Sekmadienio horoskopas: Avinams patariama nebijoti meilės, Jaučius lydės sėkmė, jei tik klausys intuicijos

Rugsėjo penkioliktoji, sekmadienis – 258-oji metų diena (paskutinė 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 107 dienos.

Rugsėjo 15-oji – Tarptautinė demokratijos diena. Pasaulinė kovos su prostatos vėžiu diena. Svetainės day.lt gimtadienis.


Tarptautinė demokratijos diena buvo paskelbta 2007 metais Jungtinių Tautų iniciatyva, o pirmąkart paminėta po metų. Būtent tą dieną 1997 metais Tarpparlamentinė sąjunga (nepriklausomų valstybių parlamentų organizacija – IPU) priėmė Visuotinę demokratijos deklaraciją, kurioje paskelbė svarbiausius demokratinio valdymo principus.


Europos urologų asociacija rugsėjo 15-ąją yra paskelbusi Pasauline kovos su prostatos vėžiu diena. Asociacijai priklauso ir Lietuvos urologų draugija. Šią dieną skatinama atkreipti dėmesį į padažnėjusius vyrų prostatos ligų atvejus – šia liga serga kone kas trečias vyresnis nei 50 metų vyras. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad ūminiu prostatos uždegimu dažniau serga jaunesni vyrai. Europos šalyse šią dieną rengiami informaciniai renginiai.


2003 m. rugsėjo 15 d. interneto svetainė day.lt išvydo interneto pasaulį. 2004 m. birželio mėnesį 9-ajame Lietuvos WWW čempionate day.lt pripažinta geriausia svetaine Vienos temos tinklapių kategorijoje ir pagrindinio prizo "Grand Prix" laimėtoja. Iš pradžių svetainėje buvo siekiama sukaupti visas šventes – ir lietuviškas senąsias pagoniškas, ir krikščioniškas, ir tarptautines, dar tik populiarėjančias Lietuvoje. Kiek vėliau kilo mintis svetainę sukurti kaip virtualų kalendorių, kuris turėtų įprasto stalinio kalendoriaus išvaizdą. Taip svetainėje atsirado informacija, būdinga kalendoriui – vardadieniai, horoskopai, astronominės žinios (mėnulio ir saulės padėtys), patarlės ir kt.


Savo vardadienius šiandien švenčia Nikodemas, Rimgailė, Viskanta, Viskantas, Vismantas, Vismantė, Vismilas, Vismilė, Visminas, Visminė.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.49, leidžiasi 19.39. Dienos ilgumas – 12.50.

Šiandien – antroji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Mergelės ženkle.


**************


Astrologinė prognozė rugsėjo 15-ajai, sekmadieniui


AVINAS. Šiandien lengviau rasite bendrą kalbą su aplinkiniais, o jie pastebės jūsų sugebėjimus. Visgi galimas netikėtumas, dėl kurio pasijusite šiek tiek nejaukiai. Labiau tikėkite jausmais, meile, nebijokite to išreikšti.


JAUTIS. Šiandieną saugokitės užmaskuotos klastos ir neįsipainiokite į abejotiną veiklą. Klausykitės intuicijos balso ir diena bus sėkmingesnė. Pasirūpinkite sveikata, higiena, išvaizda.


DVYNIAI. Turėtų neblogai sektis visuomeniniuose reikaluose, kūrybiniuose konkursuose. Kažką laimėti arba pasireikšti jums tikriausiai padės gerbėjai, draugai.


VĖŽYS. Pavojinga pervertinti savo jėgas. Brangiai sumokėtumėte už skubotus veiksmus. Nusimato vieši renginiai. Galite sutikti asmenį, su kuriuo susiję kažkokie įspūdžiai.


LIŪTAS. Norėsis permainų, naujos veiklos. Gali atsirasti įdomus pašnekovas arba netikėtai jus aplankys giminaitis, užmirštas draugas, buvęs partneris. Galbūt į paviršių iškils senos skolos, nuoskaudos.


MERGELĖ. Būsite labai įžvalgūs. Gerai suprasite žmones ir noriai juos išklausysite. Vis dėlto diena bus palankesnė, jeigu pirmiausia spręsite savo psichologines problemas bei pasirūpinsite sveikatos ir grožio profilaktika.


SVARSTYKLĖS. Būsite linkę dramatizuoti menkus nesusipratimus, jautriau nei paprastai reaguosite į aplinkinių priekaištus. Traukte trauks užmegzti romantišką ryšį, pirkti papuošalus, keistus daiktus.


SKORPIONAS. Gali būti, kad nutarsite keisti įvaizdį ar gyvenimo būdą. Būsite nusiteikę eksperimentuoti su stiliais, dietomis. Norite ar nenorite, teks išklausyti kritiką, ištverti pamokymus.


ŠAULYS. Draugiškas elgesys, dėmesys kitiems jums suteiks populiarumo. Kita vertus, nusimato išlaidos pramogoms, malonumams. Atkreipkite dėmesį į vaikų problemas.


OŽIARAGIS. Šiandieną neblogai seksis, jeigu orientuositės į šeimą, buitį, kursite jaukumą. Kilus ūpui įsigyti komforto prekę ar detalę, pasirūpinkite galimybe ją pakeisti.


VANDENIS. Šiandien būsite linkę malti liežuviu arba daug laiko leisti socialiniuose tinkluose, rašydami atsiliepimus, komentarus. Jeigu jums reikia pasimokyti, susikaupkite ir neeikvokite tuščiai savo bei kitų laiko.


ŽUVYS. Galimi reikalai, susiję su nuosavybe, komfortu. Galbūt domėsitės kažkokiomis prekėmis ar galimybe ką nors pelningai parduoti, išnuomoti. Įtampa gali kilti dėl negrąžintų skolų.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis