Ketvirtadienio horoskopas: laukia nerimo pilna diena

Rugpjūčio devintoji, ketvirtadienis - 221-oji metų diena (ketvirtoji 32-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 144 dienos.

Rugpjūčio 9-oji - Tarptautinė tautos diena.


Savo vardadienius šiandien švenčia Mintarta, Mintartas, Pilėnas, Pilėnė, Rolanda, Rolandas, Romanas, Virga, Virginija, Virginijus;


************ 


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.41, leidžiasi 21.07. Dienos ilgumas - 15.26.


Šiandien - šeštoji Mėnulio delčios diena.


Saulė Liūto ženkle.


**************


Astrologinė prognozė rugpjūčio 9-ajai, ketvirtadieniui


AVINAS. Diena bus tarsi apgaubta emocijų ir nerimo tinklu. Jus gali nuvilti artimas žmogus, draugas ar kt. Klimpsite prisiminimuose ir dvejonėse. Jei teks kažkur vykti, viešai dalyvauti, patirsite stresą, nes norėsis likti namuose ar sodyboje. 


JAUTIS. Giminių ar kaimynų, kelionės, verslo, vaikų klausimai gali kelti rūpesčių. Galbūt į keblią padėtį jus įstums pažįstamo asmens prašymas ar pranešimas. Nelabai tinkamas metas ir darbo keitimui, darbo interviu.


DVYNIAI. Komforto, gerovės stoka gali gerokai sujaukti šią dieną. Galbūt kažko reikalausite iš šeimos narių ar kolegų, paslaugų teikėjų, arba jie - iš jūsų. Keblumai tykos kelyje, kelionėje. 


VĖŽYS. Šiandienis bendravimas ne itin džiugins. Bus pagrindo įtarti, kad patinkančio žmogaus jausmai kyla arba krinta proporcingai jūsų dosnumui bei išoriniam tviskesiui. Galite sulaukti finansinių pretenzijų, pavydo scenų. 


LIŪTAS. Tikriausiai itin domėsitės mistika, religijomis, keistomis tradicijomis, svetimomis paslaptimis. Galimas slaptas meilės nuotykis arba apie tai galvosite. Nepatartini atviri, tiesmuki ir aktyvūs veiksmai, pareiškimai. Neprovokuokite agresijos.


MERGELĖ. Šiandieną bus nelengva įtikti kitiems, o galbūt jūs būsite pernelyg kritiški aplinkinių atžvilgiu. Jums reikia atsipalaiduoti ir pabendrauti su tokiais žmonėmis, kurie galėtų praskaidrinti nuotaiką.


SVARSTYKLĖS. Nerimo gali sukelti reikalai, susiję su darbu, politika, meile, vaikais. Pasistenkite viską daryti kokybiškai, laikantis nustatytų taisyklių. Ir pasisaugokite, kad netaptumėte atpirkimo ožiu už svetimas klaidas, venkite aferų. 


SKORPIONAS. Kažkas gali sudrumsti jūsų planus. Turbūt juos sukritikuos tas, kurio nuomonės nepaisyti negalite. Dėmesio, išlaidų pareikalaus artimo žmogaus bėdos. Galbūt dėl to susitrukdys kelionė ar kažkoks artėjančio savaitgalio planas. 


ŠAULYS. Nestigs pagundų, kurios traukte trauks pinigus iš jūsų kišenės. Galimas lengvabūdiškas poelgis, tušti pažadai, bevertės pagundos, o to padarinys - finansiniai sunkumai. Saugokitės traumų, avarijų.


OŽIARAGIS. Regis, jums bus nelengva, nes, kur beeitumėte, visur nešitės su savimi vidinę įtampą ir žadinsite priešiškumą. Galbūt nepakankamai vertinate kitus ir nenorite niekuo pasidalinti, būti nuoširdūs? Kaip šauksite, taip ir atsilieps.


VANDENIS. Nelabai malonūs įvykiai nusimato, jeigu žadėjote kažkam padėti, paremti. Galbūt teks teisintis dėl neapgalvotai prisiimto įsipareigojimo. Regis, graušitės dėl replikos apie jūsų išvaizdą ar statusą arba dėl šeimos nario elgesio. 


ŽUVYS. Tai, ko tikitės, turbūt neįvyks, tačiau bus kitų staigmenų. Domins tai, kas dvelkia azartu, aistra. Nesitikėkite ilgai išliekančių jausmų, nes galite nusivilti. Saugokitės vagių, avarijų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis