėl vienos priežasties. Normalius santykius užmezgusios poros randa kelią į restoranus, į kiną, teatrą ir gamtoje pasivaikšto, susitinka su draugais bei giminėmis.

- Dar vienas nerimtų santykių požymis – Jis nepasilieka pas draugę nakvoti. Jis atvažiuoja, gauna tai, ko jam reikia, ir jau po vidurnakčio išvyksta namo arba – kas dar labiau liūdina – išsiunčia namo moterį. Be to, pora kartu nevakarieniauja, nepusryčiauja, nepietauja. Po sekso tokie vyrai iškart išsimaudo duše ir išnyksta. Jie net nenori pagulėti, pailsėti, pakalbėti. Nors, tiesą pasakius, apie ką kalbėti? Ir taip viskas aišku.

- Rimtų santykių nesiejama pora niekada nekalba apie gyvenimą. Moteris turi tik draugo mobilaus telefono numerį. Nei darbo telefono, nei namų, nei jokio adreso.

- Ir skaudžiausia, kas gali nutikti į tokius santykius įsisukusiai moteriai – susitikus gatvėje toks vyras gali praeiti pro ją net nepasisveikinęs. Na gal vos linktelės galva. Jis nenori, kad kas nors žinotų apie jūsų egzistavimą...

Na o kaip elgtis toliau, čia jau jūsų, moterys, reikalas...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis