Trečiadienio horoskopas: Šauliams seksis demonstruoti talentus, vilioti, Žuvys gali staigiai praturtėti

Liepos dvidešimt ketvirtoji, trečiadienis - 205-oji metų diena (trečioji 30-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 160 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Dargvainas, Dargvainė, Dargvilas, Dargvilė, Kristina, Kristoforas, Kristupas, Laimis, Živilė, Živilis, Žyvilas, Žyvilė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.13, leidžiasi 21.37. Dienos ilgumas - 16.24.


Šiandien - aštuntoji Mėnulio pilnaties diena.


Saulė Liūto ženkle.


***************


Astrologinė prognozė liepos 24-ajai, trečiadieniui


AVINAS. Galite tvarkyti reikalus, susijusius su organizacine, visuomenine, politine, sportine veikla, turizmu, kelionėmis. Kad ir kaip stengtumėtės, vienareikšmio pritarimo nesulauksite - vieni girs, kiti kritikuos.


JAUTIS. Ši diena bus gana keista. Viską darysite lyg snausdami ar apsvaigę. Pavojinga vartoti alkoholį, slopinančius vaistus. Pasisaugokite aferistų, duodančių truputį, o atimančių daug.


DVYNIAI. Noriai bendrausite bei mokysitės to, ką seniai planavote ar kiek primiršote ir norite atgaivinti žinias. Įmanoma, kad tvarkysite studijų dokumentus. Galbūt išbandysite transporto priemonę (pvz. paspirtuką, motociklą ar kt.), kuriai vis neturėjote laiko.


VĖŽYS. Šiuo metu jums rūpės įsidarbinimo, profesinių, kūrybinių ar kitokių jūsų sugebėjimų klausimai. Galbūt teks įrodinėti, kad kažkas jums skolingas, ar reikalauti išpildyti anksčiau duotą pažadą.


LIŪTAS. Tikėtini reikalai, susiję su tolimesnėmis išvykomis, užsienio ryšiais ar studijomis. Jeigu ilgai brandinote kažkokius planus, projektus, jums gali pasisekti, ypač jei turite įtakingų rėmėjų. 


MERGELĖ. Gali kilti pagunda nelegaliai pasipelnyti arba įsigyti grožio, komforto prekę ar techninę įrangą internetu. Norint abejotinu būdu sutaupyti ar gauti naudos, kaip tik galima prisidaryti žalos.


SVARSTYKLĖS. Turbūt kažko nekantriai lauksite, tikėsitės iš partnerių, artimųjų. Aktualaus skambučio ar vizito išties turėtumėt sulaukti. Visgi konkurencinėje kovoje objektyvios tiesos ir bešališkumo neverta tikėtis.


SKORPIONAS. Nebloga diena mėginti įsidarbinti, o ypač grįžti į ankstesnį darbą. Jeigu tai nėra aktualu, turbūt teks pavaduoti kolegas ar šiek tiek atidėti atostogas. Gali būti, kad gausite sveikatos tyrimų rezultatus.


ŠAULYS. Šiandien sugebėsite rasti bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis, demonstruoti talentus, vilioti. Visgi neužtenka norėti kažkam padaryti įspūdį, sublizgėti, dar reikia mokėti tai daryti subtiliai.


OŽIARAGIS. Slaptos problemos kunkuliuos jūsų viduje, tuo metu išoriškai viskas atrodys ramu. Norėsis pastovumo santykiuose, bet jo kaip tik gali pristigti. Artimieji yra pasiilgę jūsų dėmesio, o ne pamokslų.


VANDENIS. Šiandien teks nemažai bendrauti. Gebėsite išsinarplioti iš keblių situacijų, numatyti pašnekovų manevrus. Gali kilti noras bet kokiu būdu išgauti svetimą paslaptį. Tikriausiai jums pavyks. Tik nebūtinai tai nudžiugins.


ŽUVYS. Šiandien galite gauti neplanuotų pinigų, pagaliau sutvarkyti nuomos reikalą ar sudaryti nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutartį. Vis dėlto derėtų elgtis labai apdairiai, ypač jei ketinate kažką parduoti, išnuomoti.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis