Trečiadienio horoskopas: Dvyniai sulauks įvairių naujienų, Svarstyklės gali susitikti su žmogumi, kurio seniai ilgisi

Gruodžio 26-oji - antroji Šv. Kalėdų diena.

Gruodžio dvidešimt šeštoji, trečiadienis - 360-oji metų diena (trečioji 52-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 5 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia: Gaudilas, Gaudilė, Ginda, Gindas, Gindvilas, Gindvilė, Relinda, Stepa, Stepanija, Stepas, Steponas, Steponė


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.42, leidžiasi 15.56. Dienos ilgumas - 07.14.


Šiandien - penktoji Mėnulio pilnaties diena.


Saulė Ožiaragio ženkle.


Astrologinė prognozė gruodžio 26-ajai, trečiadieniui


AVINAS. Tikriausiai būsite šauniai nusiteikę. Puikus metas susitikti su brangiais žmonėmis, paviešėti arba pasikviesti svečių. Gera nuotaika užkrėsite ir kitus. Daug dėmesio skirsite vaikams, lepinsite juos ir auklėsite.


JAUTIS. Neprisidarykite nereikalingų ar papildomų rūpesčių. Kiek įmanoma, mažiau blaškykitės, venkite didelių kompanijų, triukšmingų susiėjimų. Geriausiai seksis bendrauti su artimais žmonėmis įprastoje aplinkoje. Užplūs prisiminimai.


DVYNIAI. Neatsisakykite gauto kvietimo, pasiūlymo apsilankyti pas draugus, kaimynus ar gimines. Galbūt turėsite šiokių tokių išlaidų, tačiau savo vizitu jūs labai pamaloninsite jūsų laukiančius žmones. Bus daug kalbų, įvairių naujienų.


VĖŽYS. Jūsų dėmesio trokšta jus mylintys žmonės, vaikai, tad nepagailėkite pinigų, laiko ir jėgų, kad jiems suteiktumėte kuo daugiau gerų emocijų. Stenkitės tai daryti nuoširdžiai, su meile.


LIŪTAS. Būsite emocionalūs ir intriguojantys. Kiti gali nustebti dėl jūsų dosnumo, kilnumo. Galbūt jausitės pakliuvę į tą aplinką, kurios tikėjotės ar laukėte, kurioje galite atskleisti savo išskirtinumą.


MERGELĖ. Vargins šurmulys, norėsis tylos. Jeigu ant ko nors pykstate, nesusikalbate, tai pasitelkite toleranciją ir prisiminkite, kaip viskas trapu bei laikina. Leiskite kitiems būti tokiems, kokie yra.


SVARSTYKLĖS. Nusimato įkvepiamas bendravimas, šaunūs susitikimai. Galbūt susitiksite su žmogumi, kurio seniai ilgitės jūsų siela. Tikėkitės širdžiai mielų įspūdžių, pramogų.


SKORPIONAS. Nebūkite pernelyg reiklūs nei sau, nei kitiems. Norėdami kažkam padaryti įspūdį, neperlenkite lazdos. Labiau būsite įvertinti, jeigu akcentuosite ne savo, o pašnekovų nuopelnus bei privalumus.


ŠAULYS. Išties geras metas kelionėms, viešnagėms, šventimui toli nuo namų. Galite susitikti, pabendrauti su įdomiais žmonėmis, atnaujinti pažintis. Galbūt susitiksite su žmogumi, kartu vykusiu į kelionę ar turinčiu bendrų ateities planų.


OŽIARAGIS. Kitų žmonių nuotaikos labai priklausys nuo jūsų. Neleiskite kerotis vidiniams kompleksams, atsipalaiduokite ir geranoriškai pabendraukite. Galite praturtėti arba taip pasijusti dėl ypatingo dėmesio, dovanų.


VANDENIS. Regis, šiandien nebūsite reiklūs ir mėgausitės viskuo, ką teikia šventinė diena. Galite vėl aistringai įsimylėti asmenį, kuriuo anksčiau žavėjotės. Vakaras turėtų būti smagus, o gal ir romantiškas.


ŽUVYS. Galite vykti į užsienį arba sulaukti svečio ar žinios iš toli. Tik nesugadinkite šventinės dienos kokia nors nereikalinga avantiūra, kenkiančia jūsų ar kitų žmonių sveikatai.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis