Vyras pagal Zodiaką – patikrinkite, ar tinkate vienas kitam

Žinant, koks yra jūsų Zodiako ženklas, galima daug pasakyti apie jus. Taip pat tai gali padėti pažinti kitą žmogų, ir jį geriau suprasti. Taigi, kokie yra kiekvieno Zodiako ženklo vyrai? Tikimės, kad tai jums bus naudinga, ir padės labiau suprasti kitus.

AVINAS

Avino ženklo vyrai yra impulsyvūs, energingi ir optimistiškai nusiteikę. Dėl šių savybių jiems puikiai sekasi kopti karjeros laiptais, ir nesunku atsiskleisti praktiškai bet kokioje srityje. Vis dėlto, dažniausiai jie pasirenka tokias specialybes, kurios labiau būdingos vyrams nei moterims. Darbe jie pasižymi puikia fantazija, gali greitai atrasti sprendimus, todėl Avinus darbdaviai visada vertina. Avino ženklo atstovai yra patikimi draugai, kuriems bičiuliai nevengia išsipasakoti. Turintys draugą Aviną tikrai žino, kad juo galima visiškai pasikliauti ir išpasakoti slapčiausius dalykus. Įsimylėję avinai yra labai emocionalūs, jiems sunku nustygti vietoje. Vis dėlto, išlaikyti ilgus santykius jiems gali būti gana sudėtinga. Jo aistra gali greitai išblėsti, todėl svarbu ją nuolat pakurstyti. Sėkmingiausi santykiai užmezgami su Liūto, Šaulio ar Dvynių ženklo atstovėmis.

JAUTIS

Jaučio ženklo vyrai yra labai atsakingi – jie neskuba priimti sprendimų, tačiau visuomet pasirenka tinkamai. Juos sunku išvesti iš kantrybės, todėl gali dirbti praktiškai bet kokį darbą. Jei nutiktų taip, kad supykdytumėte Jautį, labai tikėtina, kad jis primins... įsiutusį bulių. Vis dėlto, tikimybė yra labai nedidelė, tačiau eksperimentuoti nepatartina. Dauguma šio ženklo atstovų nerodo didelio susidomėjimo karjera, jie mieliau renkasi tokias pareigas, kuriose jaustųsi saugiai. Jaučiai puikiai supranta kitus žmones, todėl draugai juos labai vertina. Šio ženklo atstovų įžeisti nevalia, nes tai gali visiškai nutraukti jūsų bendravimą. Įsimylėję Jaučiai siekia santykių stabilumo, jie nebijo įsipareigoti. Sėkmingiausios Jaučių santuokos – su Ožiaragiais, Žuvimis, Mergelėmis ir Vėžiais.

DVYNIAI

Dvynių ženklo vyrai yra labai smalsūs, jiems puikiai sekasi veikla, kurioje reikia kažką tyrinėti. Jiems sunku pakęsti monotoniją, todėl neretai ieško naujos veiklos, kurioje galėtų išbandyti savo jėgas. Šio ženklo atstovai paprastai turi daug draugų, su kuriais leidžia laiką. Jie negali pakęsti vienatvės, todėl visada mieliau renkasi kompaniją. Bendraudami su bičiuliais paprastai išlieka optimistiški ir pakelia nuotaiką kitiems. Meilėje vyrai Dvyniai nėra labai aistringi. Jie lengvai įsimyli, tačiau šis jausmas dažniausiai nėra labai stiprus. Dvyniai nėra labai dramatiški, jie nesistengia sudaryti gero įspūdžio ir nesišvaisto dovanomis. Romantikėms šio ženklo vyrai retai palieka įspūdį. Jei Dvynių interesai sutampa su partnerės lūkesčiais, gali būti sukuriama darni šeima. Geriausiai jiems sekasi santykiai su Avino, Svarstyklių ir Vandenio ženklo moterimis.

VĖŽYS

Po Vėžio ženklu gimusiems vyrams svarbiausi du dalykai – tai pareiga ir šeima. Šio ženklo atstovai pasižymi puikia intuicija, jiems sekasi įvairiose srityse. Vėžiams geriausiai sekasi darbai, susiję su jūreivyste, leidyba, daile, slauga ir taikomaisiais mokslais. Vėžiai sunkiai priima kritiką, todėl to reikėtų vengti. Bendraudami su draugais šio ženklo atstovai neretai pažeria puikių idėjų, tačiau jų įgyvendinimą patiki kitiems. Vėžiams nėra svarbu turėti daug draugų, jiems visiškai pakanka kelių artimiausių bičiulių, kuriems visada pagelbės, jei ištiks bėda. Meilėje Vėžio ženklo atstovai yra labai jautrūs ir lengvai pažeidžiami. Jiems svarbiausia – tarpusavio supratimas ir pagarba. Paprastai būna labai atsidavę savo partnerei ir ištikimi. Sėkmingiausius santykius užmezga su Skorpiono, Jaučio ir Žuvų ženklo moterimis.

LIŪTAS

Po Liūto ženklu gimę vyrai paprastai būna labai žavūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. O kaip gi kitaip – nepastebėti Liūto tiesiog neįmanoma. Dažnai renkasi tokias profesijos, kurios galėtų užtikrinti šlovę ir populiarumą. Jiems nėra sunku išsikovoti aukštas pareigas, todėl dažnai šio ženklo atstovai vadovauja didelėms kompanijoms. Negali pakęsti nuobodžių žmonių, juos sužavi tik tokios asmenybės, kurios turi ką papasakoti. Liūtams labai svarbios pagyros, jiems sunku priimti kritiką. Meilėje Liūtai labai jautrūs ir aistringi, negailintys savo partnerei komplimentų ir dovanų. Vyras Liūtas dažniausiai būna ištikimas, šeima jam yra vienas svarbiausių dalykų. Tvirčiausi santykiai užmezgami su Avino, Šaulio ir Svarstyklių ženklo moterimis.

MERGELĖ

Mergelės ženklo vyrai labai intelektualūs, pasižymintys aštriu protu ir blaiviu mąstymu. Jie gali dirbti įvairiose srityse: pedagogikoje, medicinoje, tiksliuosiuose moksluose. Bendradarbiai vertina Mergelių malonų elgesį ir stropumą, todėl jie itin mėgstami kolegų. Šio ženklo vyrai paprastai turi nemažai gerų draugų, į kuriuos gali kreiptis ištikus bėdai. Meilėje Mergelės elgiasi gana santūriai, neskuba priimti svarbių sprendimų. Neretai bijo nusivilti, todėl kartais vengia įsipareigojimų. Retai žengia pirmą žingsnį, todėl moterys, norinčios sužavėti Mergelės ženklo vyrą, turės pačios pasistengti. Jei užmezgami rimti santykiai, šio ženklo atstovai yra visiškai atsidavę. Tvirčiausias ryšys užmezgamas su Vandenio, Šaulio ir Dvynių ženklo moterimis.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklių ženklo vyrai vengia sunkaus fizinio darbo, visada stengiasi nepervargti. Darbas šio ženklo atstovams turi būti prestižinis ir teikti malonumą. Jiems puikiai sekasi dirbti kolektyve, geriausiai atsiskleidžia mene, pedagogikoje, teatre, tačiau taip pat gali atrasti save ir kitose srityse. Bendraudami su draugais Svarstyklių ženklo vyrai moka priimti kompromisus, lengvai nugesina įsiplieskusius ginčus. Bendraudami jie visada išlieka taktiški ir mandagūs. Visada su džiaugsmu padeda savo draugams, į juos galima kreiptis bet kuriuo metu. Meilėje Svarstyklių ženklo vyrai yra romantiški ir jautrūs, jiems svarbesnis dvasinis nei fizinis ryšys. Sėkmingiausius santykius užmezga su Vandenio, Dvynių ir Šaulio ženklo moterimis.

SKORPIONAS

Skorpiono ženklo vyras pasižymi tikrų kovotojų savybėmis. Jis žino savo vertę, ir visada kovoja už teisybę. Aplinkiniai Skorpionus neretai kritikuoja dėl per didelio pasitikėjimo savimi, tačiau būtent tai šio ženklo atstovus verčia judėti į priekį. Jų lūkesčiai visada yra labai dideli, ir tai leidžia pasiekti aukštumų įvairiose srityse. Dažnai jie yra tikri darboholikai, ir dirbdami kartais praranda laiko nuovoką. Jie gali tapti puikiais medikais, odontologais, chirurgais ar teismo medicinos ekspertais. Bendraudami su bičiuliais Skorpionai visada yra pasirengę padėti, ir visai nesvarbu, kokių planų turėjo anksčiau. Santykiuose su moterimis Skorpionai yra labai aistringi ir ištikimi. Suradę savo antrąją pusę jie atsiduoda visu savo kūnu ir visa siela. Darniausius santykius užmezga su Vėžiais, Žuvimis ir Mergelėmis.

ŠAULYS

Profesinėje srityje Šauliai visada veržiasi į priekį ir nestokoja optimizmo. Pasižymi greita reakcija, puikia iškalba, lengvai susidoroja su labai sudėtingomis užduotimis. Gerai sekasi sritys, kurios susijusios su elektronika, kelionėmis, pedagogika ir žurnalistika. Daug laiko skiria savo darbui, ir dėl to kartais nukenčia asmeninis gyvenimas. Bendraudami su draugais negali kritikos, kuri kartais atrodo labai negailestinga. Jie kalba tai, ką galvoja, todėl bendrauti su jais tikrai nėra sunku. Užmezgę santykius su moterimi Šauliai yra labai reiklūs, vertina interesų bendrumą. Yra labai aistringi meilužiai, ir seksualinių poreikių perteklių neretai nukreipia į kūrybinę veiklą. Tvirčiausius santykius užmezga su Svarstyklių, Avino ir Liūto ženklo moterimis.

OŽIARAGIS

Pareigos jausmas Ožiaragiams yra labai būdingas, todėl visus darbus jie atlieka laiku. Nesvarbu, kas nutiktų, galite pasitikėti Ožiaragiu – jis niekada nenuvils, o suklydęs ištaisys savo klaidas. Dažnai laikosi griežtos disciplinos – jei negauna nurodymų, juos susikuria patys. Prieš imdamiesi naujų darbų, Ožiaragiai gerai pasvarsto, ar to tikrai reikia, ir niekada neskuba užmegzti santykių su kitais žmonėmis. Ožiaragiai dažniausiai turi kelis tikrus draugus, jiems nėra būtina turėti būrį pažįstamų. Šio ženklo vyrai dažnai yra labai konservatyvūs, į savo gyvenimą sunkiai įsileidžia naujoves. Jie labai prisirišę prie savo artimųjų, draugams ir šeimos nariams pagelbės nepaisydami savo interesų. Jei užmezga santykius su moterimi, Ožiaragiui svarbu būti palaikomam, ir tuomet, jei jaučiasi saugus, gali visiškai atsiduoti savo partnerei. Paauglystėje ir ankstyvoje jaunystėje Ožiaragiai išlieka gana santūrūs, o sulaukę trisdešimtmečio, tarsi atgimsta iš naujo – tampa aistringesni ir labiau pašėlę. Su Mergelės, Žuvų ir Jaučio ženklo atstovėmis sukuria darniausią šeimą.

VANDENIS

Vandeniai nuolat siekia keisti aplinką ir žmones, todėl nuolat suka galvą, kaip būtų galima tai padaryti. Šio ženklo vyrams svarbiausia ne pinigai, o pasiektas rezultatas, todėl dažnai imasi ir neapmokamos savanoriškos veiklos. Jiems visada įdomu tai, kas yra nauja ir nepatirta, todėl kartais sunku susikoncentruoti į atliekamas užduotis. Bendraudami su draugais Vandeniai yra labai optimistiški, dažnai tampa kompanijos siela. Draugų paprastai turi daug, todėl jiems skiria nemažai savo laiko. Užmezgę santykius su moterimi, Vandeniai nėra labai aistringi, ir kartais atrodo gana šalti. Jiems sunku į savo pasaulį įsileisti meilę, tačiau pralaužti ledus – tikrai įmanoma. Šeimoje Vandeniai yra labai atsidavę ir pasiaukojantys. Darniausią šeimą gali sukurti su Dvynių, Svarstyklių ar Avino ženklo atstovėmis.

ŽUVYS

Žuvys visada kovoja už teisybę. Šio ženklo atstovams geriausiai sekasi dirbti bendruomenėje, kurioje galėtų spręsti iškilusias problemas. Žuvų ženklo vyrai yra labai sąžiningi ir pasiaukojantys, todėl yra vertinami kolegų ir draugų. Dažniau vadovaujasi širdimi nei protu, tačiau dėl priimtų sprendimų gailisi retai. Geriausi bičiuliai dažniausiai yra tokio pat išsilavinimo žmonės, užimantys panašias pareigas. Bendraujant jiems visada yra svarbu bendri interesai, todėl draugus ir antrąją pusę renkasi labai atsargiai. Draugų ratas nėra labai platus, tačiau dėl turimų draugų visada gali pasiaukoti. Užmezgę santykius su moterimi neretai nekreipia dėmesio į antrosios pusės trūkumus, per daug nesistengia puoselėti santykių, ir tiesiog plaukia pasroviui. Šio ženklo vyrai yra švelnūs ir romantiški, tuo ir sužavi moteris. Darniausius santykius užmezga su Ožiaragiai, Skorpionais ar Vėžiais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis