7 klausimai, kurių vyrai negali pakęsti

Jei vadinate tai pokalbio palaikymu, labai klystate - kai kurių klausimų vyrai negali pakęsti. Likimo ironija - kaip tik tuos klausimus mes labiausiai mėgstame uždavinėti.

Kartais taip pabosta laukti jo dėmesio ir komplimentų, kad bandome išpešti visa tai pačios. Vis dėlto nevertėtų tuo piktnaudžiauti - kai kurių klausimų vyrai taip nemėgsta, kad tyčia atsako priešingai. Kokie jie?


1. „Ar tu mane myli?"

Šitas puikuojasi visų internetinių forumų ir apklausų viršūnėse. Jį užduodame dažniausiai, bet vyrai niekaip negali suprasti, ko tuo siekiame. Jie tai supranta kaip abejojimą jų nuoširdumu ir jausmais. Kai kurie mąsto kaip tas vyriškis iš anekdoto: „Juk prieš 20 metų sakiau, kad myliu. Jei būtų kas nors pasikeitę, būčiau pranešęs." O šiaip dauguma vyrų savo meilę labiau linkę įrodinėti darbais nei žodžiais, ir išmintingos moterys tai sugeba įvertinti. Jei šį klausimą uždavinėjate itin dažnai, verta sunerimti - gal jūsų santykiuose darosi kas nors negera, kad pradėjote abejoti partnerio jausmais?


2. „Už ką tu mane myli?"

Paprastai jei žmogų myli besąlygiškai, negali išvardinti, už ką konkrečiai jį myli. Jei vyras pradėtų detaliai vardinti jūsų savybes, už kurias myli, tai jau primintų ne meilę, o išskaičiavimą. Šis jausmas ir yra tuo ypatingas, kad mylime kitą žmogų ne tik už jo pranašumus, bet ir už jo trūkumus. Bet jei vyras pasakys: „Myliu tave už tai, kaip tu šlerpi rytais kavą", vargu ar nudžiugsite. Yra dar vienas pavojus, kurį slepia šis klausimas - dažnai jį girdėdamas vyras gali ne juokais susimąstyti: „Ir tikrai - už ką aš ją myliu?.." 


3. „Ar šita suknelė/sijonas/kelnės manęs nestorina?"

Jie nežino, ko mes norim iš tiesų - tiesos ar paguodos? Vyrai renkasi du variantus - norintys ramybės net nežvilgterėję sako, kad nestorina, kiti bando išsisukti, nukreipdami kalbą: „Užtat kaip jos spalva tau tinka prie veido ..." Ne mažiau svarbu, kada klausimas užduodamas - perkant drabužį ar jį nusipirkus. Pirmuoju atveju galima tikėtis tiesos, antruoju - faktiškai ne.


4. „Ar ta moteris, kuri praėjo pro šalį, plonesnė už mane?"

Dilema tokia pat sudėtinga, kaip ir ankstesnėje situacijoje, tačiau šiuo atveju tiesos tikėtis dar labiau neverta. Jei sulaikydamas žmoną nuo netinkančios suknelės vyras bet jau sutaupo pinigų, tai pasakydamas tiesą apie figūrą, rizikuoja mažiausiai savaitei netekti sekso. Mes galime pasakyti tik tiek - 90 proc. atvejų jūs tikrai esate už ją storesnė, nes dauguma žmonių save visada linkę vertinti kiek geriau.  


5. „Apie ką galvoji?"

Šį klausimą vyras supranta kaip lindimą į jo smegenis, o šito jiems jau tikrai per daug. Jau gana, kad sukinėjatės jo namuose, gulite jo lovoje ir rakinėjatės po širdį. Norės, pats pasidalins savo mintimis. Tačiau dažniausiai jis nelabai turi kuo dalintis, nes jo mintys sukasi kaip kaleidoskopas: „Nereikėjo tam meistrui palikti mašinos, jis labai lupikauja. Koks užpakaliukas! Gerai būtų ją... Bet Jonas tikras gaidys - numetė man tą klientą, o pats nusiplovė. Gaidys... Višta... Prie ko čia višta? Kažin kas šiandien bus vakarienei?" Moteris, aišku, tikisi, kad jis nepaliaudamas galvoja apie tai, kaip jam pasisekė susirasti tokią nuostabią žmoną ir koks jis yra su ja laimingas. Šią pamoką išmokę vyrai visada atsako: „Žinoma, kad apie tave, mieloji."


6. „Tu nieko nepastebi?"

Prisimenate, kaip vyro nedėmesingumo išerzinta moteris vieną vakarą užsidėjo dujokaukę ir uždavė šį klausimą. Į tai vyras atsakė: „Nusiskutai antakius?' Šis klausimas - tikras rebusas daugumai vyrų. Nauja suknelė? Nauji bateliai? Kitoks makiažas? Nauja šukuosena? Kuo ilgiau spėlioja, tuo labiau jus suerzina. Neverta piktintis - nieko bendra su vyro jausmais jo pastabumas dažniausiai neturi (nebent jis apskritai nustojo jus pastebėti...). Tiesiog vieni žmonės dėmesingesni smulkmenoms, kiti mato esmę. Džiaukitės, jei jūsiškis yra iš pastarųjų. Tas, kuris nepastebi naujų auskarų, nepastebės ir kelių papildomų kilogramų ar raukšlelių.


7. „Kiek moterų tu turėjai iki manęs?"

Ir kam jums reikia tai žinoti? Kad įsitikintumėt, ar jis nėra pernelyg žalias meilės reikaluose, ar priešingai - kad išsiaiškintumėt, ar nėra lovelasas? Vyrai atsargiai laviruoja tarp skaičių ir paprastai renkasi optimalų variantą - 4. Kadangi neretai po šio klausimo eina dar klastingesni, vyrai dažniausiai protingai užbėga jiems už akių: „Mano tikrasis gyvenimas prasidėjo tik su tavimi" arba „Nė viena iš jų nėra verta prisiminti" ir pan.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis