Ketvirtadienio horoskopas: Jaučiams nusimato aktyvi ir kūrybinga diena, Vandenius aplankys didelis palengvėjimas

Liepos vienuoliktoji, ketvirtadienis - 192-oji metų diena (ketvirtoji 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 173 dienos.

Liepos 11-oji - Pasaulio gyventojų diena. Pasaulinė populiacijos diena.


Pasaulio gyventojų dieną paskelbti 1989 m. rekomendavo Jungtinės Tautos. Liepos 11-oji skirta susimąstyti apie žmonijos gimstamumo, mirtingumo, apgyvendinimo, migravimo, išsilavinimo ir kitokias problemas.


Savo vardadienius šiandien švenčia Benediktas, Pijus, Šarūnė, Vilma, Vilmantas, Vilmantė, Žutarta, Žutartas, Žutautas, Žutautė.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 04.55, leidžiasi 21.53. Dienos ilgumas - 16.58.

Šiandien - trečioji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************


Astrologinė prognozė liepos 11-ajai, ketvirtadieniui


AVINAS. Rūpės mokesčiai, finansai, paveldėjimas. Per skubėjimą, norą daug aprėpti, daug nuveikti, galima suklysti ar suklaidinti kitus. Atsargiai elkitės su dokumentais, kad jų nesugadintumėte, nepamestumėte.


JAUTIS. Jeigu neatostogaujate, tai darbingai nusiteikę pradėsite šią dieną. Nusimato derybos, susitikimai su įdomiais ar įtakingais veikėjais, būsite linkę planuoti toli siekiančius sumanymus. Ir vis dėlto jūsų norai gali kirstis su galimybėmis.


DVYNIAI. Dirbsite iš inercijos, be didelio suinteresuotumo. Labiau jaudins su sveikata, grožiu susiję reikalai, jautriai reaguosite į aplinkinių pastabas dėl jūsų išvaizdos ar profesinės kompetencijos.


VĖŽYS. Seksis kūrybinė veikla, gerai suprasite augančią kartą. Planuosite, nagrinėsite naujus veiklos būdus, tačiau dar labiau rūpės pramogos, malonumai. Bus nesunku tapti populiariems, ypač tarp priešingos lyties asmenų.


LIŪTAS. Šiandien nieko gero nepasieksite, kritikuodami kitus ir aukštindami save. Seksis kur kas geriau, jeigu neignoruosite kitų žmonių interesų bei jų teisių. Atsargiai elkitės su elektra, ugnimi, saugokitės žaibo.


MERGELĖ. Remsitės vaizduote, sveika nuovoka. Neblogai seksis tvarkyti ryšių, transporto, reklamos, su prekyba ir žiniasklaida susijusius reikalus. Tačiau jei tikitės teisingumo, galite nusivilti.


SVARSTYKLĖS. Tikriausiai atsiras neatidėliotinų praktinių rūpesčių. Nerimausite, nevengsite finansinių avantiūrų. Pajusite didelį pinigų ir komforto poreikį. Galite atgauti skolą, gauti draudimo išmoką ar pan. Tačiau ir prarasti bus labai lengva.


SKORPIONAS. Nusiteikite pozityviai, kad patys sau neapsunkintumėte šios dienos. Santūriai veikdami, viską apgalvodami nuveiksite daugiau nei karščiuodamiesi ir skubėdami. Pastaruoju atveju dar galite išprovokuoti nelaimingus atsitikimus, avarijas.


ŠAULYS. Regis, nelabai pasitikite kolegomis, viršininkais. Manote, jog esate verti daugiau pagarbos, geresnio atlygio. Nepulkite reikšti pretenzijų, tegul atlėgsta ambicijos. Galite turėti reikalų su labdara, medicina.


OŽIARAGIS. Jums bus galima pavydėti sugebėjimo nenuleisti rankų tokioje situacijoje, kuomet kiti naudojasi jūsų pastangų rezultatais, o jums atitenka tik trupiniai. Nepersistenkite, viliodami priešingą lytį, vaikydamiesi nuotykio.


VANDENIS. Būsite priversti skubiai tvarkyti dokumentus ar kažkokius oficialius reikalus. Pajusite didelį palengvėjimą, jeigu pavyks užbaigti nelengvą darbą, pasiekti susitarimą. Net jei ir seksis, nepraraskite kantrybės ir atsargumo.


ŽUVYS. Galite turėti reikalų, susijusių su dokumentais, mokslu, informacija, reklama. Ne mažiau aktualūs bus su morale, pasaulėžiūra, teisingumu susiję reikalai. Labai nervinsitės, jei eisite į motyvacinį ar darbo pokalbį bei laukdami jo rezultatų.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis