Penktadienio horoskopas: Svarstykles džiugins kūrybinės veiklos rezultatai, Vandeniams kils neįprastas noras

Lapkričio antroji, penktadienis - 306-oji metų diena (penktoji 44-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 59 dienos.

Lapkričio 2-oji - Mirusiųjų atminimo diena - Vėlinės. Šią dieną visose katalikų bažnyčiose meldžiamasi tik už mirusiuosius. Iš Evangelijos skaitomi Kristaus žodžiai, teikiantys amžinojo gyvenimo viltį.


Negalime praskleisti šydo, skiriančio mus nuo Amžinybės. Pasidžiaugę visais Šventaisiais prisimenam ir visus mirusius - Vėlines. Kapus žiedais papuošiame, žvakę uždegame, nesvarbu, kas palaidoti: gal šventieji, o gal tie, už kuriuos reikia pasimelsti. Prisimename juos „prie Viešpaties altoriaus“, kaip gražiai mirštanti Šv. Augustino motina yra prašiusi savo sūnų (kunigas Lionginas Virbalas).


Vėlinės - tauri gyvųjų ir mirusiųjų susitikimo šventė. Kiekvienas stengiasi aplankyti, išpuošti gėlėmis savo tėvų, senelių, savo artimųjų ir draugų kapus, uždegti žvakeles, parymoti lapkričio tyloje. Manoma, kad mirusieji taip pat ateina pas gyvuosius.


Savo vardadienius šiandien švenčia Beinora, Beinoras, Beinorė, Beivyda, Beivydas, Gedardas, Gedilas, Gedilė, Pervainas, Pervainė, Perviltas, Perviltė, Valentinas.

************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.21, leidžiasi 16.43. Dienos ilgumas - 09.22.


Šiandien - trečioji Mėnulio delčios diena.


Saulė Skorpiono ženkle.


***************


Astrologinė prognozė lapkričio 2-ajai, penktadieniui


AVINAS. Šiandien nuo pat ryto jau galvosite apie darbus, pareigas, naminius augintinius. Tačiau praktine veikla užsiimti gali trukdyti pablogėjusi savijauta. Dėl alkoholio ar netinkamų vaistų vartojimo gresia problemos.


JAUTIS. Ši diena jums turėtų būti nebloga. Domins įvairūs renginiai, noriai bendrausite su vaikais, gerbėjais, publika, drąsiai demonstruosite savo talentus. Mėginkite atnaujinti santykius, jeigu svarbus ryšys dabar patiria krizę.


DVYNIAI. Veikiausiai leisite laiką su šeima ar vieni savo namuose. Vertėtų pagalvoti apie artimus žmones, kuriuos metas aplankyti, parodyti dėmesį. Galite susipykti su namiškiais, jeigu mėginsite išsisukti nuo buitinių pareigų.


VĖŽYS. Gali būti, kad turite protinio darbo arba reikia rimtai pasimokyti. Jeigu iš pat ryto to imsitės pakankamai produktyviai, tai vakarop jau galėsite skirti laiko bendravimui, viešnagėms.


LIŪTAS. Seksis tvarkyti ūkinius, buitinius reikalus, prekiauti ir apsipirkti. Tikėtinas savo materialinės padėties įvertinimas, pajamų ir išlaidų planavimas. Jausite poreikį su kažkuo išsiaiškinti santykius.


MERGELĖ. Aktyviai reikšitės namuose ir tarp pažįstamų. Tiktų išsiaiškinti nesutarimus, pasisvečiuoti ir priimti svečius, daugiau laiko praleisti su antrąja puse.


SVARSTYKLĖS. Būtų gerai, kad gerai pailsėtumėte. Tačiau jeigu užsiimate kūrybine ar mistine veikla, džiaugsitės rezultatais. Tik nesistenkite nudirbti visų buitinių darbų.


SKORPIONAS. Šiandien mums rūpės draugai, kolektyvinės pramogos ir užsiėmimai. Bet koks darbas bei veiklos geriau seksis su komanda nei pavieniui. Norėsis ne tiek susikaupimo, kiek bendravimo ir dalijimosi.


ŠAULYS. Būsite nusiteikę diskutuoti apie globalines problemas, politiką. Tikriausiai ginčysitės su aplinkiniais. Nepasiduokite irzlumui. Verčiau pasidžiaukite šeimos židiniu.


OŽIARAGIS. Šiandien galbūt ir niekur neišvyksite, bet tokį ūpą tikrai pajusite. Norėsis ištrūkti iš kasdieninės aplinkos ar bent jau internetu pabendrauti su žmonėmis iš toli.


VANDENIS. Augs noras pasirodyti turtingiems ir galingiems kai kurių pažįstamų, draugų akyse. Būsite linkę ne pagal išgales išlaidauti, tenkinti savo ir kitų įnorius. Nekenkite sau, vaikydamiesi abejotinos šlovės ar lengvabūdiškų nuotykių.


ŽUVYS. Šiandien seksis tuo geriau, kuo lankstesni būsite bendraudami su partneriu, artimaisiais, aplinkiniais. Geras sutarimas sąlygos ir gerą nuotaiką, ir malonų laisvalaikį.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis