Norite būti laimingesnė? Kaskart išėjusi iš dušo padarykite vieną dalyką

(1)

Tai užtruks vos kelias minutes, o rezultatas gali pakeisti jūsų gyvenimą.

Nuolat ieškome būdų būti sveikesni, gražesni, laimingesni.


Tai – tikslai, kurių verta siekti, tačiau svarbu nepamiršti nusistatyti ir tokių, kurie gali pasitarnauti mūsų dvasinei ir emocinei sveikatai. Pavyzdžiui: kaskart išėjus iš dušo, apžiūrėti save veidrodyje.


Deja, tai darome nedaugelis. Kai kurie žmonės netgi specialiai vengia savo atvaizdo, taigi išlindę iš dušo sparčiai apsiveja rankšluosčiu ir bėga pro duris. Nieko keisto – nuogi mes tampame ypač pažeidžiami, o veidrodis negailestingai parodo visus savo galvoje susikurtus kūno netobulumus.


Kai kurie psichologai teigia, kad vengdami savo nuogo kūno atvaizdo mes sau sukuriame dar daugiau kliūčių pamilti savo kūną.


„Mūsų visuomenė yra įpratusi nuolat galvoti, kaip galėtumėme save patobulinti, – „Yahoo News“ sakė psichologė ir kūno įvaizdžio ekspertė, daktarė Sari Shepphird. – Bet kuo labiau akcentuojame savo trūkumus, tuo didesni jie atrodo – kol galiausiai nebenorime net žvilgtelėti į savo kūną veidrodyje.“


Tam, kad nugalėtumėme kiekviename mūsų gyvenantį vidinį kritiką, specialistė rekomenduoja kasdien pažiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje ir įvardyti penkis dalykus, kurie mums patinka mūsų kūne. Taip išmoksite dėmesį kreipti į privalumus, o ne trūkumus.


Jei sunku kažką sugalvoti, S. Shepphird rekomenduoja prisiminti komplimentus, kuriuos kada nors esate gavusi iš kitų žmonių. Galite juos susirašyti, taip visada turėsite po ranka.


Esate gražus ir unikalus žmogus, o šis nedidelis kasryt atliekamas triukas leis sukurti pakilią nuotaiką ir tai prisiminti visą dieną. Rezultatas: tapsite laimingesne nei bet kada anksčiau!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis