Sekmadienio horoskopas: Skorpionai džiaugsis išaugusiu seksualumu, Vėžiams nuotaiką gadins partnerio pavydas

Liepos dvidešimt pirmoji, sekmadienis - 202-oji metų diena (paskutinė 29-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 163 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Danielius, Laurynas, Liongina, Lionginas, Prakseda, Rimvyda, Rimvydas, Rimvydė;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.09, leidžiasi 21.41. Dienos ilgumas - 16.32.


Šiandien - penktoji Mėnulio pilnaties diena.


Saulė Vėžio ženkle.


**************


Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, sekmadieniui


AVINAS. Šiandien stenkitės nepasiduoti impulsyviems sprendimams, nes jie tikriausiai bus klaidingi. Nederėtų veržtis į viešumą, aktyviai reikštis. Ten netrūks norinčių pastumti, pakišti koją. Būdami šešėlyje, nukentėsite žymiai mažiau.


JAUTIS. Būsite labai emocingi ir kūrybingi. Giliau į širdį imsite kritiką, nepagarbą savo atžvilgiu. Labai lengva sukomplikuoti meilės, draugystės santykius. Nelįskite į finansines avantiūras, saugokitės sukčių.


DVYNIAI. Nebūkite pernelyg familiarūs, paisykite galiojančių taisyklių. Reikėtų vengti neapgalvotų poelgių bei žodžių. Labai lengva pakenkti savo ir ne savo turtinei situacijai.


VĖŽYS. Tikėtina, kad teks vykti į kelionę, tarptautinį renginį, varžybas. Jums reikėtų būti atidiems, kad nepadarytumėte klaidų, nesukeltumėte apkalbų. Galbūt ruošitės nelengvam žygiui ar įvykiui. Nuotaiką gadins partnerio, sutuoktinio pavydas.


LIŪTAS. Šiandien labai aktualūs bus studijų, investicijų, mokesčių, kelionių klausimai. Gyvenimas virte virs. Neieškokite lengvabūdiškų ar brangiai kainuojančių malonumų - dėl jų kiltų problemų. Gautą informaciją patikrinkite keletą kartų.


MERGELĖ. Permaininga diena. Situacija tai džiugins, tai vers įtempti jėgas ir gintis arba išsisukinėti. Jūsų prieštaringas elgesys neskatins aplinkinių geranoriškumo bei palankumo.


SVARSTYKLĖS. Gana netikėtos šeiminės ar kitokio pobūdžio problemos labai trukdys gerai jaustis. Todėl mokėjimas vienur būti ryžtingiems, kitur - atsitraukti, nusileisti, jums bus ypač aktualus. Nerimo gali sukelti sveikata. Saugokitės apgaulių, apsinuodijimų.


SKORPIONAS. Diena žada romantišką polėkį, išaugusį seksualumą, kūrybiškumą. Šiandien pasinaudokite pozityvios energijos banga ir atlikite tai, kas jums svarbiausia.


ŠAULYS. Nemaža gali pasirodyti malonumų bei komforto kaina. Mažų mažiausiai, neteksite ramybės bei saugumo jausmo. Labiau vertinkite esamus meilės bei šeiminius ryšius, nenumokite ranka į vaikų problemas bei baimes.


OŽIARAGIS. Regis, pernelyg pabrėšite savo interesus ir per mažai atsižvelgsite į kitų. Galbūt tai, kas jums atrodė patikima ir aišku, ims byrėti į šipulius. Net pati neįtikimiausia informacija gali pasitvirtinti. Verčiau nekelkite pavydo scenų ir ultimatumų.


VANDENIS. Žmogus iš artimos aplinkos gali prašnekti apie tokius savo planus, ketinimus, kurių nė neįtarėte. Jeigu pritarsite, tuo pačiu rimtai įsipareigosite. Jei nenorite susipykti su geru draugu, šį kartą verčiau neskolinkite jam pinigų.


ŽUVYS. Regis, stengsitės daug nuveikti bei paveikti kitus. Aplinkybės bus ne itin palankios - susidursite su trukdymais, išsisukinėjimais, o ir patys būsite linkę mėtyti pėdas, veidmainiauti, manipuliuoti.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis