Astrologai neabejoja: netikėtumų bus, ir visokių!

Merkurijus Vandenyje išbus nuo 2015 m. sausio 05 d. iki kovo 13 d.

Skaitomiausi šių dienų straipsniai:
- Drabužiai, kurie lieknina net iki kelių kilogramų
- Trys natūralios arbatos nuo peršalimo. Išbandžiusiųjų atsiliepimai
- Garsenybių dietologas - apie tai, kas iš tikrųjų padeda lieknėti
- Magiški žodeliai, kurie keičia mūsų gyvenimą
- Sultingi vištienos kotletai su sviestu

Tokiu laiku galimi maksimalūs pokyčiai bendravime, kontaktuose. Netgi tie, kurie yra nedrąsūs, kuklūs atsipalaiduoja ir tampa labiau judresni, smalsūs ir komunikabilūs.

Dingsta baimė bendraujant su viršininkais, kurie šiuo metu gali pademonstruoti lojalumą savo pavaldiniams. Tai ryškiai gali pasireikšti įvairiuose neformaliuose renginiuose, kur pavaldiniai gali pamatyti savo rūstų viršininką, besidomintį ne tik profesiniais reikalais, bet ir laisvai bendraujantį apie su darbu nesusijusius dalykus.

Tokiu laiku žmonės gyvai pradeda domėtis įvairiausiomis gyvenimo sritimis, veikla, šiuolaikinėmis technologijomis, astronomija, astrologija ir kt. Kaip tik tokio tranzito metu informacijos apie tai padaugėja, atsiranda galimybė tapti kurios nors organizacijos nariu.

Dažnai gimsta paradoksalios idėjos, gali staiga pasikeisti planai. Žmonės tam labai nesipriešina, nes intuityviai visi to nori ir laukia permainų, tomis dienomis taip ir jaučiama - va tuoj tuoj įvyks kažkas tokio nepaprasto, kas supurtys mūsų protus. Neretai netenka to ilgai laukti ir tada atmosfera sprogsta, visi susijaudinę pradeda dalintis įspūdžiais, susižavėję tuo, kad štai tas, ko laukėme, ir įvyko, nors neretai ir nežinojome, ko laukėme, bet tai atsitiko ir dabar žinome, kad būtent tai ir yra, ko tikėjomės.

Daugelį tomis dienomis staiga aplanko nušvitimas, aiškumas. Ypatingai gerai idėjos generuojamos grupėje, tokiomis dienomis puikiai dirba „kolektyvinis protas“. Tokio tranzito metu pasaulis sužino apie naujus išradimus ir neįprastus, nepaaiškinamus reiškinius, pavyzdžiui apie tai, kad mokslininkai aptiko naują gyvūnų rūšį, nors buvo laikoma, kad visa žemės fauna seniai jau suskaičiuota ir ištyrinėta.

Santykiuose taip pat vyksta pokyčiai – žmonės savo partneryje pradeda pastebėti tai, ko ankščiau nepastebėjo, tampa labiau atidūs ir dėmesingi. Lengviau užmezgamos pažintys. Atsiranda troškimas nustebinti savo partnerį kažkuo įdomiu, neįprastu, ir tas dažniausiai pavyksta. Tačiau galimi netikėtumai ir nesusipratimai, net netikėti išsiskyrimai.

Bet kokiu atveju tokio tranzito metu būsime nustebinti ir ne kartą.

Merkurijaus tranzito per Vandenio zodiako ženklą metu labai palankus laikas pradėti studijuoti astrologiją.

Astrologė Rima Gustytė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis