Astrologinė prognozė birželio 2-ajai

Birželio antroji, šeštadienis - 153-ioji metų diena (šeštoji 22-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 212 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Algis, Auksė, Ąžuolas, Ąžuolė, Ąžuolis, Erazma, Erazmas, Eugenija, Eugenijus, Razma, Razmas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.50, leidžiasi 21.44. Dienos ilgumas - 16.54.

Šiandien - penktoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Astrologinė prognozė birželio 2-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Šiandien viskas bus gerai, jei nenorėsite per daug ir nekelsite nei sau, nei kitiems per didelių reikalavimų. Neišeikvokite visų jėgų buitinei ruošai, įvairiems darbams. Turiningiau ir maloniau leiskite laisvalaikį.

JAUTIS. Gali būti, kad sulauksite svečių ar neįprastų naujienų, žinių iš toli. Arba patys leisitės į kelionę, viešnagę. Pravartu pabendrauti su seniai matytais žmonėmis, prisiminti, kas buvo gero praeityje ir kartu pasvajoti apie ateitį.

DVYNIAI. Nedelskite, jei reikia mokėti mokesčius, grąžinti skolas. Šiandien turbūt sugebėsite neblogai pasipelnyti, naudingai apsipirkti ar paskolinti. Apskritai, mokėsite pasinaudoti savo įtaigumu ir kitų žmonių silpnybėmis. Regis, jie dėl to nesupyks.

VĖŽYS. Nuotaikos ir planai kaitaliosis, labiausiai dėl kitų įtakos ir nenuoseklumo. Nelengva bus gludinti partnerystės santykius, ieškoti kompromiso, ypač jei į jūsų širdį braunasi nauja meilė. Nestokosite romantinio polėkio, tikėtinas meninis įkvėpimas.

LIŪTAS. Neverskite savęs šiandien imtis to, ko nepajėgiate. Jums reikėtų paisyti kitų žmonių nuomonės bei norų, bet tuo pačiu neignoruoti savų poreikių. Pasistenkite suderinti naudą, pareigą ir malonumus, pasirūpinkite sveikata, įvaizdžiu.

MERGELĖ. Pasižymėsite gyvumu, seksualumu. Jeigu sveiko proto bus daugiau negu aistrų ir emocijų, tai ši diena viską sustatys į vietas ir taps aiškiau, ką mylite ir ko siekiate. O jei atvirkščiai, tai pasilinksminsite, patirsite romantiškų nuotykių.

SVARSTYKLĖS. Gali apimti nepasitenkinimas savo aplinka ar gyvenimo būdu, ir tai vers kažką galvoti, planuoti, pirkti, koreguoti. Nepatingėkite skirti dėmesio artimiems žmonėms.

SKORPIONAS. Tikėtina netolima išvyka, susitikimai su giminaičiais. Būkite itin atidūs kelyje. Iš meilės partnerio bei šeimos narių, vaikų pageidausite dėmesio, atsidavimo, ir tikriausiai to sulauksite su kaupu. Jums gali būti patikėtos paslaptys ir jausmai.

ŠAULYS. Jei aplinkiniai šiandien jaus iš jūsų sklindančią šilumą, tai atsakys tuo pačiu. Tik nesistenkite kažko nuveikti per jėgą ir nesiekite neužsidirbtos naudos. Jei jausite, kad nepakanka jėgų kažkokiai veiklai, tai atsisakykite to sumanymo.

OŽIARAGIS. Šį rytą su jumis nebus malonu bendrauti. Regis, į paviršių veršis tamsioji asmenybės pusė. Bus geriau, jei apsiginkluosite meile ir atjauta. Pasidalindami su šalia esančiais džiaugsmais ir rūpesčiais tapsite vieni kitiems artimesni.

VANDENIS. Šiandien trokšite ramybės, vienatvės, atsiribojimo. Seksis kurti, medituoti, ieškoti ryšio su pasąmone. Nebūkite išsiblaškę kelyje bei prekybos centruose ir kitur, kur gali tykoti ilgapirščiai.

ŽUVYS. Galite patirti gerų emocijų, meilės apžavų, ypatingų potyrių, kūrybinį įkvėpimą. Reikėtų siekti pastovumo, ištikimybės, tuomet lengviau realizuosite savo planus.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis