Ketvirtadienio horoskopas: Avinų širdyse bus daug vietos meilei, Šauliai gali gauti svarbios informacijos

Lapkričio 1-oji - Visų šventųjų diena. Pasaulinė veganų diena. Tarptautinė projektų valdymo diena.

Pirmąją lapkričio dieną prisimename ir pagerbiame visus šventuosius, t. y. ne tik Bažnyčios oficialiai tokiais paskelbtus. Kad ir kiek daug per visus metus jų minėtume, jie tesudarys mažą būrelį tų, kuriuos Viešpats susodino prie savo vaišių stalo. Tai visi dorieji ir gerieji žmonės, gal niekam nežinomi, niekieno neminimi, bet gyvenime turėję plačią širdį, rankas, ne vien į save globiančias, bet ir artimui ištiestas, maldai sudėtas. Visi, kurie jau yra Dievo artumoje ir džiaugsme - šventi. Tik apie kai kuriuos garsesnius žmones Bažnyčia sprendžia ir pasako, kad jie danguje, o visus - kas suskaičiuos? Todėl ir skirta viena diena per metus jiems pagerbti. Ši šventė mus padrąsina užtikrindama, kad dangus ne per aukštai, kad šventumas kasdienybėje pasiekiamas. Tikima, kad šventieji padeda žmonėms, jei jiems meldiesi.


Lapkričio 1 d. Bažnyčia visada skelbė privaloma švente, Vėlinės kai kur Europoje yra darbo, kai kur - nedarbo diena. Lietuvoje 1990 m. vasario 9 d. priimtas įstatymas, pagal kurį lapkričio 1-oji paskelbta nedarbo diena.


Lapkričio 1-oji paskelbta Pasauline veganų diena. 1994 metais Didžiosios Britanijos veganų bendruomenei suėjo 50 metų. Veganų nuomone, žmogus gali maitintis vien augaliniu maistu, nežudydamas gyvūnų. Jie smerkia ir gyvūnų žudymą dėl kailio ar odos, gyvūnų naudojimą laboratoriniams tyrimams. Veganai kovoja ir už gyvūnų teises - kad gyvūnai nebūtų kalinami už grotų bei naudojami įvairioms pramogoms (pvz., cirkui).


Lapkričio pirmoji, ketvirtadienis - 305-oji metų diena (ketvirtoji 44-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 60 dienų.


Savo vardadienius šiandien švenčia Andrius, Emerika, Milvydė, Žygailas, Žygailė, Žygas, Žygauda, Žygaudas.

************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.19, leidžiasi 16.45. Dienos ilgumas - 09.26.


Šiandien - antroji Mėnulio delčios diena.


Saulė Skorpiono ženkle.


***************


Astrologinė prognozė lapkričio 1-ajai, ketvirtadieniui


AVINAS. Būsite linkę dovanoti šilumą, dėmesį. Jūsų širdyje bus daug vietos meilei, kūrybiniam įkvėpimui. Labiau domins vaikų arba mylimų asmenų interesai. Norėsis kartu pasportuoti, pažaisti, juos palepinti.


JAUTIS. Daug galvosite apie tarpusavio santykius, prarastus žmones, patirtus išgyvenimus. Ne viskas džiugins - atmintyje gali iškilti tai, dėl ko norėtumėte atsiprašyti ar sulaukti atsiprašymo, atleidimo, tačiau jau per vėlu. Saugokitės traumų, ugnies.


DVYNIAI. Teks nemažai bendrauti ir tai darysite gana noriai. Regis, susitiksite su giminaičiais, vaikystės draugais ar kaimynais. Jeigu vakare kur nors toliau vyksite, galimi incidentai kelyje.


VĖŽYS. Šiandien nepraleiskite progos pataisyti pašlijusius santykius, susitikti su žmonėmis, kuriems miela jūsų draugija. Jeigu jums iš tikrųjų sunku, galite sulaukti nuoširdžios paguodos ir pagalbos.


LIŪTAS. Būsite nusiteikę improvizuoti, reikšti jausmus bei karščiuotis, išgirdę oponavimą, nepatinkančią nuomonę. Didesnė nelaimingų atsitikimų, širdies priepuolių tikimybė. Niekur neskubėkite, nerizikuokite, nesielkite impulsyviai.


MERGELĖ. Filosofinis, mistinis ar religinis nusiteikimas išliks visą dieną. Nesinorės jokio šurmulio. Gali kiek šlubuoti sveikata. Arba ką nors lankysite ligoninėje, rūpinsitės sergančiu šeimos nariu ar pan.


SVARSTYKLĖS. Neblogas metas reikšti simpatiją, meilę, draugiškumą, nes jums bus atsakyta tuo pačiu. Gerai jausitės bet kokioje draugijoje. Regis, pademonstruosite dosnumą, norėdami padaryti įspūdį ar kažkam padėti.


SKORPIONAS. Beveik visą dieną suksite galvą, kaip planuoti savo gyvenimą, ateitį, kad viskas būtų gerai. Gerumu, diplomatija šiandien daugiau laimėsite nei impulsyviais poelgiais, principais, ambicijomis ar jėga. Į agresiją bus atsakyta agresija.


ŠAULYS. Tikriausiai noriai bendrausite, filosofuosite. Kalbos suksis apie dvasinius dalykus, keliones, studijas, politiką. Galite gauti svarbios informacijos. Atsargiai kelyje.


OŽIARAGIS. Šiandien daug galvosite apie mirtį, amžinybę, transformacijas. Galbūt labai domins ezoterinės teorijos. Tačiau ir finansinės problemos neduos ramybės, ypač jei ką tik atlikote nuostolingą veiksmą.


VANDENIS. Šiandien tikra laimė būtų darnūs santykiai su sutuoktiniu, partneriu, nes jums labai reikės supratingo palaikymo, buvimo poroje jausmo, o vienatvė itin baugins. Pasistenkite išvengti aštraus konflikto, kuris gali kilti vakare.


ŽUVYS. Jeigu nesergate ir neslaugote artimųjų, tuomet puikiai jausitės tvarkingoje, jaukioje aplinkoje, netriukšmingoje kompanijoje. Tačiau laikytis dietos bus nelengva, nes atsiras progų sočiai pavalgyti. Saugokitės ugnies, traumų. Tausokite širdį.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis