Penktadienio horoskopas: Ožiaragis jausis it ant sparnų, Žuvys gyvens romantiškomis nuotaikomis

Liepos dvidešimt ketvirtoji, penktadienis – 206-oji metų diena (penktoji 30-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 160 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Dargvainas, Dargvainė, Dargvilas, Dargvilė, Kristina, Kristoforas, Kristupas, Laimis, Živilė, Živilis, Žyvilas, Žyvilė.

************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.15, leidžiasi 21.35. Dienos ilgumas – 16.20.

Šiandien – penktoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Liūto ženkle.

**************

Protingos mintys:


„Juokingos pastangos tų, kurie nori užkimšti burną netgi būsimoms kartoms“ (Tacitas).

***************

Astrologinė prognozė liepos 24-ajai, penktadieniui


AVINAS. Gera diena, jeigu ieškote darbo, siekiate kūrybinio pripažinimo arba vykstate į kurortą su tikslu atgauti jėgas, pataisyti sveikatą. Galite sėkmingai pakoreguoti įvaizdį. Pasisaugokite erkių ir kitų klastingų gyvių.


JAUTIS. Palankus metas sutvirtinti draugystės ryšius, megzti romantiškas pažintis. Jus gali atakuoti seksualus gerbėjas. Galbūt kartu su šeima nuspręsite kažką keisti, kad gyvenimas taptų džiugesnis ir šviesesnis.


DVYNIAI. Šiandien išorinį bendravimą šiek tiek ribokite šeimos narių naudai. Pravartu pasidžiaugti buvimu su artimiausiais žmonėmis, gamta, arba pagal savo skonį bei pageidavimą susitvarkyti namus, paeksperimentuoti virtuvėje.


VĖŽYS. Diena gana palanki prekybai, komercijai, reklamai, įvairiems komunikaciniams reikalams ir viskam tam, kas sutvarkoma telefonu, internetu. Šiandien užsimezgusios pažintys gali labai suintriguoti.


LIŪTAS. Galbūt gausite netikėtą pasiūlymą, susijusį su verslu, nekilnojamuoju turtu, kūrybiniu projektu. Kažkokia prasme pasijusite turtingesni, nebe taip neramiai žvelgsite į ateitį.


MERGELĖ. Romantikai, pramogoms skirsite nemažai laiko. Tačiau ir darbai neturėtų nukentėti. Noras nuveikti kažką nepaprasto, padaryti įspūdį tikriausiai bus išpildytas.


SVARSTYKLĖS. Šiandien neblogai seksis su labdara, medicina, menu, mistika susiję reikalai. Kitokiai veiklai stigs energijos ir racionalumo. Jeigu įmanoma, leiskite sau atsipalaiduoti, pafantazuoti.


SKORPIONAS. Intriguojamo pasiūlymo galite sulaukt iš jumis susidomėjusio asmens. Galbūt jums svarbūs santykiai vėl atsinaujins ar taps spalvingesni tarpininkaujant bendriems draugams ar pan.


ŠAULYS. Tam tikri profesiniai, finansiniai pokyčiai gali nulemti tolesnę jūsų veiklą. Pasistenkite ne tik naudotis geromis progomis bei įtakingų asmenų palankumu, o ir patys būti naudingi.


OŽIARAGIS. Energija, optimizmas, o galbūt ir meilė suteiks sparnus, todėl gana lengvai sugebėsite įgyvendinti kai kuriuos svarbius sumanymus. Galite užmegzti ryšius su užsieniečiais, užsiimančiais panašia veikla.


VANDENIS. Yra vilties, kad teigiamai išsispręs reikalas, susijęs su pinigais, turtu. Visgi apsigauti gana lengva, todėl būkite apdairūs. Ramybę gali drumsti meilės abejonės, tačiau jas turbūt pavyks išsklaidyti ir net sukurti romantišką atmosferą.


ŽUVYS. Svarbu rasti kompromisą, tarpusavio supratimą, bendraujant su partneriu, oponentais, konkurentais. Pagelbėję kitiems vienu ar kitu reikalu, pajusite geros energijos antplūdį. Galite atverti širdį patinkančiam žmogui.


Geros dienos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis