Venera Jautyje. Tokio meto laukėme seniai!

Venera Jaučio zodiako ženkle bus nuo gegužės 29 d. iki birželio 23 d.

Šių dienų skaitomiausi:
- Napoleono sesuo: amžinas vyrų troškulys buvo svarbesnis už meilę sūnui
- Horoskopas 05.28-06.04: likimas vėl mums dosnus - ar mokėsime tuo pasinaudoti...
- 5 negirdėti grožio triukai jaunystei išsaugoti
- Atlik savianalizės testą ir pažink save kitokį
- Keptas tinginys. Vos 10 min. darbo, o pyragas - nuostabus

Tai puikus laikas pasirūpinti savo kūnu, pasilepinti įvairiausiomis voniomis, kosmetinėmis procedūromis, masažais, baseinu. Svarbiausias dėmesys turėtų būti skiriamas pratimams ir procedūroms, kurios suteikia malonumą.

Tokiu metu norime komforto, jaukumo, malonumų, atsiranda poreikis puoštis, skaniai pavalgyti. Intuityviai renkamės rūbus iš tokių medžiagų, kurie švelniai liečia mūsų kūną.

Daugiau laiko skiriama pirkiniams, stengiamasi įsigyti gana brangius, bet gražius ir vertingus papuošalus, meno kūrinius. Pirmenybė skiriama tiems daiktams, kurių vertė su laiku turi tendenciją brangti.

Santykiuose vyrauja stabilumas, seni ryšiai stiprėja, nauji užmezgami neskubant, apdairiai. Tokiomis dienomis padidėja švelnumo poreikis, labiau norisi artimo fizinio kontakto, o ne trumpų pasimatymų ar skambučių telefonu.

Puikiausias laikas meilei, asistavimui, nudžiuginant partnerį brangiomis dovanomis ar ypatingomis vaišėmis.

Tačiau šiuo  metu taip pat sustiprėja savininkiškumo jausmas, todėl patartina nesukelti pavydo ir nebandyti partnerio jausmų stiprumo – tai gali būti įvertinta kaip meilės ir pasitikėjimo trūkumas.

Reikėtų nepamiršti, kad be noro įsigyti kažką materialaus, šiuo metu sustiprėja polinkis skaniai ir gausiai pavalgyti. Sustiprėja apetitas, todėl reikėtų riboti maisto kiekį, kad vėliau netektų rūpintis dėl antsvorio.

www.meileshoroskopai.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis