Penktadienio horoskopas: palanki diena darbui, meilei ir deryboms

Lapkričio 29-oji, penktadienis – 333-ioji metų diena, iki Naujųjų metų lieka 32 dienos.

Tarptautinė solidarumo su Palestinos tauta diena.1947 m. lapkričio 29-ąją Jungtinių Tautų Organizacija pripažino Palestinos atsiskyrimą, o 1977 m. šią dieną JT paskelbė tarptautine solidarumo su Palestinos tauta diena.


**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.12, leidžiasi 16.00. Dienos ilgumas – 07.48.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Šaulio ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Išmintingas raitelis, plaukdamas per upę, arklio nekeičia“ (A. Linkolnas).

***************

AVINAS. Būsite nusiteikę rimtai paplušėti, kad įvykdytumėte įsipareigojimus. Turbūt susidorosite su finansine problema. Darbinę atmosferą gerins naudingi susitarimai. Vakare jus gali nuliūdinti partnerio savanaudiškumas.


JAUTIS. Galite gauti gera lemiančių žinių iš toli arba iš aukštesnės institucijos. Galite susidomėti nauja veikla, dalyvauti svarbiame renginyje, gauti pasiūlymą iš įtakingo asmens.


DVYNIAI. Regis, mėginsite pagerinti finansinę padėtį, sureguliuoti verslo, paskolų, draudimo reikalus. Ryžtingai ieškokite naujų kūrybos ir darbo formų bei metodų. Būsite seksualūs, psichologiškai įžvalgūs. Vakare gali sutrikti sveikata.


VĖŽYS. Ši diena palanki ir darbui, ir meilei, tik nieko neatidėliokite vakarui. Tvarkykite reikalus, o jeigu reikia, kreipkitės dėl įsidarbinimo arba teisinės konsultacijos. Pravartu derinti interesus, aiškintis santykius. Vakare nerimo sukels šeimos narys.


LIŪTAS. Ši diena bus darbinga. Dėl kai ko pavyks nesunkiai susitarti. Domins grožio procedūros, madingi daiktai. Galite kažką išbandyti arba įsigyti. Galbūt jus užburs dviprasmiškas flirtas.


MERGELĖ. Tikėtina gera nuotaika, kūrybinis įkvėpimas. Galite gauti pakvietimą į šou renginį, pobūvį ar meilės pasimatymą. Seksis daryti įspūdį aplinkiniams. Vakare gali tekti pasirūpinti artimo žmogaus sveikata.


SVARSTYKLĖS. Tai šeiminių reikalų diena. Nusimato susitarimas dėl namų apdailos, dovanos, šeimos verslo ir kt. Deja, vakare kažkas jau bus linkęs rodyti nepasitenkinimą dėl įsigyto pirkinio ar šeimos sutarto ekonominio plano.


SKORPIONAS. Nebloga diena išvykoms, deryboms, interviu ėmimui ar teikimui. Tikėtinas komercinis susitarimas, dėmesio verta informacija per reklamą, pažįstamus žmones, kuria pavyks kuo puikiausiai pasinaudoti.


ŠAULYS. Nebloga diena tvarkyti nekilnojamojo turto reikalus, derėtis dėl atlygio, komercinių sutarčių. Turbūt su kolegos arba artimo žmogaus pagalba priimsite svarbų sprendimą.


OŽIARAGIS. Šiandien gali pavykti praktiškai realizuoti tai, ką seniai puoselėjate savo mintyse. Ir be jokių kliūčių, jeigu tam pritars aplinkiniai. Būsite linkę pataikauti savo ir mylimų žmonių užgaidoms. Tuo kažkas gali pasinaudoti.


VANDENIS. Galimi įvykiai, kurie sukels iliuzijų, rožinių vilčių. Kai kuriuos jūsų siekius pakeis nauji norai, optimizmą žadins kūrybinis įkvėpimas arba slaptas įsimylėjimas. Gera diena užsiimti menu, socialiniais reikalais. Vakaras grąžins į vėsią realybę.


ŽUVYS. Kontaktų diena. Gali sudominti kažkoks naujas užsiėmimas, renginys. Tikėtinas ir meilės pasimatymas. Galbūt ką nors iš draugų ar simpatijų mėginsite proteguoti, morališkai paremti arba tokios paslaugos patys sulauksite iš pastarųjų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis