Trečiadienio horoskopas: Ožiaragiai abejos ištikimybe, Žuvys atskleis savo slaptą talentą

Vilnius, liepos 16 d. (ELTA). Liepos 17-oji - Pasaulio lietuvių vienybės diena. Stepono Dariaus ir Stasio Girėno žuvimo diena.

Šiemet minimos 86-osios Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą metinės. 1933 m. S. Darius ir S. Girėnas lėktuvu „Lituanica“ išskrido iš Niujorko į Kauną, perskrido Atlanto vandenyną ir žuvo liepos 17-ąją lėktuvui nukritus Soldino miške (tuomet Vokietija, dabar - Lenkija).


Liepos septynioliktoji, trečiadienis - 198-oji metų diena (trečioji 29-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 167 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Aleksas, Darius, Darotas, Darutė, Darutis, Irma, Girėnas, Narimantas, Narimantė, Narvydas, Vaiga, Vaigailas, Vaigailė, Vaigė, Vaigys, Vytenis;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.03, leidžiasi 21.46. Dienos ilgumas - 16.43.


Šiandien - pirmoji Mėnulio pilnaties diena.


Saulė Vėžio ženkle.


**************


Astrologinė prognozė liepos 17-ajai, trečiadieniui


AVINAS. Prieštaringi bus emociniai santykiai. Augs įtampa dėl erzinamų nurodymų, raginimų. Regis, teks praktiškai panaudoti ne tik savo, bet ir svetimą patirtį. Arba tiesiog atsidursite situacijose, kurios tą patirtį primins.


JAUTIS. Galimas pranešimas iš mokslo įstaigos, teisėtvarkos institucijos ar užsienio. Gyvenimas vers semtis žinių, plėsti akiratį, bendrauti su specialistais, užsieniečiais, nepažįstamais veikėjais. Galbūt tvarkysite kelionių reikalus, rūpinsitės stojimu mokytis.


DVYNIAI. Būsite aktyvūs visame tame, kas susiję su pinigais, turtu, verslu. Galbūt teks atiduoti skolas, o gal norėsis jas žūtbūt atgauti. Tikėtini ginčai dėl akcinio kapitalo, pelno, palūkanų, teisės į žemės nuosavybę, turto dalybų ar kt.


VĖŽYS. Gali kilti nesusipratimų su aplinkiniais, partneriais. Įtampa dar labiau padidės, jeigu jie mėgins jums nurodinėti, kaip turite mąstyti, elgtis ir gyventi. O galbūt jie norės gauti tai, ko jūs visiškai nenorite duoti. Galite patirti vidinę dilemą.


LIŪTAS. Diena gana palanki įvairiems darbams, pasitarimams, tačiau rezultatą stipriai lems autoritetai. Liaukitės dramatizuoti menkas problemas, nevenkite pokalbių, kurie padėtų rasti sprendimą.


MERGELĖ. Šiandien aktyviai bendrausite. Regis, traukte trauks dalykai, kurie plonina piniginę. Gali nustebinti draugu ar gerbėju laikyto asmens jausmai, poelgiai. Tai gali įnešti nemažos sumaišties. Kils ūpas pagerinti išorinį savo įvaizdį.


SVARSTYKLĖS. Savo namiškiams demonstruosite emocijų protrūkius ir visokį nepasitenkinimą. Gali paaiškėti, kad problemų kilo kai kam iš artimųjų. Visgi turėtumėte daug nuveikti, tvarkydami buitinius bei vaikų reikalus.


SKORPIONAS. Gana aktyviai reikšitės visur, kur reikia miklaus liežuvio ir konkrečios informacijos. Įmanomas nedidelis prasilenkimas su įstatymu arba nesusipratimas kelionėje. Jis gali būti įvairiai komentuojamas.


ŠAULYS. Regis, įsitrauksite į finansines peripetijas, bendrą verslą arba gausiai išlaidausite. Kita vertus, labai tikėtina, kad jūsų polėkį stabdys piniginės problemos. Tikriausiai teks apkarpyti planus, galvoti apie skolų grąžinimą ar kt.


OŽIARAGIS. Mėgindami paveikti kitų mąstyseną ar veiksmus, galite įsivelti į konfliktus. Galbūt padaugės abejonių, susijusių su jausmais, ištikimybe, įsipareigojimu kitam žmogui, partneriui.


VANDENIS. Tikriausiai vengsite aiškių sprendimų, būsite linkę savaip interpretuoti situaciją, imtis slaptų tyrimų. Derėtų labiau saugoti sveikatą, įkaitus nesimaudyti šaltame vandenyje, nepiktnaudžiauti alkoholiu.


ŽUVYS. Ši diena bus kupina įdomaus bendravimo. Gausite daug informacijos apie jus dominančius asmenis. Vakare galbūt išryškės kažkokie jūsų slapti polinkiai ar talentai.


Geros dienos!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis