Trečiadienio horoskopas: pagaliau pajudės Skorpionų reikalai, Vandenių meilės fronte – pagundos

Kovo tryliktoji - trečiadienis - 72-oji metų diena (trečioji 11-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 293 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Kristina, Liutauras, Liutaurė, Rimgaudas, Rodrigas, Teodora, Vaitilas, Vaitilė, Vaitys, Vaitkanta, Vaitkantas, Varbutas, Varbutė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.43, leidžiasi 18.16. Dienos ilgumas - 11.33.


Šiandien - paskutinė Mėnulio jaunaties diena.


Saulė Žuvų ženkle.


***************


Astrologinė prognozė kovo 13-ajai, trečiadieniui


AVINAS. Šiandien jums turėtų pavykti susitarti dėl kažkokio darbo, užsakymo, sutarties ar reklamos, informacijos. Kita vertus, galbūt gausite žinią, kuri privers nerimauti. Verčiau nemėginkite apeiti įstatymų.


JAUTIS. Ši diena žadins norą dirbti, tvarkytis, rūpintis ekologija, grožiu, sveikata. Tam tikslui galite pakloti pinigų sumelę. Jeigu ieškote uždarbio šaltinio, turbūt būsite labai aktyvūs.


DVYNIAI. Jeigu tikėsitės iš kitų daugiau, nei jie pasirengę jums duoti, mažesnės ar didesnės nuoskaudos neišvengiamos. Galimi nesusipratimai dėl pažiūrų skirtumo, pinigų, pareigų pasiskirstymo. Žvelkite giliau, nebūkite paviršutiniški.


VĖŽYS. Nelabai norėsis imtis įprastinių darbų, nes mintys skrajos padebesiais ir nevilios nusileisti į pilką realybę. Vėlai vakare gali paaiškėti, kad kažką pamiršote padaryti ar pasakyti, neparašėte ar neišmokote.


LIŪTAS. Naujai veiklai jus gali įkvėpti draugai, šeimos nariai. Asmeninių santykių, jausmų srityje ims daugėti aiškumo. Tačiau problemų gali kelti vaikai, augintiniai.


MERGELĖ. Šiandien geriau seksis, jeigu dirbdami rimčiau įsigilinsite į dokumentus, reikiamus duomenis, informaciją. Nuslopinkite tuos jausmus, kurie panašūs į gobšumą ar pavydą.


SVARSTYKLĖS. Šiandien pravartu pagalvoti apie būtinas reformas, naujoves. Gali tekti kitus įtikinėti, tad ruoškite argumentus. Širdyje po truputį ims įsigalėti pavasaris.


SKORPIONAS. Yra tikimybė, kad ims spręstis kai kurie nuosavybės, draudimo, mokesčių, pajamų deklaravimo, verslo investicijų klausimai. Galbūt sulauksite realios partnerio ar suinteresuoto asmens paramos.


ŠAULYS. Po vienokio ar kitokio santykių aiškinimosi pelnysite aplinkinių supratimą. Tačiau bus ir tokių, su kuriais nepavyks susitarti. Bet kuriuo atveju, išsakysite savo poziciją, ir tai įneš konkretumo į bendrą situaciją, perspektyvas.


OŽIARAGIS. Planuosite dalykinius susitikimus, darbus. Nepraraskite humoro jausmo ir gebėjimo lanksčiai elgtis su principais, - kur reikia nusileisti, o kur reikia - paspausti.


VANDENIS. Gali atsirasti naujas pomėgis, užsiėmimas ar susižavėjimo objektas. Galbūt gausite trokštamą pasiūlymą, dovanėlę ar išpešite pažadą. Meilės fronte - svaigūs vėjai, pagundos.


ŽUVYS. Aštriau pajusite materialinių ir buitinių problemų naštą. Galbūt teks ką nors remontuoti, taisyti. Pasirūpinkite, kad jūsų namai būtų saugūs, tvarkingi. Daugiau tvarkos gali būti pareikalauta ir darbe.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis