Sekmadienio horoskopas: Avinams vertėtų pasiduoti jausmams, Liūtai bus emocionalūs ir intriguojantys

Balandžio keturioliktoji, sekmadienis - 104-oji metų diena (paskutinė 15-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 261 diena.

Balandžio 14-oji - Verbų sekmadienis.


Paskutinis sekmadienis prieš Velykas - Verbų sekmadienis. Europos šalyse ši diena vadinama Palmių sekmadieniu. Tai Kristaus garbingo įžengimo į Jeruzalę prieš kančią prisiminimas. Evangelijoje rašoma, kad iš didžios pagarbos Mesijui žydų minios klojo jam po kojomis palmių šakas iš šaukė: „Garbė tam, kuris ateina Viešpaties vardu!„


Katalikų bažnyčios liturgijoje palmių šventinimas įvestas V amžiuje. Visoje Europoje tikima, kad šią dieną pašventintų anksčiausiai pavasarį sprogstančių augalų šakelės žadina jomis paliestos žemės ir gyvulių vaisingumą, padeda žmogui išlaikyti sveikatą, gausina derlių, neleidžia į namus trenkti perkūnui, saugo pasėlius nuo ledų ir graužikų. 


Tokio tikėjimo kupini ir lietuvių liaudies papročiai. Lietuvoje Verbų sekmadienį bažnyčioje visi būtinai turėjo laikyti po kadagio šakelę ar kitokią „verbelę“: „Jei verbos neturėsi, velnias įkiš palaikyti savo uodegą“. „Verba plaka, ne aš plaku!“ - turbūt visų žinomas džiaugsmingas šūksnis, kai namiškiai, grįžę iš bažnyčios, kadagio šakele plakdavo namie likusius, linkėdami sveikatos ir tikėdami, kad verbos prisilietimas suteiks gyvybinių galių. Tradicija yra virtę ir verbų turgūs šventoriuose, bažnyčių prieigose.


Savo vardadienius šiandien švenčia Justina, Justinas, Vaišvydas, Vaišvydė, Vaiva, Valerijonas, Visvaldas.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.22, leidžiasi 20.18. Dienos ilgumas - 13.56.


Šiandien - trečioji Mėnulio priešpilnio diena.


Saulė Avino ženkle.


*************


Astrologinė prognozė balandžio 14-ajai, sekmadieniui


AVINAS. Puikus metas susitikti su brangiais žmonėmis, paviešėti ar pasikviesti svečių. Gera nuotaika užkrėsite ir kitus. Pasiduokite jausmams, klausykite širdies. Jei rengiate pristatymus, parodas, šou renginius, jums viskas puikiai pavyks.


JAUTIS. Neprisidarykite nereikalingų ar papildomų rūpesčių. Kiek įmanoma, mažiau blaškykitės, venkite didelių kompanijų. Geriausiai seksis bendrauti su artimais žmonėmis įprastoje aplinkoje. 


DVYNIAI. Neatsisakykite gauto pakvietimo, pasiūlymo apsilankyti pas draugus, kaimynus ar gimines. Galbūt turėsite šiokių tokių išlaidų, tačiau savo vizitu nudžiuginsite jūsų laukiančius žmones. 


VĖŽYS. Jūsų dėmesio trokšta jus mylintys žmonės, vaikai, todėl nepagailėkite pinigų, laiko ir jėgų, kad jiems suteiktumėte kuo daugiau gerų emocijų. Nesispyriokite, jei esate kviečiami į svečius pas gimines ar draugus. 


LIŪTAS. Būsite emocionalūs ir intriguojantys. Kiti gali nustebti dėl keisto jūsų pasikeitimo ar ypatingo dosnumo, kilnumo. Galbūt jausitės pakliuvę į tą aplinką, kurios tikėjotės ar laukėte, kurioje galite atskleisti savo geriausias savybes.


MERGELĖ. Paaštrės jūsų intuicija, emocinis ir dvasinis jautrumas. Giliau jausite visa ko prasmę, grožį, slaptas tiesas. Vargins šurmulys, norėsis tylos, todėl neilgai ištversite triukšmingą draugiją. 


SVARSTYKLĖS. Nusimato šaunūs susitikimai, todėl nuobodu tikrai nebus. Galite iš naujo įsimylėti savo partnerį ar pastebėti jame įdomią permainą. Dėl kitų žmonių įtakos kažkiek keisitės ir jūs.


SKORPIONAS. Nebūkite pernelyg reiklūs nei sau, nei kitiems. Norėdami kažkam padaryti įspūdį, nepersistenkite. Dalykiškumas reikalingas laiku ir vietoje. Stenkitės atsipalaiduoti ir sušildyti mikroklimatą. 


ŠAULYS. Neblogas metas kelionėms, viešnagėms. Galite susitikti, pabendrauti su įdomiais žmonėmis, atnaujinti ypatingas pažintis. Gali pavykti kūrybinis sumanymas, o jeigu dalyvausite kokiame pasirodyme, žaidime, sulauksite publikos palaikymo.


OŽIARAGIS. Jums gali kilti nenumaldomas noras smarkiai keisti aplinką, iš pagrindų tvarkytis, perstumdyti baldus ar apskritai daug ką išmesti, diegti naujoves. Galimas nekasdienis užsiėmimas, susitikimas. Kitoks požiūris jus praturtins.


VANDENIS. Regis, jus įtrauks gyvenimo šurmulys. Jums atrodys, kad draugai, pažįstami tik ir galvoja, kaip jus sudominti. Santykiai su partneriu, aplinkiniais išties taps artimesni ir tvirtesni, jei jus sujungs bendras interesas.


ŽUVYS. Vargu ar galėsite atsipalaiduoti ir užmiršti darbus bei rūpesčius. Nuo jūsų norų nedaug kas tepriklausys. Tikriausiai teks atlikti kažkokią pareigą. Noriai rūpinsitės augintiniais, sveikata, įvaizdžiu.


Geros dienos! 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis