Trečiadienio horoskopas: Žuvų gyvenime kunkuliuos aistros, Šauliams rūpės rizikingi finansiniai reikalai

Birželio devynioliktoji, trečiadienis - 170-oji metų diena (trečioji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 195 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Dovilas, Dovilė, Gaudvilas, Gervazas, Protazas, Protazijus, Ramunė, Romualda, Romualdas, Svaigeda, Svaigedas, Svaigedė.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 04.41, leidžiasi 21.59. Dienos ilgumas - 17.18.

Šiandien - trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.


**************


Astrologinė prognozė birželio 19-ajai, trečiadieniui


AVINAS. Nerimas, vidinė įtampa šiuo metu neišvengiami - net jei neturite dėl ko savęs kaltinti, vis vien būsite nepatenkinti savimi arba kitais. Nesileiskite į avantiūras, tvarkydami dalykinius reikalus. Venkite rizikos, saugokitės traumų, ugnies.


JAUTIS. Būtų naudinga save pakamantinėti, kas jums svarbiausia, ko labiausiai norite. Jūsų prioritetai keisis: galite nusivilti tuo, kas buvo tarsi šventa, ir atrasti naujus idealus. Pavojai tykos kelionėje.


DVYNIAI. Nekokia diena sveikatai ir piniginei. Jeigu turite naminį augintinį, pastarasis gali pareikalauti ypatingo dėmesio. Galbūt teks kreiptis į veterinarinę gydyklą ar vaistinę. 


VĖŽYS. Jausis prieštaringos įtakos. Vienos jų skatins siekti tvirtų santykių, teisingumo, rodyti iniciatyvą, kitos - baugins apsigavimais, ryšių nutrūkimais. Venkite rizikos, saugokitės traumų.


LIŪTAS. Psichologine, finansine prasme tai bus įtempta diena. Galimos problemos, kurių sprendimas nemažai kainuos. Regis, domins mirties tema, ezoterika, parapsichologija.


MERGELĖ. Bus pagundų leistis į avantiūras, azartinius lošimus, arba į tai veršis jūsų vaikai, mylimas žmogus. Rizikuoti nepatartina, nes tuo atveju kai kas kainuos daugiau, nei norėtumėte mokėti.


SVARSTYKLĖS. Negalėsite pabėgti nuo darbų bei iš visų pusių pasipylusių rūpesčių, todėl pasistenkite atsiriboti nuo to, kas nesusiję su dienos aktualijomis. Nebūkite šykštūs, jei matote, kad pagalbos reikia artimam žmogui.


SKORPIONAS. Būsite nusiteikę reikšti jausmus, bendrauti, dalintis naujienomis, patarimais. Galite tikėtis įdomių pasiūlymų. Kita vertus, jūsų tykos pavojai kelyje, užsienyje, bendraujant su nepažįstamais veikėjais ir pan. Didelė įtampa laukia ir moksle.


ŠAULYS. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su nauju pajamų šaltiniu, investicija ar kt. Galbūt išleisite nemažą sumą brangiam pirkiniui ar paslaugai. Nebūkite patiklūs, reikalaukite garantijų. Rizika išties reali.


OŽIARAGIS. Jūsų nusiteikimas ir elgesys šiandien daug kam nepatiks. Turėtumėte labiau kontroliuoti savo vidinius demonus, ambicijas, kategoriškumą. Jūsų nelankstumas ar užsispyrimas kenks ne tik kitiems, bet ir jums.


VANDENIS. Šiandien derėtų niekur neskubėti, vengti persitempimo, triukšmingų kompanijų, skubotų įsipareigojimų. Gilinkitės į kiekvieno reikalo esmę. Rizikinga pervertinti jėgas bei perspektyvas. Saugokite sveikatą.


ŽUVYS. Ir mylimas žmogus, ir vaikai, ir draugai šiandien bus tokie nenustygstantys, azartiški, kad neaišku, kur tai nuves. Aistros kunkuliuos ir meilės fronte. Galite gauti viliojamų pasiūlymų.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis