Šeštadienio horoskopas: Vėžiai pasiners į prisiminimus, Svarstyklėms šiandien bus lengva susižavėti ir įsimylėti

Didysis šeštadienis - tai diena ramaus ir šviesaus laukimo, kurį išgyvename kartu su Marija, Jėzaus Motina, su tikėjimu ir viltimi laukiančia savo Sūnaus pergalės.


Balandžio 20-oji - Didysis šeštadienis. Kinų kalbos diena.


Didįjį šeštadienį krikščionių bendruomenė nešvenčia Eucharistijos, nėra nei Mišių, nei Komunijos. Kodėl nešvenčiama Eucharistija? Tai atspindi tikrąją Didžiojo šeštadienio reikšmę: Bažnyčia išgyvena didžios tuštumos jausmą, tačiau tai nėra nebuvimo tuštuma, o laukimo, ir netrukus ji prisipildys prisikėlusio Viešpaties artumo.


Marijos diena vadinamą Didįjį šeštadienį tikintieji ruošiasi Velyknakčio apeigoms, kurios prasideda nusileidus saulei. Velyknakčio budėjimo liturgiją sudaro keturios dalys: Šviesos, arba Žiburių liturgija, Žodžio liturgija, Krikšto liturgija ir Eucharistija. Per Šviesos, arba Žiburių, liturgiją bažnyčios prieangyje uždegama ir šventinama ugnis, nuo kurios šventinama Velykų žvakė, o jos šviesa perduodama žmonių žvakelėms. Velykų žvakė simbolizuoja prisikėlusį Kristų, Pasaulio šviesą.


Jungtinių Tautų Organizacija paskelbė balandžio 20-ąją Tarptautine kinų kalbos diena. Kinų kalba - viena iš šešių JTO oficialių kalbų.


Balandžio dvidešimtoji, šeštadienis - 110-oji metų diena (šeštoji 16-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 255 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Agnetė, Agnė, Agnietė, Adeliaras, Eisvaldas, Eisvaldė, Eisvydė, Gostarta, Gostartas, Gostautas, Gostautė, Goštautas, Traidenis.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.08, leidžiasi 20.29. Dienos ilgumas - 14.21.


Šiandien - antroji Mėnulio pilnaties diena.


Saulė Jaučio ženkle.


*************


Astrologinė prognozė balandžio 20-ajai, šeštadieniui


AVINAS. Regis, turėsite finansinių ar šeiminių rūpesčių, kurie neleis jums jaustis pakankamai jaukiai. Geri santykiai su aplinkiniais padėtų pasijusti saugiau, todėl išsakykite savo nerimą, paprašykite patarimo. Per daug neišlaidaukite.


JAUTIS. Seksis, jeigu gerbsite aplinkinius ir domėsitės ne vien savimi. Gali pavykti susitarti dėl įvairių dalykų. Net priešinga nuomonė, skonių skirtumas turėtų praturtinti.


DVYNIAI. Šiandien itin domėsitės savo išvaizda, sveikata, dietomis, galbūt keisite šukuoseną, apsirengimo stilių. Nevengsite ir ūkinių darbų, išsamios namų ruošos, ruošiantis šv. Velykoms.


VĖŽYS. Šiandieną galite lengviau atsikvėpti ir pasilinksminti. Tikriausiai jus prisimins seni draugai, gerbėjai arba jūs patys jiems save priminsite. Jei užsiimate pramogų verslu, kūryba, sportu ar esate gastrolėse, rezultatai nenuvils.


LIŪTAS. Būsite nusiteikę iš peties paplušėti namuose. Tikriausiai jums pavyks sukurti jaukią aplinką, tačiau nepamirškite, kad svarbiausia yra užtikrinti savo vidinę pusiausvyrą ir darną tarpusavio santykiuose su namiškiais.


MERGELĖ. Gera diena bendravimui, apsipirkimams. Jus gali prisiminti, aplankyti mielas jums žmogus arba būsite pakviesti į svečius. Galima nauja pažintis, netolima kelionė.


SVARSTYKLĖS. Pravartu diegti daugiau komforto savo aplinkoje, rūpintis materialine gerove, individualaus verslo reikalais. Šiandien lengva susižavėti, įsimylėti. Tai gali paskatinti jus realizuotis kūrybiškai.


SKORPIONAS. Tikriausiai pajusite, kad jūsų galvoje gimsta nauji užmojai. Galite daug nuveikti, jei nesiblaškysite ir veiksite žinodami, ko norite. Jei dėl kažko dvejojate, atsipalaiduokite - jūsų pasąmonė gali padiktuoti genialių atsakymų.


ŠAULYS. Šiandien staiga pajusite, kad viskas turi savo pasekmes, įžvelgsite paslėptus dalykus. Arba susidursite su žmonėmis, kurie apie tai kalba, pasižymi netradiciniu požiūriu. Būsite linkę žavėtis tuo, kas paslaptinga.


OŽIARAGIS. Neatsisakykite progų įdomiai praleisti laisvalaikį, praplėsti pažįstamų ratą. Galite tikėtis kažko jaudinamo. Naujai užmegztas ryšys gali būti reikšmingas ateityje.


VANDENIS. Šiandien daug ką veiksite namuose ar sodyboje. Galbūt jums ar jūsų partneriui bus suteikta naudinga paslauga su didele nuolaida. Tačiau pasireikš polinkis išpūsti smulkius nesklandumus.


ŽUVYS. Gana optimistiška diena. Kils gerų idėjų, planų, kuriuos išties verta mėginti įgyvendinti. Galbūt įspūdžius semsite kelyje, užsienyje. Gali būti, kad nepažįstamas žmogus įkris jums į širdį.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis